buducnost srbije-bolje propast nego beda

serb_pagan

Domaćin
Banovan
Poruka
4.442
za srbiju je sto puta bolje da potpuno propadne i nestane,nego da za 10-20 godina bude evropski prosjak i zemlja kloshara i divljaka...bolje je da se raspadne u sto delova,nego da je bugari,rumuni i albanci gledaju kao bedu i pljuju po srbiji kao po najgoroj sirotinji.. nacionalisti iz SRS-a,SPS-a i DSS-a ce dovesti srbiju do potpune propasti...bugari i rumuni nas vec pljuju..malo nam je vremena ostalo
 
a090.gif
 
serb_pagan:
za srbiju je sto puta bolje da potpuno propadne i nestane,nego da za 10-20 godina bude evropski prosjak i zemlja kloshara i divljaka...bolje je da se raspadne u sto delova,nego da je bugari,rumuni i albanci gledaju kao bedu...a beda srbije - to je ono sto pokrece nacionaliste iz SRS-a,SPS-a i DSS-a

Онај идиЈот Бојовић опет није закључао ЗООЛОШКИ ВРТ.........


 
serb_pagan:
za srbiju je sto puta bolje da potpuno propadne i nestane,nego da za 10-20 godina bude evropski prosjak i zemlja kloshara i divljaka...bolje je da se raspadne u sto delova,nego da je bugari,rumuni i albanci gledaju kao bedu i pljuju po srbiji kao po najgoroj sirotinji.. nacionalisti iz SRS-a,SPS-a i DSS-a ce dovesti srbiju do potpune propasti...bugari i rumuni nas vec pljuju..malo nam je vremena ostalo

Sta ti bi pagane?
Samo polako dici cemo se i mi iz blata,a onda su nayebali oni koji su nam se smejali dok smo bili u blatu. :D:D
Prorekao Nostradamus i Trabici.
 
serb_pagan:
za srbiju je sto puta bolje da potpuno propadne i nestane,nego da za 10-20 godina bude evropski prosjak i zemlja kloshara i divljaka...bolje je da se raspadne u sto delova,nego da je bugari,rumuni i albanci gledaju kao bedu i pljuju po srbiji kao po najgoroj sirotinji.. nacionalisti iz SRS-a,SPS-a i DSS-a ce dovesti srbiju do potpune propasti...bugari i rumuni nas vec pljuju..malo nam je vremena ostalo
Potpisujem, nazalost :(
 
serb_pagan:
za srbiju je sto puta bolje da potpuno propadne i nestane,nego da za 10-20 godina bude evropski prosjak i zemlja kloshara i divljaka...bolje je da se raspadne u sto delova,nego da je bugari,rumuni i albanci gledaju kao bedu i pljuju po srbiji kao po najgoroj sirotinji.. nacionalisti iz SRS-a,SPS-a i DSS-a ce dovesti srbiju do potpune propasti...bugari i rumuni nas vec pljuju..malo nam je vremena ostalo

Sad mi pade na poamet nesto.
Jedan novinar je tamo negde,pre 16-17 godina za Metallicu napisao sledece:
"Oni su ruzni,prljavi i zli i ja ih mrzim,ali njihov kvalitet je neosporan".

Tako nesto moze da se kaze i za nas. :D
 
serb_pagan:
za srbiju je sto puta bolje da potpuno propadne i nestane,nego da za 10-20 godina bude evropski prosjak i zemlja kloshara i divljaka...bolje je da se raspadne u sto delova,nego da je bugari,rumuni i albanci gledaju kao bedu i pljuju po srbiji kao po najgoroj sirotinji.. nacionalisti iz SRS-a,SPS-a i DSS-a ce dovesti srbiju do potpune propasti...bugari i rumuni nas vec pljuju..malo nam je vremena ostalo

...jesi li to sam zakljucio ili ti je neko rekao :)
 
@ Nestasna Ameba

Probaj zarad licnog uspeha,mozda ti krene. :D:D

Pazi,generalno u tome i jeste problem u Srbiji. Nema nikoga ko e svojim licnim primerom da pokrene sve ostale. Cak i one koji su izgubili svaku nadu. Ni ja se nesto psebno ne nadam. Ca ne verujem da cemo da zivimo bitnije bolje.nego sto sada zivimo. I upravo zbog toga jer niko nece da se pokaze na licnom primeru. Licnim zrtvovanjem. Da kaze ja sam danas uradio,zavrsio to i to,a sta ste vi uradili,sta si TI uradio?!?!
Zasto su ljudi imali nekog elana dok je Djindjic bio ziv. Pa zato jer se on iz petnih zila trudio da beznadeznima dize moral. Verovao je.
Verovao je da ako on bude radio 12-14 sati dnevno da ce i ostali raditi isto,ili makar 10 sati.
To su oi ljudi koji aplaudiraju i klicu i kada prime gol. Dizu ostale. Neko mora da se trgne,inace sve ode.
Na stadionu navijaci krenu najzece da pevaju kada njihov tim primi gol. Jer mora da postoji neko ko ce da povuce kontra udar.
 
Korneru, sve ja tebe razumem, ali mi se elan sroza cim cujem ljude poput ovih ovde nekih na forumu...
I jos jedna bitna stavka: Djindjica vise nema da bodri :(
Pazi, prva sam sa sumnjom gledala u njega, ali tek kad je ubijen osetila sam koliko je Srbija mnogo izgubila, ali onda je bilo kasno. Mada, da sam i za njegovog zivota verovala u njegove stavove svim srcem, ne bih mu spasla zivot, nasalost :(
Ne treba on da nam bude idol, ali treba da nam bude model. Na nesrecu, sad su srpskoj mladezi idoli neki sumnjivi tipovi, ali na srecu, kolo srece se okrece, to sam vec jednom rekla.
Nicija nije do zore gorela, pa nece ni ova :D
 
Nestasna Ameba:
Korneru, sve ja tebe razumem, ali mi se elan sroza cim cujem ljude poput ovih ovde nekih na forumu...
I jos jedna bitna stavka: Djindjica vise nema da bodri :(
Pazi, prva sam sa sumnjom gledala u njega, ali tek kad je ubijen osetila sam koliko je Srbija mnogo izgubila, ali onda je bilo kasno. Mada, da sam i za njegovog zivota verovala u njegove stavove svim srcem, ne bih mu spasla zivot, nasalost :(
Ne treba on da nam bude idol, ali treba da nam bude model. Na nesrecu, sad su srpskoj mladezi idoli neki sumnjivi tipovi, ali na srecu, kolo srece se okrece, to sam vec jednom rekla.
Nicija nije do zore gorela, pa nece ni ova :D

Ne mozes i ne smes da dozvolis da ti neki ljudi,a posebno ne ovi odavde,srozavaju elan. Mislim,sta je ovo ovde? Nista,uglavnom se okupljaju luzeri. I ti sada dozvoljavas da ti luzeri pokvare raspolozenje. Ma nema sanse!
Svi oni,ti neki tamo se hrane tvojom bezvoljnoscu. Odnosno ti ih sama hranis. Cim to prestanes da radis,situacija pocne da se menja.
Sad jedan banalan primer...znas ti koliko ja ima ortaka koji mi kazu da sam budala sto idem na Zvezdine patikarske utakmice,ove u domacem prvenstvu? Ali ja i dalje idem i idem i placam i ne pitam sta kosta. Jer kada ne bi isao,ne bi imao ko da im zvizdi i da im yebe sve po spisku,a i to dize moral. Kapiras?
 

Back
Top