VASPITANJE I KULTURA GDE SU, STA JE TO? mozda se to jede

N

NICS

Gost
Da li je na ovim forumima tehnicki izvodljivo da lepo pricamo a ne da se prepucavamo tipa seljacino, budala, shabani i ostali pojmovi koji po mom licnom ubedjenju garantovano izgovaraju osobe koje nemaju blage veze sta znace a iz toga zakljucujem da su totalno neobrazovani/e i da pokusavaju da budu face ili modernije Cool face, a to slabo proolazi. Sto pre ukapirat bice bolje po vas "mlada gospodo" jer imate izmedju 5-20 godina
AA koe se nesvidja moze da psuje ali nemojte ena netu ako zelite da se dopisjete sa ostalim mnogo kulturnijim svetom nego sto je nas ovaj ovde, kunemo se u kulturu a velika vecina nezna ni osnove kulture, a nemate pojma kako lako biti kulturan
PA RAZMISLITE MALO O TOME
 
Zaista si upravu, nema veze sto malo jedes slovca, normalno za osobu koja brzo kuca. No sto se tice pitanja, uvik je misto i vrime za to pitanje.
Da, mi Novosadjani se uvik hvalimo kako smo kulturniji od ostatka Srbije, posto nismo na balkanu,
ali naravno to cesto izostaje. Mislim da je najveci problem u tom losem recniku to sto je vecina ljudi, ne samo mladih , nezadovoljna samim sobom, i naravno neizivljena, posto im je verovatno tokom cilog zivota branjeno da izvaljuju takve rici.
No, jos jedna stvar, u ricima kao sto su (******, jebise, seronja,jeb...ti m...) poznato je da ih izgovaraju osobe koje imaju problema sa sexualnim zivotom. No toliko od mene! :D
 
NICS:
Da li je na ovim forumima tehnicki izvodljivo da lepo pricamo a ne da se prepucavamo tipa seljacino, budala, shabani i ostali pojmovi koji po mom licnom ubedjenju garantovano izgovaraju osobe koje nemaju blage veze sta znace a iz toga zakljucujem da su totalno neobrazovani/e i da pokusavaju da budu face ili modernije Cool face, a to slabo proolazi. Sto pre ukapirat bice bolje po vas "mlada gospodo" jer imate izmedju 5-20 godina
AA koe se nesvidja moze da psuje ali nemojte ena netu ako zelite da se dopisjete sa ostalim mnogo kulturnijim svetom nego sto je nas ovaj ovde, kunemo se u kulturu a velika vecina nezna ni osnove kulture, a nemate pojma kako lako biti kulturan
PA RAZMISLITE MALO O TOME


Eeee evo prave teme za sve nas!!!


Kultura, bato!
 
Aleksej_BASO:
Nis' ne brini! ;)

I nije mi uopste svaka druga o sehu! Bude tu i nasilja, qrvi, ... i tako toga!

PS. To sto ja nemam devojku, ne znaci da ne seham redovno, pa poludeo bih bre da nemam seha!!! :shock:


ne da ti je svaka druga o sexu nego ni ocemu drugom ni ne pises
mislim, bas mene briga ali mi je smesno kad krenes da kenjas kako kreshes redovno i da bi poludeo da to ne radis :lol:
ili si vec lud ili ces tek to da postanes jer se vidi da ti pick.e fali neverovatno... :wink:
 

Back
Top