Promjene na forumima Kompjuteri i internet

gost 13024

Domaćin
Poruka
3.927
Postovani clanovi foruma Krstarice a posebno se obracam svim onim koji posjecuju forume Kompjuteri i internet.

Rijesili smo, a mislim da se slazete sa mnom da se malo ovaj dio foruma dovede u bolji red i stanje, te da se stane konacno u kraj svim onim koji zele svima nama da napakoste i da nam zatrpaju forum kojecim..

S toga, zamilio bih vas da u toku radova koji ce da se dese na forumima Kompjuteri i internet ne reagujete sa novim temama kojekuda i bilo kako nego to mozete da uradite na ovoj temi..

Ova tema je namijenjena za vase: prijedloge, zalbe, pohvale, i sugestije u toku sredjivanja ovog dijela foruma..

Znam da ce biti dosta negodovanja tipa, sta se desilo sa brojem mojih postova, ali vam odmah skrecem paznju da ce tokom radova naforumima biti uklonjeno dosta offtopica, pa cak i cijelih tema...

Iskreno se nadam da cete nam dati podrsku i da cete nam pomoci da nam zajedno svima bude ljepse i ugodnije na ovom dijelu foruma te da cemo jos vise zajedno steci nova znanja i nova prijateljstva..

S postovanjem.

GZ
 
Postovani...

Ne znam koliko ste primjetili neke male reorganizacije foruma Kompjuteri i internet, ali svakako se to odnosi na dosta obrisanih tema, mada se jos radi punom parom, te da vam nedostaje odredjen broj postova...

Mislim da posao koji zelimo da uradimo ide zeljenom dinamikom i da cemo za neko odredjeno vrijeme da prije svega ocistimo forum od koje cega sto se nakupilo ovde...

Nakon detaljnog ciscenja bicete obavijesteni i redovno informisani, s tim da cemo od vas ocekivati malo vise angazmana i podrske, misli se na one koji imaju dosta kapaciteta i znanja iz svih oblasti da obogatimo ovaj dio foruma sa nekin novim informacijama, komentarima i naravno svjezinom koja nam je svim potrebna..

Ovom prilikom zelim da se javno zahvalim nasem clanu Dr. Bori koji neumorno pomaze sve one kojima je pomoc potrebna na podforumu Sigurnost i zastita, te bi nam jos takvih veoma dobro doslo..

Jos bih da vas zamolim da ne pisete kometare koji nemaju smisla sa temom ili koji ne odrazavaju nikakav pozitivan primjer za ostale, takodje vas molim da u svojim porukama ne ostavljate samo smajlije jer takve poruke mogu da kazu mnogo, ali ne na ovom dijelu foruma, te vas ljubazno molim da ih izbjegavate, jer cete tim opet da napravite najvise posla moderatorima koji ce takve poruke da uklanjaju..

Zelim jos jednom da vas pozovem da popravimo stanje na ovom dijelu foruma tako sto cete dati svoj iskren i pravi, da ne kazem kvalitetan doprinos, jer znam, da mozete, umijete, i samo je pitanje da li zelite..

Iskreno se zahvaljujem unaprijed..

Vas GZ
 
E moj prijatelju GZ !

Imas ti par meseci da cistis forum a mozda i vise.Dok ste vi bili na odmoru ovde se napisalo toliko off topica da te glava zaboli.Mozdra sam i ja nesto lupetao,pa ako i to treba slobodno brisi.

Moracete malo da sredite ovaj pod forum da lici na jednu knjigu znanja a ne na kupusaru koji svi preskacu kada prodju pored nje !

Ja koristin ovaj nalog par meseci(pre je ovaj nalog koristio moj prijatelj koji je otisao sa krstarice iz mnogih razloga,ali da ne duzim) i nadam se da sam pomogao ljudima koliko je to bilo u mojoj moci,a pre svega znanju !

Predlozi bi da otvoris LOCK pod forum gde ces stavljati sve zakljucane teme na odredjeno vreme,a ne da one vise po forumu i odvaracaju paznju novih clanova(pre svega mislim na mladje generacije).

Takodje da se otvori pod forum o zaradi na internetu.Time bi svi spameri,bili na jednom mestu i mislim da bi bilo dosta zabave na tom pod forumu(zamisli samo kako bi se Code,Taxista itd.. lepo zabavljali :),voleo bi da ova ideja ugleda svetlost dana)Ja cu biti urednik ako vi za to nemate vremena.Ovo je predlog i mogu vam pomoci.

Imam jos par ideja,ali videcu kako vi napredujete sa doradom foruma,pa cu onda dodati ako primetim da nesto nedostaje !


ZELIM DA OVAJ POD-FORUM BUDE NAJACI NA NETU PRE SVEGA PO KVALITETU I LJUDIMA KOJI GA NOSE NA SVOJIM RAMENIMA !

S postovanje ,

ACA !
 
Nisu losa razmisljanja neka, s tim da mi nema logike otvoriti podforum za "SPAMERE" sto ujedno znaci i njehovo dovodjenje ovde, a posebno ne podforum za zaradu na internetu.. Tek tada bi bio haos... Dobro znas za sta sluze takve stvari i dobro znas sta i kako se to krece, na forumima,ozbiljnim, kakav je i ovaj, nema mjesta radnjama i tipovima, tipa "zaradite na internetu", dobro takodje znas da se takve stvari vise ne tolerisu nigdje..

Sto se tice ciscenja foruma Kompjuteri i internet, znam da ima posla ali ce se posao i da uradi...

Sad u ovom prvom dijelu je jako bitno a ja cinim sve da to bude to, da se dalji spam ne siri i da sto manje offtopica ima.. Uz svu budnu paznju polako cistim i ono sto se moze nazvati smecem..

Sto se tice otvaranja novih podforuma uopste za sada od toga nema nista jer ja nemam pravo da prekrajam globalnu politiku foruma krstarice, jer nisam sam a i da jesam nisam zaduzen za tako nesto i naravno nemam pravo da krojim nesto po svom nahodjenju..
Politiku foruma ipak vode osobe koje imaju vecu odgovornost od mene.

Nas i vas zadatak je ovde u ovoj reorganizaciji, sprijeciti svako bacanje smeca ovde i ocistiti ovaj dio foruma od istog, te novim temama i dobrim diskusijama osvjeziti forum i dati mu bolju dimenziju, naravno racunajuci na podrsku svih korisnika, a posebno onih koji imaju znanje i kapacitet, te sa boljim vodjenjem istog i usmjeravanjem onih koji tek dolaze..

Nadam se, a cinimo gotovo sve da to i ostvarimo..
 

Back
Top