što bih želela jednu jedrilicu pa oko svih ostrva....Grčke,Kube,Sicilije
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: što bih želela jednu jedrilicu pa oko svih ostrva....Grčke,Kube,Sicilije

Aktivan član mrs depp (avatar)
    Učlanjen
    17.09.2006.
    Reputaciona moć
    65

Talking što bih želela jednu jedrilicu pa oko svih ostrva....Grčke,Kube,Sicilije

šta bih dala,šta bih dala.... :-D :-D :-D mada bih volela i da naletim na neke pirate na Indijskom okeanu,pa da im se pridružim!

Početnik
    Učlanjen
    24.08.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: što bih želela jednu jedrilicu pa oko svih ostrva....Grčke,Kube,Sicilije

To mi je u najuzem izboru za najletovanje, jer ozbiljno planiramo moj dragi i ja da jedno celo leto krstarimo oko jadranskih otoka i oko grckih ostrva. Pisacu kad se vratim... a mozda i odande (direktan prenos) :-D

Početnik Mishko (avatar)
    Učlanjen
    26.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Thumbs up Re: što bih želela jednu jedrilicu pa oko svih ostrva....Grčke,Kube,Sicilije

Citat Original postavio mrs depp
    šta bih dala,šta bih dala.... :-D :-D :-D mada bih volela i da naletim na neke pirate na Indijskom okeanu,pa da im se pridružim!
    Ihaj... Grcka, Kuba, Sicilija... ma isao bih oko celog sveta, prvenstveno na Mauricijus, pa onda Tajland. Pozdravljam avanturisticki duh!!!

Početnik
    Učlanjen
    04.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: što bih želela jednu jedrilicu pa oko svih ostrva....Grčke,Kube,Sicilije

I ja bih rado nesto slicno. Najvjerovatnije u junu opet na regatu Perast-Brindizi i Brindizi-Krf. Naravno ako bog da i sreca junacka neku paru viska.

Aktivan član mrs depp (avatar)
    Učlanjen
    17.09.2006.
    Reputaciona moć
    65

joj to mi je životna želja.....sloboda,čista glava,mir,nema briga.....miris mora i po malo osećaj da si i sam pirat !!

Početnik
    Učlanjen
    04.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Najbolje punjenje baterija koje postoji. Poslije mogu da me smaraju do decembra.

Slične teme

1. Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 23.12.2007., 02:51

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •