MUSKARCI-U ZNAKU JARCA

  • Začetnik teme vodolija-zenska
  • Datum pokretanja
Nekada sam imala dosta jarceva oko sebe (12 verovali ili ne sto muskih sto zenskih), sada ih je srecom jako malo. Znam ih "ko zlu paru" sto kaze nas narod.
Ja se licno ne slazem s njima nikako. Ovi jarcevi koje ja znam nemaju veze sa varanjem, cak su i smotani sto se toga tice. Sve je to stvar ukusa, ali za mene su oni: hladni, proracunati, teski materijalisti, ljubav daju na "kasicicu", ne mogu da se predaju, nervozni su, cicije, egoisti... itd... da ne pljujem dalje po njima, jos ce se neko naci i uvredjen. To je moje vidjenje muskih jarceva....
 
Smizla:
Nekada sam imala dosta jarceva oko sebe (12 verovali ili ne sto muskih sto zenskih), sada ih je srecom jako malo. Znam ih "ko zlu paru" sto kaze nas narod.
Ja se licno ne slazem s njima nikako. Ovi jarcevi koje ja znam nemaju veze sa varanjem, cak su i smotani sto se toga tice. Sve je to stvar ukusa, ali za mene su oni: hladni, proracunati, teski materijalisti, ljubav daju na "kasicicu", ne mogu da se predaju, nervozni su, cicije, egoisti... itd... da ne pljujem dalje po njima, jos ce se neko naci i uvredjen. To je moje vidjenje muskih jarceva....

Bravo, ne mogu a da se bas u svemu ne slozim sa tobom!
 
Da, da, volela sam jednog takvog, ali neverovatno je kako se brzo ohlade!I jesu uzdrzani i nisu preterano emotivni i skrti su u ljubavi, ne umeju da pokazu prava iskrena osecanja. Za mene strelicu, vatrenu i emotivnu to je kao hladan tus!I jos mi je drag, ali ta hladnoca njihova, ona BOLI!
 
Oni su divni muskarci! :D Uzdrzani su i hladni i nepoverljivi,dok te ne upoznaju,dok ne vide da li si ok ili nisi,ako shvate da si ok,drzace te kao malo vode na dlanu,bice emotivniji od svih znakova horoskopa,nezniji,taj prividni led ce se otopiti i ucinice sve da budes srecna,boljeg muskog prijatelja ,boljeg decka,tesko da ima,mislim verovatno ima,ali za mene nene :D ! :D
Evo,ja sam Vodolija/Lav,a on Jarac/Devica i perfektno se slazemo!! :D
POzdrav 8) :D
 

Back
Top