Prodajem odlican domaci ajvar u teglama

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
zorab:
Mislim da si ti, zapravo, ljuta na Nekog.
Taj Neko je vlasnik telefona koji si dala.
Bolje nam napisi zasto te je naljutio.
Maznuo ti neki tajni recept?
Ili ti podvalio neki neproveren?

A je l' taj Neko zgodan/a?
Mozda bi, onda, neko odavde i hteo kucnu isporuku....

PA TAJ NEKO I JESTE VLASNIK TELEFONA I VLASNIK AJVARA,I ON GA PRODAJE.ON JE IZ ARILJA I AKO JE NARUDZBINA VECA,ON DOVOZI.
NIJE NIKAKVO ZEZANJE U PITANJU.
 
ja se kasno ukljucih...
Nemoj se ljutis, oglas (ako je dozvoljeno da se kaci :( ) treba lepo da se sroci. Dozvolicu sebi mali literarni uzlet:

Od socnih, suncem okupanih, zrelih i neostecenih crvenih paprika, po tradicionalnom receptu srpske nacionalne kuhinje, u tehnoloskom procesu koji zadovoljava sve higijenske i zdravstvene zahteve, vredni proizvodjac iz Arilja napravio je prosle jeseni ajvar, spakovao ga u tegle zapremine te-i-te i sada vam ga nudi da (KUPITE I ) probate taj dar prirode...
 
zorab:
ja se kasno ukljucih...
Nemoj se ljutis, oglas (ako je dozvoljeno da se kaci :( ) treba lepo da se sroci. Dozvolicu sebi mali literarni uzlet:

Od socnih, suncem okupanih, zrelih i neostecenih crvenih paprika, po tradicionalnom receptu srpske nacionalne kuhinje, u tehnoloskom procesu koji zadovoljava sve higijenske i zdravstvene zahteve, vredni proizvodjac iz Arilja napravio je prosle jeseni ajvar, spakovao ga u tegle zapremine te-i-te i sada vam ga nudi da (KUPITE I ) probate taj dar prirode...
hvala zorab,u pravu ste.
nadam se da ce zgodni vlasnik tog kvalitetnog domaceg ajvara objasniti tako potencijalnim kupcima.
cini mi se da je rekao da je cena 200din...ali nisam bas sigurna
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top