Nova vlada-ministri

kololoco

Zainteresovan član
Poruka
432
Ja sam na sebe uzeo mesto mandatara iz senke. Ovo je moja vlada:
Premijer: Djelic (ds)
Policija: Sutanovac (ds)
Pravosudje: ?
Spoljnih poslova: ?
Odbrane: Stojkovic (dss)-onaj sa vma ne onaj sa pravosudja
Gradjevinarstvo: ?
Saobracej: Selja (ns)
Telekomunikacije: ?
(ova tri su ex-kapitalne investicije, a plan ds je da se razbije na tri grane ministarstvo cime bi selja mogao da nastavi da se tripuje gradi puteve, a da se smanji steta njegovog delovanja u druga dva sektora)
Privreda: Bubalo (dss)
Finansije: Dinkic (g1)
Privatizaciju: Vlahovic (ds)
Ekonomski odnosi sa inostranstvom: Parivodic (dss)
Rad: Matkovic (ds)
Kultura: Palma :wink: ili ako nije zainteresovan eventualno Bora Corba :D ?
Nauka: Popovic (dss)
Zdravstvo: Milisavljevic (g1)
Obrazovanje: ?

Znaci ovo su sve dobra resenja sa izuzetkom Selje koji je neophodni ustupak u stojkovica u odbrani (ionako ds drzi glavnokomandujuceg). Mislim da su Jocic i Stojkovic pravosudje nedopustivi i Vladeta sto mnogi pominju kao inostrane poslove. Takodje nisam fan Gase kao obrazovanja pa sam ostavio prazan prostor, ali ako ne budem mogao nikoga da se setim onda ok. Ako neko ima neke ideje neka doda.
 
[/QUOTE]

Premijer: Djelic (ds) realno nema ko drugi. :D
Policija: Sutanovac (ds) moze
Pravosudje: ? ovde mi niko ne pada na pamet,ali Stojkovic mora da pakuje kofere.
Spoljnih poslova: ? Ja bih ovde stavio Jankovica DSS,deluje mi ok.
Odbrane: Stojkovic (dss)-onaj sa vma ne onaj sa pravosudja (nemam nista protiv da ostane)
Gradjevinarstvo: ? Sumarac DS
Saobracej: Selja (ns) nemam ideju za ovo
Telekomunikacije: ? Hm...ovde bi mogao neki vanstanacki strucnjak.Ne verujem da bilo ko ima nekog ozbiljnog.
(ova tri su ex-kapitalne investicije, a plan ds je da se razbije na tri grane ministarstvo cime bi selja mogao da nastavi da se tripuje gradi puteve, a da se smanji steta njegovog delovanja u druga dva sektora)
Privreda: Bubalo (dss) Bubalo mi je ok. Cak mislim da su i iz DS i G17+ zadovoljni njime.
Finansije: Dinkic (g1) Mislim da je to evidentno.
Privatizaciju: Vlahovic (ds) moze
Ekonomski odnosi sa inostranstvom: Parivodic (dss) Hm,cini mi se da nije lsoe radio,ali trenutno nemam ideju.
Rad: Matkovic (ds) Apsolutno. Lalovic je bio bolid.
Kultura: Ja bih ovde doveo Ramba ili Sladjanu Milosevic ili tako nekoga,eventulano Dzonija Stulica :D:D
Nauka: Popovic (dss) nemam ideju sada
Zdravstvo: Milisavljevic (g1) Apsolutno moze da ostane.
Obrazovanje: Za ovo stvarno ne znam...za ovo stvarno treba DOBRO razmisliti i po mogucstvu nekog vanstanacki opredeljenog.

Zaboravljeno je...

