Unpljugd

W.A.S.P.

Poznat
Poruka
9.005
Uh sto volim kad neki bend koji slusam izbaci unpluged album ... cujes sve one kul stvari al na drugaciji nacin ... a ima i bendova koje samo unpluged mogu i da cujem , koji su po vama najbolji ovakvi albumi koje ste culi i sta mislite uopste o ovome ... a i preporucite nesto ...
 
o da, i ja volim unplugged albume...

omiljeni su mi:
Scorpions - Acoustica (2001) Odlican album, Klaus je vrhunski otpevao, o Rudolfu i Matthiasu da ne govorim... Pravi odabir pesama medju kojima se nalaze cak 3 sjajne obrade, od kojih je najjacha "Dust in the Wind" od Kansas-a.
Whitesnake - Starkers In Tokyo (1997) David Coverdale & Adrian Vandenberg, znaci samo jedna gitara i vokal, sjajan nastup u maloj prostoriji punoj japanaca... Mislim da je ovde Coverdale pokazao svoje vokalne sposobnosti... Omiljene stvari su mi "Sailing Ships", "Give Me All Your Love", "Can't Go On" i naravno fenomenalno su odradili "Soldier Of Fortune"
pa onda
KISS - Kiss Unplugged (1995) - po meni najjachi MTV unplugg... "Goin' Blind", "See You Tonight", "I Still Love You", "Every Time I Look at You"...
Eric Clapton - MTV Unplugged (1992)...
 
Night Prowler:
o da, i ja volim unplugged albume...

omiljeni su mi:
Scorpions - Acoustica (2001) Odlican album, Klaus je vrhunski otpevao, o Rudolfu i Matthiasu da ne govorim... Pravi odabir pesama medju kojima se nalaze cak 3 sjajne obrade, od kojih je najjacha "Dust in the Wind" od Kansas-a.
Whitesnake - Starkers In Tokyo (1997) David Coverdale & Adrian Vandenberg, znaci samo jedna gitara i vokal, sjajan nastup u maloj prostoriji punoj japanaca... Mislim da je ovde Coverdale pokazao svoje vokalne sposobnosti... Omiljene stvari su mi "Sailing Ships", "Give Me All Your Love", "Can't Go On" i naravno fenomenalno su odradili "Soldier Of Fortune"
pa onda
KISS - Kiss Unplugged (1995) - po meni najjachi MTV unplugg... "Goin' Blind", "See You Tonight", "I Still Love You", "Every Time I Look at You"...
Eric Clapton - MTV Unplugged (1992)...

jooooj da ja zaboravi za Whitesnake i Scorpions... to je extra.. sve pesme... !! Kiss nisam slushao unplugged :(, a Claptona sam chuo jako malo... :( .....
 
W.A.S.P.:
Uh sto volim kad neki bend koji slusam izbaci unpluged album ... cujes sve one kul stvari al na drugaciji nacin ... a ima i bendova koje samo unpluged mogu i da cujem , koji su po vama najbolji ovakvi albumi koje ste culi i sta mislite uopste o ovome ... a i preporucite nesto ...
... nego, znas li nesto o Blackievoj unplugg svirci u BG najavljenoj za ovu godinu? mmmm to bih voleo da vidim W.A.S.P. unplugged, imaju odlicnih stvari...
 
VisionOfDisorder:
skoro sva unplugged izdanja su vrh.. ima neshto u akustichnosti.. i skoro isforsiranoj prirodnosti.. (da, da glupo zvuchi, al tako mi pade na..)

al pali...
to je sustina svega
@Night Prowler - imam guns-e al bolje da ih ne cujes, bas sam se raocarao kao i u ''slash's snakepit'' a metal'ku dugo nisam co bez struje ... valjalo bi da oni naprave nesto ovak'o
 
Pearl Jam
Nirvana
Alice In Chains
Bob Dylan
...............

...ma svi su dobri......unplugged je super stvar, sve pesme su sirove, kako stvarno i zvuce, bez ikakvih efekata.....
 
Nirvana Unplugged in New York.A evo i spiska pjesama:
“About a Girl” (Cobain) – 3:37
“Come as You Are” (Cobain) – 4:13
“Jesus Doesn't Want Me for a Sunbeam” (Kelly/McKee; The Vaselines cover) – 4:37
“The Man Who Sold the World” (David Bowie cover) – 4:20
“Pennyroyal Tea” (Cobain) – 3:40
“Dumb” (Cobain) – 2:52
“Polly” (Cobain/Nirvana) – 3:16
“On a Plain” (Cobain/Nirvana) – 3:44
“Something in the Way” (Cobain/Nirvana) – 4:01
“Plateau” (Kirkwood; Meat Puppets cover) – 3:38
“Oh, Me” (Kirkwood; Meat Puppets cover) – 3:26
“Lake of Fire” (Kirkwood; Meat Puppets cover) – 2:55
“All Apologies” (Cobain) – 4:23
“Where Did You Sleep Last Night” (Traditional, Arranged by Leadbelly) – 5:08
 
Naravski PJ, AIC i Nirvana, budući da su mi to omiljeni bendovi svejedno, a osim njih i Claptomana nikoga nisam ni čuo anplagovanog...

Mada, možda je Alice In Chains trunku ispred ostalih....ostala dva, to jest... :)
 

Back
Top