Ovo treba videti!

Sta je tebi vrh? Ti to ozbiljno?

A bas bih voleo da nam Stanko objasni sta je to napravio. Pokusao sam malo da rastabirim ali nikako da uhvatim logiku jer mi lici na trucanje jako ufiksanog narkomana.

Ovako zbrkan web sajt nisam video od kada sam se prvi puta nakacio na internet.
Kao da ga je radio neko ko nema bas direktnu vezu sa vlastitim mozgom, nego ima neke posrednike pa mu ne stizu uvek prave informacije do svih delova mozga.

Ocigledno da samo Stanko i druzina mu znaju sta su napravili, samo mi nije jasno zasto stavise linkove ovde - valjda da nahvataju sledbenike. jer svako ko razume njihov sajt je stvarni na njihovoj "talasnoj duzini" - ma kako kratka ona bila..
 
codemaker:
A bas bih voleo da nam Stanko objasni sta je to napravio. Pokusao sam malo da rastabirim ali nikako da uhvatim logiku jer mi lici na trucanje jako ufiksanog narkomana.

...Ocigledno da samo Stanko i druzina mu znaju sta su napravili, samo mi nije jasno zasto stavise linkove ovde - valjda da nahvataju sledbenike. jer svako ko razume njihov sajt je stvarni na njihovoj "talasnoj duzini" - ma kako kratka ona bila..

ko kaze da sam ja to uopste pravio?

zar ovo nije forum ZANIMLJIVI SAJTOVI?! meni je bio zanimljiv pa sam hteo da ga podelim,, to je to.. kome nije zanimljiv - sta ja tu da radim
 
stanko21:
malo maste, kreativnosti, smeha.. zasto mesati logiku u nesto sto se zove NECIKLOPEDIJA?
Ma sajt lici na domaci koji su radili sticenici Laze Lazarevica!
Kakva masta kreativnost...
A da, smeha ima - samo se moze covek kiselo nasmejati na ono za sta neki ljudi koriste internet...
Mani se corava posla momce.
Nit je zanimljiv, nit' je smesan nit' je lep nit' je kreativan - brljotina jedna..
Ajde zatvaraj to...
 
codemaker:
Ma sajt lici na domaci koji su radili sticenici Laze Lazarevica!
Kakva masta kreativnost...
A da, smeha ima - samo se moze covek kiselo nasmejati na ono za sta neki ljudi koriste internet...
Mani se corava posla momce.
Nit je zanimljiv, nit' je smesan nit' je lep nit' je kreativan - brljotina jedna..
Ajde zatvaraj to...

ja ne bi da diskutujem da li je smesno ili ne, ali su neke od ovih izjava zavrsile tamo na naslovnoj strani...
 

Back
Top