Turizam: ( i cini mise ekologija idu zajedno)
Trgovina:
Energetike:
 
Премијер:Млохави,
министар унутрашњих послова:неки сељобер(одавно сељобери држе ово место),
министар спољних послова:Сеља(да му се пружи прилика да сретне Мадленку;)),
министар просвете:онај Петровић из Шапца(можда научи да прича као човек),
министар грађевине:неко од тајкуна8),
министар капиталац:Палма(направиће још ЗОО вртова:twisted:),
министар пољопривреде:Чеда(унапредиће технологије узгајања вутре:shock:),
министар правде:Шутановац(говори језиком који судије разумеју:p),
потпредседник 1:Гаша Кнежевић(највише ми личи на Млохавог:roll:),
за даље морам да консултујем саветнике.:D
 
Premijer: Djelic (ds)
Potpredsednik: Jocic (dss)
Policija: Sutanovac (ds)
Pravosudje: Petrovic (ds)
Spoljnih poslova: Jankovic (dss)
Odbrane: Stojkovic (dss)-onaj sa vma ne onaj sa pravosudja
Energetika: Naumov (dss)
Gradjevinarstvo: ?
Saobracaj: Selja (ns)
Telekomunikacije: ?
(ova tri su ex-kapitalne investicije, a plan ds je da se razbije na tri grane ministarstvo cime bi selja mogao da nastavi da se tripuje gradi puteve, a da se smanji steta njegovog delovanja u druga dva sektora)
Privreda: Bubalo (dss)
Finansije: Dinkic (g1)
Privatizaciju: Vlahovic (ds)
Ekonomski odnosi sa inostranstvom: Parivodic (dss)
Poljoprivreda: Dulic (g1)
Rad: Matkovic (ds)
Kultura: Ognjenovic (ds)
Nauka: Popovic (dss)
Zdravstvo: Milisavljevic (g1)
Obrazovanje: Knezevic (ds)
Turizam: ?
Trgovina: ?
Manjine: ?

ds: premijer + pravosudje, policija, privatizacija,rad, obrazovanje, kultura (1+ 6)
dss: potpredsednik + spoljni poslovi, odbrana, privreda, energetika, ekonomski odnosi sa inostranstvom, nauka, saobracaj (1+ 7)
g1: finansije, poljoprivreda,zdravstvo (3)

Znaci ostalo je jos manjine, turizam, trgovina, gradjevinarstvo i telekomunikacije. Tu bih dao dva ds (gradjevina i manjine), dss bi dobio dva (telekomunikacije i turizam) i trgovina g1. Tako bi dss imao cak 1 ministarstvo vise od ds, ali bi ds imao premijera, pravosudje, policiju sto mislim da je strasno vazno. Najgore od dss kadra bi takodje bilo koliko toliko sklonjeno (stojkovica da nema sto deluje jako moguce jer izgleda da nema neka ledja u stranci, jocic da bude potpredsednik sto je malo nedefinisano mesto sa koga ne bi trebao da moze da napravi puno stete i plus velja da dobije samo trecinu ingerencija koje je imao). Da se plus izvede sto je ds obecavao da ce geverner Narodne Banke da bude nezavisna licnost i da se uvede jos jedno mesto potpredsednika za agitovanje po inostranstvu sto bi takodje bila nestranacka licnost sto je isto bilo u programu DS i koju bi oni izabrali. Ovo ne bi uopste bila losa vlada i mislim da bi imala solidne rezultate.
 
Играле се делије ...
e038.gif
 
Korner zastavica:
Sto bih ja voloe da vidim eventulane radikalske predloge. Pa to bi bilo padanje u nesveset. :D:D

Нема потребе јер је и овај ваш КОЛО-ЛОКО који је поставио тему ЗА ПАДАЊЕ У НЕСВЕСТ ОД СМЕХА.... особа има, што је код вас уобичајено....ВИИИИЗИИИИИИЈЈЈЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ.......... халуцинираааааааа.... :lol:
 
eremita:
Нема потребе јер је и овај ваш КОЛО-ЛОКО који је поставио тему ЗА ПАДАЊЕ У НЕСВЕСТ ОД СМЕХА.... особа има, што је код вас уобичајено....ВИИИИЗИИИИИИЈЈЈЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ.......... халуцинираааааааа.... :lol:


Jesi se isplakao zbog 5%?

Napisi ti eremita najveci "srbine" i radikalu,pa da vidimo koja ce da bude smesnija.
 

Back
Top