e-mili moji

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

®

Buduća legenda
Poruka
31.888
već sam se ušuškavao u sličan, s Foruma odlepršavajući bedak.. ali, neke kurcobocije mi govore — ovaj je definitivan.


Eto, malo, do zaključavanja topika... zapljunite, čačnite, kiknite... pa ako ko izvoli i pomazite ®-ov „lik i djelo”.


MLogo posrano se osjećam, u tri lijepe!!!!!!!!!!!!!!!!
 
eto, imam upalu pluca.. je'l ti bolje sad? nije.. nije.. svakom njegova tuga najveca..

a danas sam i hteo da se ubijem..

e, a, to mi i ne verujesh.. a hteo sam...

opet vidimo... potvrdu prve stavke... svakom svoja...

eee..

zivote...
 
e...a ja se osjecam...

...Kao pravi zadnji papak
Kao snjeg u prolece
Kao Bosna bez mira
Kao usran bez papira
Kao uljez osjecam se

jer...Ja nisam odavle...

mozda je u pravu...Dr. Nele...
 
®:
već sam se ušuškavao u sličan, s Foruma odlepršavajući bedak.. ali, neke kurcobocije mi govore — ovaj je definitivan.


Eto, malo, do zaključavanja topika... zapljunite, čačnite, kiknite... pa ako ko izvoli i pomazite ®-ov „lik i djelo”.


MLogo posrano se osjećam, u tri lijepe!!!!!!!!!!!!!!!!

E, nemoj sviras qrcu, nego gukni sta te o5 muci...oma ti saljem jedan chupavi e-bendzi :D..
 
VisionOfDisorder:
eto, imam upalu pluca.. je'l ti bolje sad? nije.. nije.. svakom njegova tuga najveca..

a danas sam i hteo da se ubijem..

e, a, to mi i ne verujesh.. a hteo sam...

opet vidimo... potvrdu prve stavke... svakom svoja...

eee..

zivote...

Evo, ima i za tebe jedan chupavi e-bromzy :)..os? Sta vam je danas, aman? Da nije zarazno :lol:..
 
Cupavka:
Alo, je l znas ti kad je bila nova g. ? Ne mogu da verujem da jos vuche kapicu... :-? ...a, tema se stvarno ulepila, tek sad vidim..qq, a ja se cudim sto mi se prtitji slabo odvajaju od tastature :)...sva sam glupava..

Joj ne mogu da se nakanim da promenim avatara.... Sutra cu (mozda)......
 
Evo promenio sam... Ja novu godinu slavim po trecem hriscanskom kalendaru: Rajkecijanskom kalendaru i po njemu je Nova Godina svakog petka i subote pa zato mi jos stoji kapica. Trebala bi da stoji cele godine ali neka... Ko zeli da predje na takvo racunanje vremena lepo ce mu biti...
 
ode?... e, ispraticju te kak' dolikuje... pa mozhda i ja da krenem... ali mozhda se i sretnemo... negde... ko cje ga znat'... krhko je znanje... itd.

Hej Sloveni, još ste zhivi
Duh (rech) naših dedova
Dok za narod srce bije
Njihovih sinova

Zhivi, zhivi duh slovenski
zhivecje vekov'ma
Zalud preti ponor pakla
Zalud vatra groma

Nek se sada i nad nama
Burom sve raznese
Stena puca, dub se lama
Zemlja nek se trese

Mi stojimo postojano
Kano klisurine
Proklet bio izdajica
Svoje domovine!

a domovina se chuva srcem... tako kazhu... shta ja znam... nisam mnogo mudar...:D
otkljun...
 
®:
već sam se ušuškavao u sličan, s Foruma odlepršavajući bedak.. ali, neke kurcobocije mi govore — ovaj je definitivan.


Eto, malo, do zaključavanja topika... zapljunite, čačnite, kiknite... pa ako ko izvoli i pomazite ®-ov „lik i djelo”.


MLogo posrano se osjećam, u tri lijepe!!!!!!!!!!!!!!!!


Nije ti prvi put. Al' sve mi se chini da tje se zavrshiti kao i onomad... klasika...
 
secjam se.... davnih dana kad sam tek doshla na forum... prvo se pozdravio sa mnom jer je napushtao forum a kasnije smo se upoznali.....
bash da vidim kolko cje ovaj put istrajati.... ko te chachka r? :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top