Џорџ бајден спречио слање 20,000 војника у Ирак

Alekasandar2

Iskusan
Poruka
5.546
Председавајући сенатског комитета обавестио је да је Сенат одбацио план председника Буша о слању додатних 20,000 војника у Ирак оценивши да није у интересу нације.
Исти Џорџ Бајден је пре недељу дана јавно тражио да се спрече Србија и Русија да изолују Косово и лобиста је Шиптарских злочинаца.

Сада ме интересује како ће да реагују неки који су против рата у Ираку...
 
*BILJA*:
Nemam pojma, Sale, ja sam sebe nekako pripremila da me vise nista ne moze da iznenadi.
Do prve prilike:(
Nego, ako ikada bude ustanovljena nagrada za mastovitos (i brzinu menjaja) avatra, tebe cu da kandidujem:)
Ja sam i sama sebi dosadila, kalo li tek drugi reaguju, a nekima verovatno - k'o prst u oko

Хехехехеее...Могу и теби да нацртам бркове ко овом мом "Чеди":)
Наћи ћу пар аватара па ти шаљем:)
 
Alekasandar2:
Председавајући сенатског комитета обавестио је да је Сенат одбацио план председника Буша о слању додатних 20,000 војника у Ирак оценивши да није у интересу нације.
Исти Џорџ Бајден је пре недељу дана јавно тражио да се спрече Србија и Русија да изолују Косово и лобиста је Шиптарских злочинаца.

Сада ме интересује како ће да реагују неки који су против рата у Ираку...
Па добро,јел` треба да кажемо како је добро да друге убијају све док нас не чачкају?

Наравно да не подржавам овог промуслиманског и проалбанског идиота у вези са агресорским изјавама према Србији,али исто тако не подржавам агресорску републиканску политику према другим народима и државама.
 
Alekasandar2:
Председавајући сенатског комитета обавестио је да је Сенат одбацио план председника Буша о слању додатних 20,000 војника у Ирак оценивши да није у интересу нације.
Исти Џорџ Бајден је пре недељу дана јавно тражио да се спрече Србија и Русија да изолују Косово и лобиста је шиптарских злочинаца.

Сада ме интересује како ће да реагују неки који су против рата у Ираку...


pazi kada sam iz naslova naslutio da nesto tu jos fali.
I pomislih da nije ovaj Bajden slucajno dao neko odobrenje za bombardovanje Srbije,kad ono eto...


p.s
. ispravio sam ti ovo "siptarskih" (malo slovo) ;) :D:D
 
Alekasandar2:
Председавајући сенатског комитета обавестио је да је Сенат одбацио план председника Буша о слању додатних 20,000 војника у Ирак оценивши да није у интересу нације.
Исти Џорџ Бајден је пре недељу дана јавно тражио да се спрече Србија и Русија да изолују Косово и лобиста је Шиптарских злочинаца.

Сада ме интересује како ће да реагују неки који су против рата у Ираку...

to se aco,
prvo stavi tekst o odbacivanju plana o dodatnim trupama..
pa kad domaci ''iracani'' viknu ''ziveo drug bajden''...
pustis ih ;) malo..stranu,dve
pa tek onda kazes stav gosn bajdena i o kosovu... :-D
malo zezanja, :lol: ne skodi
 
*BILJA*:
Nemam pojma, Sale, ja sam sebe nekako pripremila da me vise nista ne moze da iznenadi.
Do prve prilike:(
Nego, ako ikada bude ustanovljena nagrada za mastovitos (i brzinu menjaja) avatra, tebe cu da kandidujem:)
Ja sam i sama sebi dosadila, kalo li tek drugi reaguju, a nekima verovatno - k'o prst u oko

Биљо немој сестро да ми падаш у депресију. Наду никад не губи за боље сутра.
 
Alekasandar2:
Сада ме интересује како ће да реагују неки који су против рата у Ираку...

Брате, више пута сам рекао да постоје позери који су сада против рата у Ираку, а радовали су се нас кад су бомбардовали. Крајње симплифицирано: Мајкл Мур шљам - Ноам Чомски поштена интелигенција :D
Сад, можемо теоретисати на тему што се много више људи буни против Ирака, а мање против "Милосрдног анђела". Да ли је Клинтон боље знао да упакује исто *****? Да ли је реч о неком већем плану затомљавања хришћанско-беле цивилизације? Зашто су неки болећиви према "јадним малим муслиманима"? Најзад, где је био наш "пријатељ" Анри Леви кад су по Француској палили кола?

Оно што нећу да прихватим је да сад подржавам Бушову агресију зато што су против ње они који су били за Клинтонову. Реч је континуитету зликовачке политике коју води Америка, њен government, не само један administration. Све што је лоше за Америку по правилу је добро за остатак човечанства.
И наравно да имам солидарност кад неког зајебавају као мене што су зајебавали. Али немам намеру да идем преко основне солидарности. Што се Ирака тиче важи правило - што горе то боље.
 
