Rodžer Federer

Ko je najveći teniser svih vremena?

  • Roger Federer

  • Rafael Nadal

  • Pete Sampras

  • Novak Djokovic

  • Andre Agassi

  • Rod Laver

  • Bjorn Borg

  • John McEnroe

  • Jimmy Connors

  • Ivan Lendl

  • Boris Becker


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
istina boli prenapuhanko je 15 grand slem titula osvojio kada uopste nije imao konkurencije samo treba pogledati sa kim je igrao finala pre nego sto su dosli nadal i djokovic pa da se zakljuci kako stoje stvari najprecenjiji sportista ikad u istoriji sporta cak i mnogi pravi ljubitelji tenisa to govore za napuhanka on moze jedino moze nesto osvojiti ako se ona 3 povrede ili ako ih neko drugi izbaci,po kmecanju je nadaleko poznat
ajde pametnjakoviću kaži sa kim je igrao finala i ko su ti teniseri van konkurencije
ajde pitaj gugla pa se vrati
 
sva trojica nemogu ni da prismrde velikoj trojci djokovic,nadal marey,kvalitet federera je dosao do izrazaja kad je velika trojka dosla na teren osvojio je samo 2 grend slam titule u 5 godina mene cudi kako pises svaki put vecu glupost od one koju su prethodno napisao,ja pratim tenis od 90tih a ti sigurno tek krenuo pre 7/8 godina sampras je za federera izmislio tenis i imao kud i kamo jacu konkureciju od federera pre nego sto je velika trojka stigla,to su cinjenice to sto ti zvalis na napuhanka to je druga stvar
 
ajde pametnjakoviću kaži sa kim je igrao finala i ko su ti teniseri van konkurencije
ajde pitaj gugla pa se vrati

Ma sta se ti javljas pile malo, a :)?
Hoces sa mnom da pises ali u chat varijanti, a :)?

Sjedi i poklopi se usima.

- - - - - - - - - -

sva trojica nemogu ni da prismrde velikoj trojci djokovic,nadal marey,kvalitet federera je dosao do izrazaja kad je velika trojka dosla na teren osvojio je samo 2 grend slam titule u 5 godina mene cudi kako pises svaki put vecu glupost od one koju su prethodno napisao,ja pratim tenis od 90tih a ti sigurno tek krenuo pre 7/8 godina sampras je za federera izmislio tenis i imao kud i kamo jacu konkureciju od federera pre nego sto je velika trojka stigla,to su cinjenice to sto ti zvalis na napuhanka to je druga stvar

Upravo!
 
sva trojica nemogu ni da prismrde velikoj trojci djokovic,nadal marey,kvalitet federera je dosao do izrazaja kad je velika trojka dosla na teren osvojio je samo 2 grend slam titule u 5 godina mene cudi kako pises svaki put vecu glupost od one koju su prethodno napisao,ja pratim tenis od 90tih a ti sigurno tek krenuo pre 7/8 godina sampras je za federera izmislio tenis i imao kud i kamo jacu konkureciju od federera pre nego sto je velika trojka stigla,to su cinjenice to sto ti zvalis na napuhanka to je druga stvar
:hahaha:

- - - - - - - - - -

Mislim da Roger ima 5-1 protiv Murraya na slemovima :lol:

- - - - - - - - - -

Kakve se sve gluposti pisu ovde poslednjih nekoliko dana,nolobotovi pukli skroz :mrgreen:
 
da velika trojka koja ne podrazumeva federera posto o njemu pricamo smesan si ko crtani film kad sam video da si nabrajao safina,rodika i hjuita odmah sam shvatio da nemas pojma o tenisu, crnjo eto ti pratis i opet piskaras gluposti takve da ti se i drugi smeju posto nemas blage veze sa zivotom drzi se ti klikera tu ce tvoje umece i ekspertiza doci do punog izrazaja
 
federer je izgubio od 116 na svetu i mislim da on ima skor od 1-0 protiv federera pa sta ,koliki je skor nadal-federer sigurno veci od onog izmedju murray i federera ja znam da vi zvalite na napuhanka ali nazalost cinjenice su za vas male napaljene napacene luzere porazavajuce 2 grend slam titule za 5 godina :hahaha:
 
- - - - - - - - - -

federer je izgubio od 116 na svetu i mislim da on ima skor od 1-0 protiv federera pa sta ,koliki je skor nadal-federer sigurno veci od onog izmedju murray i federera ja znam da vi zvalite na napuhanka ali nazalost cinjenice su za vas male napaljene napacene luzere porazavajuce 2 grend slam titule za 5 godina :hahaha:

Pa dobro, Istomin nema ni jedan GS osvojen a ni masters, a satro je Novakovu karijeru u jednom meču :D
 
Poslednja izmena od moderatora:
kao sto sam rekao pisete gluposti posto su cinjenice za vas porazavajuce kakave veze ima ko ima koliki skor protiv koga cijenica je da je kmecavac uzeo samo 2 grand slam titule za 5 godina kada su svi bili na vrhuncu svoje forme sto govori kako je zapravo federer obican napuhanko da je novak otkrio alergiju na gluten dosta ranije bilo bi tu jos grand slam titula,roger federer covek koji je uzeo 80% svojih grand slem titula u jednoj od najslabijih eri tenisa :hahaha:
 
kao sto sam rekao pisete gluposti posto su cinjenice za vas porazavajuce kakave veze ima ko ima koliki skor protiv koga cijenica je da je kmecavac uzeo samo 2 grand slam titule za 5 godina kada su svi bili na vrhuncu svoje forme sto govori kako je zapravo federer obican napuhanko da je novak otkrio alergiju na gluten dosta ranije bilo bi tu jos grand slam titula,roger federer covek koji je uzeo 80% svojih grand slem titula u jednoj od najslabijih eri tenisa :hahaha:

