Rezerva u Petnici

Pazi, ne znaci ako nesto volis da to iznas, ali dobro. U svakom slucaju nemoj da se predajes, a ako te ne pozovu bar ces znati da si pokusao. Mada, stvarno je steta da ne odes jer je tamo super, kako rad tako i zezanje. Ne znam koi si razred, ali moj savet ti je da pokusas da se prijavis na nesto drugo ako si sledece godine drugi ili treci pad da se posle prebacis
 
Petnica? E super! Mene interesuju iskustva onih koji su bili tamo, kao i to sta postoji, od drustvenih nauka, sem lingvistike! Mada vidim da su vise zastupljene prirodne :? a ja sam zakleti drustvenjak i jezicara :D
 
Pa pazi, rezervu pozivaju kada neko od vec pozvanih posalje telegram da nece da prisustvuje seminaru. A sto se tice toga da li se prijavljivati, pokusaj da malo drugacije popunis prijavu. Pisi nesto normalno i ne preuvelicavaj jer oni mnogo cene kada imas sopstveno interesovanje i kada se to i vidi. A i na seminar fizike pozivaju vecinom djake matematicka gimnazije. A sto se tice drustvenih nauka, imas i psihologiju, istoriju, arheologiju, ako su to drustvene nauke.
 
Pa pazi, rezervu pozivaju kada neko od vec pozvanih posalje telegram da nece da prisustvuje seminaru. A sto se tice toga da li se prijavljivati, pokusaj da malo drugacije popunis prijavu. Pisi nesto normalno i ne preuvelicavaj jer oni mnogo cene kada imas sopstveno interesovanje i kada se to i vidi. A i na seminar fizike pozivaju vecinom djake matematicka gimnazije. A sto se tice drustvenih nauka, imas i psihologiju, istoriju, arheologiju, ako su to drustvene nauke.
 

Back
Top