Alekasandar2:
Хехехехеее...Могу и теби да нацртам бркове ко овом мом "Чеди":)
Наћи ћу пар аватара па ти шаљем:)


Aaaa to ti je Čeda?
Ja sam mislio da si nacrtao brkove nekom drugom poltičaru sa takvom frEzurom...

Što se tvog pitanja iz uvodnog posta tiče ne vidim šta je tu nejasno?
Jedno su interesi nacije a drugo lični pa još kad se to uplete kroz ličnu karijeru dobijemo običnog hohštaplera.
Oličenje savremene politike za kojom ne kaskakamo uopšte kao sa drugim stvarima.
 
Џо Бајден, не Џорџ. И донели су само симболичну необавезујућу резолуцију, нису спречили ништа. То је била само шала.

tmpphp1KpJtz.jpg

tmpphp5Sk2qu.jpg

tmpphpRLKJAS.jpg
 
Give Peace a Chance
- John Lennon

Ev'rybody's talkin' 'bout
Bagism, Shagism, Dragism, Madism, Ragism, Tagism
This-ism, that-ism, ism ism ism
All we are saying is give peace a chance
All we are saying is give peace a chance

(C'mon)
Ev'rybody's talkin' 'bout
Minister, Sinister, Banisters and Canisters,
Bishops, Fishops, Rabbis, and Pop Eyes, Bye bye, Bye byes
All we are saying is give peace a chance
All we are saying is give peace a chance

(Let me tell you now)
Ev'rybody's talkin' 'bout
Revolution, Evolution, Masturbation, Flagellation, Regulation,
Integrations, mediations, United Nations, congratulations
All we are saying is give peace a chance
All we are saying is give peace a chance

Ev'rybody's talkin' 'bout
John and Yoko, Timmy Leary, Rosemary,
Tommy Smothers, Bobby Dylan, Tommy Cooper,
Derek Taylor, Norman Mailer, Alan Ginsberg, Hare Krishna
Hare Hare Krishna
All we are saying is give peace a chance
All we are saying is give peace a chance
(Repeat 'til the tape runs out)




:D :D :D
chance_habib.jpg
 
Има верзија мојих другара, бенд Вредни Хак

Мала Мустафа питала је јелена званог Јелен
Има ли јелена или бува у шуми јебених браћа Гримова
Има само Кригерова пермас
Мала Мустафа питала је међеда званог Међед
Има ли међеда или бува у шуми јебених браћа Гримова
Има само Гашпарова пермас

Харе Кришка, Харе Салама
Харе ђевојко, Анабела Ли
Иси спавај, јутро се рађа
Бој нас кроз уши дере док идемо кроз малине
Анал да ли би, Анабела Ли?
Анал да ли би, Анабела Ли?
 
Нисам ја, него моји другари. И мислим да су били инспирисани ликом Анабеле Ли у једном од бројева Марти Мистерије. То је кад се бела девојчица из претпрошлог века одједном реинкарнира и нађе у телу црног момка неђе у Бронксу :D
Наравно, аутора Мартија је вероватно инспирисао А.Е. По.
 
Исламска Држава Ирак напада крсташки тенк

http://rapidshare.com/files/13311412/5.rmvb
http://www.sendspace.com/file/2bhzv5

Не, хвала вама.

وَلِلَّهِ الْعِزَّةُ وَلِرَسُولِهِ وَلِلْمُؤْمِنِينَ وَلَكِنَّ الْمُنَافِقِينَ لا يَعْلَمُونَ

Уалилахи ал 'изату уалирасулихи уалил му'минин уалакин алмунафикин ла јааламун.

Величанство припада Алаху, његовом пророку и вернима, али хипокрити не знају.
 
Jaguar b. p.:
Исламска Држава Ирак напада крсташки тенк

http://rapidshare.com/files/13311412/5.rmvb
http://www.sendspace.com/file/2bhzv5

Не, хвала вама.

وَلِلَّهِ الْعِزَّةُ وَلِرَسُولِهِ وَلِلْمُؤْمِنِينَ وَلَكِنَّ الْمُنَافِقِينَ لا يَعْلَمُونَ

Уалилахи ал 'изату уалирасулихи уалил му'минин уалакин алмунафикин ла јааламун.

Величанство припада Алаху, његовом пророку и вернима, али хипокрити не знају.
А,ко је хипокрит?
Јел` они што су подржавали разарање Србије од САД-а?
 
Jaguar b. p.:
وَلِلَّهِ الْعِزَّةُ وَلِرَسُولِهِ وَلِلْمُؤْمِنِينَ وَلَكِنَّ الْمُنَافِقِينَ لا يَعْلَمُونَ

Уалилахи ал 'изату уалирасулихи уалил му'минин уалакин алмунафикин ла јааламун.
Ti stvarno pocinjes pomalo da me zabrinjavas :shock:
 

Back
Top