Imati ili nemati - pitanje je sad

to il' nemas, ili imas... da te s' vrata spazi primas.. zavist valja i zasluziti... malo majke, malo cerke.... opajdare, kacipeperke... kibicuju i zagledaju... siparice, gradske smizle... porumene k'o ribizle, kad se s' nama pripovedaju... a slusaj... ne bije nas dzabe glas... zadeni za sesir klas... i mater vetru... dok je nama nas...
 
Da li je bolje imati dobar auto, pare, posao, stan... pa nabaciti zgodnu (tesko i pametnu) devojku koja vas "iskreno" voli, ili nemati i nabaciti sta se moze (tesko lepu, ali mozda pametnu...) pa verovati u iskrenu ljubav? Ne valja ni jedno ni drugo.

Е, ал ти је избор!!!

Шта вам је данас? Толико глупости за кратко време видех на форуму...мора да је пун месец...
 
rile_laki_oblak:
cekaj malo... ja nisam najbolje razumeo sad... da li to znaci da ja nikada necu naci neku pametnu devojku koja me iskreno voli?
za sve zainteresovane.... javite se... sifra: trazim pametnu devojku koja ce me, u isto vreme, i iskreno voleti... :D ili... sto bi red...

Можеш, али ако је нађеш, неминовно ће бити РУЖНА! :razz:

(Ваљда си то схватио из почетног поста.:roll: )
 
radovanr:
Da li je bolje imati dobar auto, pare, posao, stan... pa nabaciti zgodnu (tesko i pametnu) devojku koja vas "iskreno" voli, ili nemati i nabaciti sta se moze (tesko lepu, ali mozda pametnu...) pa verovati u iskrenu ljubav? Ne valja ni jedno ni drugo.

Paa.. ima tu i neke istine... imam donekle slicu situaciju... trenutno nemam ni svoj stan, ni kola, ni kuceta ni maceta... ali zavrsio sam fax koji vredi bilo gde, nasao dobar posao..

Pa po radovanovoj logici mi preostaje:

1. Za par godina imaci i ja svoj stan, kola i ko zna sta vec... pa cu po radovanovoj logici moci naci zgodnu (tesko i pametnu) devojku ... kad imas pare takve se ves same nadju... sto mi se nimalo nesvidja... :-(
2. Sada odmah da hocu mogu imati ruznu ali izuzetno pametnu devojku sa kojom sam na potpuno istoj talasnoj duzini, ona ima vec svoj stan, zavrsen fax, isto dobro placen posao kao i ja.. ali problem je sto nista ne osecam prema njoj to jest uopste me ne privlaci fizicki

Uglavnom ja bih najradije trecu varijantu:

3. Pametnu, koja me bar malo fizicki privlaci i sa kojom sam na istoj talasnoj duzini, a da zna sta hoce... ali da kao ni ja trenutno nema nista... pa da zajedno stvorimo stan, kola itd... i zivimo sretno :)
 
Najbolje je imati auto,pare,posao i stan a super-naj-ultra-sega-mega-zgodna i pametna zenska se zaljubi u tebe ne zbog svega shto imash nego zbog lepote tvoje dushe i volela bi te i da si ruzan,debeo zadrigao,bez kola,para stana i posla.A to ce se svima vama desiti jer ste svi posebne majchine dushice.
 
Lexa:
Pod pretpostavkom da izbor zaista jeste tako strogo definisan, znate li šta je poražavajuće?
To što se vi uopšte dvoumite između ružne i glupe... Ipak ovde govorimo o ženi, jel'? Životnom saputniku... :roll:
Mozesh li molim te malo da elaborirash tvoj stav poshto nisam upoznat...ti bi znachi u tom izboru izabrala ruznog/pametnog?Da li to onda znachi da zene kao vishe se"pale na mozak"?(mada sam siguran da bi se nashla da budesh antiprotivna i ovom klisheu)
 
radovanr:
Da li je bolje imati dobar auto, pare, posao, stan... pa nabaciti zgodnu (tesko i pametnu) devojku koja vas "iskreno" voli, ili nemati i nabaciti sta se moze (tesko lepu, ali mozda pametnu...) pa verovati u iskrenu ljubav? Ne valja ni jedno ni drugo.


o kretena :lol: lepa ili pametna, nema treceg puta? :razz:

Mene ne može imati svako. Novac s tim nema nikakve veze 8)
 
chika_doktor:
bolje cijeli zivot kao bogatash nego jedan dan kao siromah:)
...kao bogataš i biti sa lepom i pametnom ribom koja te "iskreno" voli, seksualno neinhibiranom i vrednom, nego siromah sa ružnom, glupom, seksualno ukočenom & ograničenom, koja te mrzi i vara na svakom koraku i pri tome ne radi ništa već po ceo dan se goji i gleda latinoameričke serije.
 
radovanr:
Da li je bolje imati dobar auto, pare, posao, stan... pa nabaciti zgodnu (tesko i pametnu) devojku koja vas "iskreno" voli, ili nemati i nabaciti sta se moze (tesko lepu, ali mozda pametnu...) pa verovati u iskrenu ljubav? Ne valja ni jedno ni drugo.

Pa moje mishljenje je da prvo treba naci osobu koja ti odgovara, a onda ukoliko vam mogucnosti nisu najsvetlije...zasucete rukave...i izborite se za ono shto zelite...zajedno...
Tako da te priche...lepa a glupa...ruzna a pametna...bogata...siromashna...izvinjavam se na izrazu ali brishem dupe sa njima... :roll:
 

Back
Top