COMPANY OF HEROES

BEER DRINKER

Početnik
Poruka
8
ljudi igra li neko ovu zarazu.ili sam ja corav ili na forumu jos nije zapoceo pricu.strategija je skroz luda za multiplayer.grafika je ekstra,drugi svetski rat nemci i amerikanci,skroz je realna.ma preporucujem je svakome ko i malo voli strategije ali ne znam kako da ubacim nove mape.u igraonici se vozimo svaki dan pa su nam dojadile staze.molim vas za pomoc ili bilo kakvu diskusiju o igri
 
Da,presao sam je i bas je super.Volim igre na fazon drugog svetskog rata.Sad sam malo pre zavrsio skirmish bitku,a za on line treba da svucem neki fajl od 100 i kusur mb da bi igrao.Skinucu ga neki drugi put.Sto se tice igre,dobra fora,lepo su raspodelili naoruzanje.Super je.
 
Ja je nisam ni igrao online,ali lan se ubi sa ekipom 4v4.ruzno je to sto u putanji koja je data za mape nalaze se neki kao video fajlovi tj uvodi.
skinuo sam patch1.4 i igra je bolja sto se tice lan-a,ima par novih staza ali ne znam gde ih raspakuje,isao sam i na search ali nita
 
markoca:
Ima i Desert Rats vs Afrika Korps, extra strategija, kao Blitzkrieg samo 3D, mnogo lepa grafika i efekti eksplozije.
e jel znas zasto igra puca kada se dodje do Tobruka
uvek mi tu pukne igra :/

sto se tice teme
nemam je kuci
ali sam krenuo da je trsim u igraonici
naravno kao nemac :lol:
malopre sam igrao sa amerima ne da imaju glupe oklopne jedinice
ali su zato padobranci odlicni :)
 
BEER DRINKER:
A NIKO SE NIJE CIMAO OKO NOVIH STAZA?
AJDE NEK NEKO PROCACKA NA

:arrow: http://companyofheroes.filefront.com/
http://forums.filefront.com/forumdisplay.php?f=1370
IMA PATCH 1.4 I SILA MAPA :lol: ,ALI MENE MALO **** ENGLESKI :cry: PA NE KAPIRAM.
KAD IZBACIM U TAJ FOLDER NE DESAVA SE NISTA

POMAGAJTE LJUDI!!!!!!!!!
idi ovde
http://companyofheroes.filefront.com/file/Map_Pack;75079#Download
pa nadji gde pise Download now i samo klikni tu
posle par sekundi pitace te gde hoces da sacuvas file
 
uglavnom, na onom prvom linku,
kada kliknes na mapu koju hoces da skines trazi gde pise
Click here to Download the File
on ce te spustiti dole na istoj strani
i tu na Download Now! klikni
i to je to
 
bufla:
TIGAT KRS :shock:
nema sanse
bio je suvise komplikovan za pravljenje i popravljanje to jeste
ali krs nikako
Ako zanemarimo cinjenicu da je vise Tigrova onesposobljeno kvarovima nego neprijateljskom vatrom i fokusiramo se samo na njegove borbene performanse i na njegovu namenu:

Tigar je zamisljen kao ofanzivan tenk koji bi trebao da sa svojim debelim ceonim oklopom stormuje neprijateljska uporista, sredi bunkere, artiljeriju i/ili tenkove, a da onda pesadija (ili srednji tenkovi) udju i ociste teren. Tigar u tome nije uspeo. On je bio isuvise trom i lako se zaglavljivao u blatu (Svabe nisu naucili nista iz ove lekcije jer Tigar 2 je bio toliko nesposoban za kretanje po poljanama, da su ga Svabe jaaaako retko skidale sa puteva).

Ipak, Tigar je briljirao u defanzivnoj ulozi zato sto je uvek otvarao vatru na neprijatelja iz zasede (statican, jer nije mogao pucati u pokretu) i probijao im oklop svojim 88mm topom.

Fakticki, Tigar je bio pokretna varijanta Flak 88 topa, samo sa ogromnim oklopom i komplikovanim motorom. Kako se rat priblizavao kraju, njegov oklop su saveznici i Sovijeti mogli probiti bez problema (npr. Britanski Sherman Firefly ga je probijao k'o od sale sa 1000m), tako da je izgubio jedinu fakticku prednost koju je imao. Tigrovi su bili tako dobri u unistavanju tenkova ne zbog svojih karakteristika nego zbog kvaliteta i obucenosti njihovih posada. (Sovijeti su na pocetku rata imali najbolji tenk na svetu T34-36 koji zbog cinjenice da su u njih natrpavani mladici koji su prvi put videli tenk onda kad su dosli u svoje jedinice nije dosao do izrazaja sve do T34-39 i T34-85 modifikacija i sticanja nekog kvaliteta onih prezivelih)

Sad racunica:

Dok Svabe naprave jednog Tigera, Saveznici i/ili Sovijeti naprave 5 srednjih tenkova ili 2 CAS aviona...

Tigar je bio jedan komplikovan, skup i lako kvarljiv PT top, kojeg su popularizovala Nemacka propaganda sa ciljem da utera strah u kosti neprijateljskim vojnicima sa ciljem da oni pobegnu cim bi ga culi...
 

Back
Top