jel postoji neka devojka...

rile_laki_oblak

Iskusan
Poruka
5.346
...koja ce vama biti dobra? bez da joj nadjete neku manu iz prve, tipa: ona je sponzorusa... ona je imala 14 decka do sad... ona je previse uspesna... previse nesigurna... previse jaka... previse bilo sta... pitam se...
i citajuci ove komentare, sve mi se nesto cini kako samo trazite bilo kakav razlog da se izvucete iz te price... ako uopste i dozvolite sebi da upadnete u istu...
 
jok... uvek ima manu...
ne dozvoljavam da upadnem u tu prichu... a ako upadnem, trudim se da se izvuchem...
zashto bih se pravdao... kad je tako...
nisu lepe... ili su suvishe lepe... nisu pametne... ili su suvishe pametne...
ali budu dobre... neko vreme... ne pronalazim mane iz prve... malo zadovoljim svoj ego... chinjenicom da sam voljen... pa tek onda...
 
ali u datom trenutq su valjda ono shto iskash? mis' ljubav je uvek tu... za nekoga... ljudi koji vole jednom su plitki ljudi... koji nikada zaista nisu spoznali ljubav... letargija i navika.... nema bozhanske ljubavi medju smrtnicima..... well.. svako ne konstantne medju usko odredjenim smrtnicima....
 
e, kad bih ja znao shta iskam... valjda da budem voljen... ostalo je manje bitno... a to se nekako zagubi vremenom... predje u naviku... kao i kod mirisa, koji su konstantno prisutni... naviknemo se, pa prestanemo da ih registrujemo... mnogi su se tako pogushili... ugljenmonoksidom, u snu... nisu primetili... 'bem li ga... volim da dishem punim plucjima...
 
jeste... al nije isto ono shto ti vidish kao biti voljen i ja i ne znam ko.... nije bitno biti voljen.. bitno je osecjati se tako.... svako je voljen....
svi bi da dishu.... i da zhive bajq i da imaju belog konja... sve i vrti oko konja... nije vishe ni oko princeze ni oko viteza.... svima treba neshto da ih pokrene da bi osetili svezh vazduh.....
 
... sve se vrti oko belog... horsa... i ostalih opijata...
ubijmo razum, shta ima veze... shta cje nam...
samo unosi neke sumlje... pa josh i neosnovane... ko smo mi da preispitujemo, kao smrtnici... ljubav, koja je besmrtna... eterichna... ne definisana... potajno prizheljkivana...
vazduh treba da se pokrene... da bi osetili strujanje... i da bi doneo nove mirise... koje bi mogli da osetimo... a samim tim, ako kazhemo da nam je neshto bitno, vecj koliko sutra, necje biti... i moracjemo da volimo neshto drugo... kod iste, ili kod druge osobe... avaj...
 
moram priznati... da je pochela da me zamara ova tema... rekoh, shta sam hteo recji... mozhda bash ne najbolje, ali cje se dopasti nekima... a nekima necje... mozhda ima veze sa feromonima... a mozhda su se umeshale i sablasne nevene... ko cje ga znat'
 
Artinve:
jok... uvek ima manu...
ne dozvoljavam da upadnem u tu prichu... a ako upadnem, trudim se da se izvuchem...
zashto bih se pravdao... kad je tako...
nisu lepe... ili su suvishe lepe... nisu pametne... ili su suvishe pametne...
ali budu dobre... neko vreme... ne pronalazim mane iz prve... malo zadovoljim svoj ego... chinjenicom da sam voljen... pa tek onda...
Cuj voljen?
Djevojke vise ne vole.....samo ti mazu oci ;)
 
auuuu... nisi trebala da mi govorish... bio sam srecjan... a kako cju sada... crv sumlje cje me pojesti...
ma, necje... nema veze... ja pustim da me lazhu... pa mi bude lepo... shto da se jedim... marim ja...
sve dok se trude, ja sam srecjan... pa i ako se trude da me lazhu... a josh ako uspeju da me obmanu... ...onda znachi da su se "bash" potrudile...
a to je lepo... kad se neko trudi... i kad mu je stalo... do tvog mishljenja... i tako to...
kak' da ne volish nekog tak'og...
 

Back
Top