SNEKI:NISAM SA ČEDOM ZBOG PARA!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Alekasandar2

Iskusan
Poruka
5.546
http://www.kurir-info.co.yu/arhiva/2007/januar/23/ST-01-23012007.shtml

Pevačica Snežana Babić Sneki kaže da je oduševljena ulaskom LDP u parlament

Seks simbol i jedna od najpopularnijih pevačica tokom '90-ih godina, Snežana Babić Sneki prvi put posle duže estradne apstinencije pojavila se tamo gde je retko ko očekivao - u izbornom štabu LDP, u noći kad su se prebrojavali glasački listići i čekao ishod proteklih parlamentarnih izbora. Iste noći, folk pevačica se sa suprugom pridružila slavlju koje je organizovano po saznanju da je koalicija okupljena oko Čedomira Jovanovića ušla u parlament, a za Kurir objašnjava otkud ona u čitavoj ovoj priči:

- Rešila sam da javno podržim LDP zato što sam sigurna da je to prava opcija za buduću evropsku Srbiju. Ovu stranku čine vrlo elokventni mladi i pametni ljudi, koji su rešili da našu zemlju oslobode svih stega koje su nas dosad kočile. U svakom slučaju, sigurna sam da je ovo prava opcija.

Planirate li, možda, da se stranački angažujete?
- Ne razmišljam o tome, zasad podržavam viziju i ideju za koje verujem da će Srbiju izvesti na pravi put i svima nam omogućiti da bolje živimo. Za razliku od nekih mojih kolega, neću da ih imenujem, nisam podržala ovu stranku zbog novca ili nekakve popularnosti, već prvenstveno zbog toga što sam pristalica njenog programa, s kojim sam odlično upoznata.

Da li lično poznajete Čedomira Jovanovića, u kakvim ste odnosima?
- To ne bih komentarisala. Ponavljam, podržavam njegovu stranku jer mislim da će vizija koju imaju odvesti Srbiju u lepšu budućnost.

Kako ste preksinoć proslavili ulazak LDP u parlament?
- S ljudima iz ove stranke. Sve je bilo jako lepo i dostojanstveno organizovano. Mladi i inteligentni ljudi su se okupili da uz šampanjac proslave zasluženu pobedu.

Kako vidite buduću srpsku vladu?
- Ne razmišljam o tome, najvažnije je da je LDP ušao u parlament.
 
Seks simbol i jedna od najpopularnijih pevačica tokom '90-ih godina

Опростите колега, да ли се то мисли на оне злокобне 90-те Милошевићевог режима када се у Србији славио најцрњи шунд и пропадање, када је Србија дотакла дно живота, да се изразим речима једног Снекиног колеге :roll:
Да ли се колега мисли на оне 90-те које представљају мрачну прошлост са којом је Чедај у сукобу... Чак је мислиом написао неку књигу о томе. :lol:

Узгред, да ли је Чеда на лицу места Лустрирао Снеки :confused: :confused: :confused:
 
Duh Sekire:
Опростите колега, да ли се то мисли на оне злокобне 90-те Милошевићевог режима када се у Србији славио најцрњи шунд и пропадање, када је Србија дотакла дно живота, да се изразим речима једног Снекиног колеге :roll:
Да ли се колега мисли на оне 90-те које представљају мрачну прошлост са којом је Чедај у сукобу... Чак је мислиом написао неку књигу о томе. :lol:

Узгред, да ли је Чеда на лицу места Лустрирао Снеки :confused: :confused: :confused:

Да.

Е, сад да ли је лустрирао на лицу места видећемо, ако Снеки ускоро објави албум са хитовима, онда јесте.
Тако иде, маторе певаљке се лепе за клинце са ловом, и одмах почну да издају хитове..
:)
 
Е а овај је посланик ДС хахахахахаа! :lol: :lol: :lol:

311.jpg
 
Alekasandar2:
Све лдп овце зовем Шабан и Снеки, зависно од пола.
Мада ми се чини да они тамо нису ни сами сигурни ко су им Шабани а ко Снеки(ји)
:)

Моји другари уз средње су певали

Марш одавде
Марш одавде
Марш одавде
Шабане!


Мислим да је то сасвим примењиво :wink:
 
Duh Sekire:
Моји другари уз средње су певали

Марш одавде
Марш одавде
Марш одавде
Шабане!


Мислим да је то сасвим примењиво :wink:


Ti imas drugare iz srednje skole?




Bravi Sneki !!! :D:D:D
Bitno je da nije udovica kriminalca i bandita.

Kad bi se jos i Shaban Bajramovic uclanio i Mitar Miric! :D:D
 
jedite_kod_Joa:
А,неће да каже у каквим је односима са Чедом.Мора да заједно дувају...или само она дува...
ni u kakvim...sneki i shaban su clanovi partije,na to imaju pravo,nisu ucestvovali u kampanji i ne vidim u chemu je tu problem...bolje vi razmisljajte o drogiranom pedofilu eri ojdanicu i onom oloshu milosu bojanicu,zadrtim radikalima...
 
serb_pagan:
svi ljudi dobre volje koji prihvataju program LDP-a dobrodosli su.. :grin: sve nas je vise i vise...hehehe...

Da,iako ne slusam narodnjake,ali bitno je da nisu prijatelji sa kriminalcima,da nisu sedeli sa Ducom i Kumom po hajatima i interkontinetalima ,nisu nudili alibi,da nisu udovice kriminalca i sl. ...a ovim pokazuju i neki svoj odnos prema toj "srpskoj majci" Ceci.
 
serb_pagan:
hehehe...shta je,pojedoste sebi dzigericu sto su liberali usli u parlament..hehehe..neka neka... tek cete ispizdeti,kad sa skupshtinske govornice zagrme pera lukovic,nesha chanak i cheda...hehehe :-D :-D

U pa upravo to cekamo!
Kad zagrme o tome kako treba zabraniti crkvu, kako je Patrijarh kriminalac, kako ce da oni da odvoje od Srbije Kosovo, Vojvodinu, Rasku, kako treba ukinuti diplomatske odnose sa Rusijom i genocidnom tvorevinom Republikom Srpskom, kako treba legalilozati "lake" droge poput marihuane, gej prava, gej brakovi, 6. oktobar i propustena prilika za vesanja, streljanja, itd itd itd
 
serb_pagan:
svi ljudi dobre volje koji prihvataju program LDP-a dobrodosli su.. :grin: sve nas je vise i vise...hehehe...

Па зар та СНЕКИЛИ није позната qурава милошевићевског "фашистичког режима"...ахахаха......коју су сви редом кресали као и сваку певаљку........

п.с. ово је оно "мило за драго"...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top