Sve što sam napisao su činjenice, a sve što ti pišeš su neke slobodne procene i pretpostavke. Ako je najslabija era tenisa ona u kojoj imaš konkurenciju: Nadala, Mareja, Đokovića, Vavrinku, Rodika, Safina, Agasija, onda stvarno ne znam koja je era tenisa jaka? :lol: Pojasni mi.
 
kao sto sam rekao pisete gluposti posto su cinjenice za vas porazavajuce kakave veze ima ko ima koliki skor protiv koga cijenica je da je kmecavac uzeo samo 2 grand slam titule za 5 godina kada su svi bili na vrhuncu svoje forme sto govori kako je zapravo federer obican napuhanko da je novak otkrio alergiju na gluten dosta ranije bilo bi tu jos grand slam titula,roger federer covek koji je uzeo 80% svojih grand slem titula u jednoj od najslabijih eri tenisa :hahaha:
zanimljivo kako kmečavca nazivaš čoveka koji nikada nije predao ni jedan meč, skoro nikad povređen, čak je veoma dugo igrao bez trenera, ne žali se na uslove, ne žali se na vreme, ne priča sa sudijama, ne lomi rekete, a uzdižeš novaka koji je roditelje izbacio iz gledališta jer mu smetaju...smetaju mu sočiva, smeta mu hrana, smeta mu plava šljaka, stavlja kačket, skida kačket, traži pauze za wc, prekida i secka protivnike, lomi rekete, psuje gledaoce
 
Poslednja izmena od moderatora:
federer_vs_the_rest__BPoSp.jpg
 
roger federer covek koji je 15 grand slam titula uzeo u jednoj od najslabijih era tenisa ikad u istoriji tog sporta:hahaha: covek koji se zalio na spore podloge na glasno navijanje posle poena covek koji ce ucutkivao suparnicke roditelje,koji je kmecao za suparnickovo glasno uzdisanje i na kolicina vremena tokom servisa,covek koji kritizira druge da uzimaju medicinske timeout kao strategije da se omete protivnika ali kada ga on uzme onda je to uvek ok,critizirao nacin na koje zene dobijaju poene na atp listi sve ovo su cinjenice koje vi federerovi luzerski fanovi ne zelite da vidite on se ostati u secanju ne kao goat nego covek koji je pokupio silne titule kada nije imao nikakvu konkurenciju :hahaha:
 
roger federer covek koji je 15 grand slam titula uzeo u jednoj od najslabijih era tenisa ikad u istoriji tog sporta:hahaha: covek koji se zalio na spore podloge na glasno navijanje posle poena covek koji ce ucutkivao suparnicke roditelje,koji je kmecao za suparnickovo glasno uzdisanje i na kolicina vremena tokom servisa,covek koji kritizira druge da uzimaju medicinske timeout kao strategije da se omete protivnika ali kada ga on uzme onda je to uvek ok,critizirao nacin na koje zene dobijaju poene na atp listi sve ovo su cinjenice koje vi federerovi luzerski fanovi ne zelite da vidite on se ostati u secanju ne kao goat nego covek koji je pokupio silne titule kada nije imao nikakvu konkurenciju :hahaha:

To je to :dash:
 
roger federer covek koji je 15 grand slam titula uzeo u jednoj od najslabijih era tenisa ikad u istoriji tog sporta:hahaha: covek koji se zalio na spore podloge na glasno navijanje posle poena covek koji ce ucutkivao suparnicke roditelje,koji je kmecao za suparnickovo glasno uzdisanje i na kolicina vremena tokom servisa,covek koji kritizira druge da uzimaju medicinske timeout kao strategije da se omete protivnika ali kada ga on uzme onda je to uvek ok,critizirao nacin na koje zene dobijaju poene na atp listi sve ovo su cinjenice koje vi federerovi luzerski fanovi ne zelite da vidite on se ostati u secanju ne kao goat nego covek koji je pokupio silne titule kada nije imao nikakvu konkurenciju :hahaha:

Luzer sa 19 gs titula :mazipsa:

Nije predao niti jedan meč zbog povrede. A to što je stoki rekao da ćuti,, sasvim je OK :D
 
on je luzer zato sto je uzeo samo 2 gs tutle za 5 godina kada je imao dostojnu konkurenciju sto govori o njegovom kvalitetu federer nije imao nijednu tesku povredu tokom svoje karijere dok je novak imao problema sa glutenom i jos nekim stvarima a nadal sa nogama,mislim da mu je jelena jankovic najbolje odgvorila od svih da napuhanko zacepi svoju smrdljivu gubicu i ostavi ostale ljude na miru,on nikad nije bio povredjen kao sto je boki napisao on jednostavno nije mogao igrati ne zbog povrede nego zato sto ne bi mogao izdrzati kako god da okrenes covek je luzer nevidjeni
 

Back
Top