Rezerva u Petnici
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Rezerva u Petnici

Guest

Podrazumevano Rezerva u Petnici

Fiziku obozavam ali sam svake godine rezerva. Interesuje me zasto i kakve su mi sanse da me
    pozovu

Joshua
    Guest

Podrazumevano Ne krivi sebe

Pazi, ne znaci ako nesto volis da to iznas, ali dobro. U svakom slucaju nemoj da se predajes, a ako te ne pozovu bar ces znati da si pokusao. Mada, stvarno je steta da ne odes jer je tamo super, kako rad tako i zezanje. Ne znam koi si razred, ali moj savet ti je da pokusas da se prijavis na nesto drugo ako si sledece godine drugi ili treci pad da se posle prebacis

Poznat Tusenfryd (avatar)
    Učlanjen
    11.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    128

Podrazumevano

Petnica? E super! Mene interesuju iskustva onih koji su bili tamo, kao i to sta postoji, od drustvenih nauka, sem lingvistike! Mada vidim da su vise zastupljene prirodne :? a ja sam zakleti drustvenjak i jezicara

Zainteresovan član
    Učlanjen
    31.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Samo mi objasni pojam "rezerva" za Petnicu. U moje vreme nije bilo takvih stvari. Ili su te pozvali ili nisu...

Pozdrav,
    Tasić

Primećen član geologicarka (avatar)
    Učlanjen
    22.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano obasnjnje

Pa pazi, rezervu pozivaju kada neko od vec pozvanih posalje telegram da nece da prisustvuje seminaru. A sto se tice toga da li se prijavljivati, pokusaj da malo drugacije popunis prijavu. Pisi nesto normalno i ne preuvelicavaj jer oni mnogo cene kada imas sopstveno interesovanje i kada se to i vidi. A i na seminar fizike pozivaju vecinom djake matematicka gimnazije. A sto se tice drustvenih nauka, imas i psihologiju, istoriju, arheologiju, ako su to drustvene nauke.

Primećen član geologicarka (avatar)
    Učlanjen
    22.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano obasnjnje

Pa pazi, rezervu pozivaju kada neko od vec pozvanih posalje telegram da nece da prisustvuje seminaru. A sto se tice toga da li se prijavljivati, pokusaj da malo drugacije popunis prijavu. Pisi nesto normalno i ne preuvelicavaj jer oni mnogo cene kada imas sopstveno interesovanje i kada se to i vidi. A i na seminar fizike pozivaju vecinom djake matematicka gimnazije. A sto se tice drustvenih nauka, imas i psihologiju, istoriju, arheologiju, ako su to drustvene nauke.

Slične teme

1. Vajevci kako su bazeni u Petnici?
    Autor geologicarka u forumu Zapadna Srbija
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 01.08.2009., 00:03
  2. Najbolji seminar u Petnici - FIZIKA!!!!!!!!!!
    Autor sida26220 u forumu Prirodne nauke
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 11.04.2004., 16:53

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •