Rompetrol želi NIS

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

mog mora nema....

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
134
Jedan od najvećih trgovaca naftom u Rumuniji, Rompetrol Group NV (TRG) podneo je zvanično pismo namere za kupovinu Naftne industrije Srbije (NIS).

U saopštenju se navodi da, iako je privatizacioni proces tek u preliminarnoj fazi, TRG je rešen da pređe sve nivoe privatizacije NIS-a.

Rompetrol NV (TRG) jedna je od 20 najvećih mutinacionalnih naftnih kompanija u Evropi, sa sedištem u Holandiji. Rompetrol uglavnom posluje na tržištima Rumunije, Španije i jugoistočne Evrope. (Economy, 11. januar)
 
Eto ti sad.....ma ajde kakvi Rumuni........nema od toga ništa.
To sam i ja čuo.....ipak najozbiljniji kaditat je Rosnjeft i Lukoil......E sad šta će reći Putin ostaje da se vidi, pošto ovi sa zapada nemaju uopšte nikakvu nameru da se mešaju u privatizaciju NIS-a.
Shell je rekao da neće i da im nismo interesantni, a ostali se nisu ni javljali niti upućivali svoje misije u NIS.


Pozzz za more...:)
 
SIGNATURE 350:
bas me briga ko ce da ga kupi, da se dobro proda, da se stoka ne nakrade,
i da pare ostanu u vojvodini SVE

Pa sada da sve pare ostanu Vojvodini...hm...ja jesam za totlanu decentralizaciju,ali taj NIS nije gradila samo Vojvodina,nego se svima odbijalo od plate i placali se porezi.
Generalno,neka rade sta hoce,boli me uvo.
 
što se tiče poreza to smo svi plaćali kroz cenu goriva i to je sasvim ok.I to treba da se plati.Tu nema govora......
A od plata se sigurno nije odvajalo .........Ako misliš da se odvajalo od plata navedi za šta se odvajalo???

Pozzz
 
friedrich:
što se tiče poreza to smo svi plaćali kroz cenu goriva i to je sasvim ok.I to treba da se plati.Tu nema govora......
A od plata se sigurno nije odvajalo .........Ako misliš da se odvajalo od plata navedi za šta se odvajalo???

Pozzz

Ako imas dovoljno godina,jesi li nekada slusao Z. *******? E,pa ima ona jedna pesma u kojoj kaze: "2% od svake plate niko od nas nije rekao NE"
E,tako su se nekada pravile fabrike,sanirale posledice poplave,zemljotresa,otvarale olimpijade i sl.
 
mog mora nema....:
Jedan od najvećih trgovaca naftom u Rumuniji, Rompetrol Group NV (TRG) podneo je zvanično pismo namere za kupovinu Naftne industrije Srbije (NIS).

U saopštenju se navodi da, iako je privatizacioni proces tek u preliminarnoj fazi, TRG je rešen da pređe sve nivoe privatizacije NIS-a.
Rompetrol NV (TRG) jedna je od 20 najvećih mutinacionalnih naftnih kompanija u Evropi, sa sedištem u Holandiji. Rompetrol uglavnom posluje na tržištima Rumunije, Španije i jugoistočne Evrope. (Economy, 11. januar)

Лаганица, РУСИ СЕ ЈОШ НИСУ ИЗЈАСНИЛИ...... :lol: :lol: :lol: а ови Холанђани су се мЛого затрчали УНАПРЕД......шта ће они овде на Балкану?
 
Obersturmfuehrer:
sta ce rusi ovde na balkanu?

Ахахаха.......па то је ПРИРОДНО да Руси буду на Балкану, тако је било одвајкада.
Сети се да су Срби негде оданде дошли овде. :lol: :lol: :lol:

А осим тога РУСКИ ГАСОВОД, РУСКИ НАФТОВОД......ејјјјјјј.......прст на чело.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top