Rodžer Federer

Ko je najveći teniser svih vremena?

  • Roger Federer

  • Rafael Nadal

  • Pete Sampras

  • Novak Djokovic

  • Andre Agassi

  • Rod Laver

  • Bjorn Borg

  • John McEnroe

  • Jimmy Connors

  • Ivan Lendl

  • Boris Becker


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Srlesrle

Domaćin
Poruka
4.966
10 Grand Slam turnira,12 mastersa,3 titule sampiona i gomila rekorda...A tek mu je 25 godina! Kako stvari stoje niko mu nece stati na put jos jaaaaaaaaako dugo....Ali u javnosti se o Samprasu jos uvek govori kao najboljem teniseru svih vremena! Da li je?I da li Nadal ili bilo ko moze da ga zaustavi?
 
Postavljao sam jako slicnu temu,samo odavno...Po mom skromnom misljenju neverovatan je njegov pobednicki mentalitet i motivacija-njegova zelja za pobedom ne posustaje...Mislim i da je Samprasa prevazisao...Ocekujem njegov duel sa Nadalom u finalu AO...
 
Federer ima veoma slabu konkurenciju, zato je dominantan. Od 10 vodecih igraca na atp listi bar pola ima dvorucni bekend (a ne bi me iznenadilo da neki i stenju pri udarcu :) ). Vecina igraca ga se plasi i psiholoski su slabiji od njega, osim Nadala kome jos malo fali da ga stigne. Da se razumemo Federer je najbolji igrac trenutno, i ja navijam za njega(ali samo ako igra dobro, a ne ako se prenemaze i pozira), ali realno konkurencija je bila daleko jaca u vreme Bekera, Edberga, Lendla, pa Samprasa i Agasija, tako da je za sada ipak Sampras u prednosti.
 
Karamazov:
Postavljao sam jako slicnu temu,samo odavno...Po mom skromnom misljenju neverovatan je njegov pobednicki mentalitet i motivacija-njegova zelja za pobedom ne posustaje...Mislim i da je Samprasa prevazisao...Ocekujem njegov duel sa Nadalom u finalu AO...
I ja mislim da je i Samprasa prevazisao ali treba da osvoji jos koju titulu i Grand Slam da to i definitivno potvrdi.Plasim se da Nadal ne prodje kao Agasi svojevremeno kad nikako nije uspevao da bude najbolji upravo zbog Samprasa,pa je cesto i padao mnogo nisko....A i ja bih voleo da gledam jos jedan mec Federer-Nadal,bila bi prava uzivancija!
 
Garwor:
Federer ima veoma slabu konkurenciju, zato je dominantan. Od 10 vodecih igraca na atp listi bar pola ima dvorucni bekend (a ne bi me iznenadilo da neki i stenju pri udarcu :) ). Vecina igraca ga se plasi i psiholoski su slabiji od njega, osim Nadala kome jos malo fali da ga stigne. Da se razumemo Federer je najbolji igrac trenutno, i ja navijam za njega(ali samo ako igra dobro, a ne ako se prenemaze i pozira), ali realno konkurencija je bila daleko jaca u vreme Bekera, Edberga, Lendla, pa Samprasa i Agasija, tako da je za sada ipak Sampras u prednosti.
Hahahaha e ovo je bio dobar komentar :D Jeste,vecina ima dvorucni bekhend,a Rodik ga skoro i nema :) Medjutim,mislim da je i ada konkurencija jaka.Onaj Davidenko koliko god ima smesnu facu uopste nije za bacanje,kao ni Hrvati.Nadal je tu ipak jedina ozbiljna pretnja Federeru,ali tek za koju godinu.Mislim da je Federer ipak kompletniji igrac od Samprasa iako jos Roze ima da osvaja da bi stigao Pita.
 
Garwor:
Secate li se proslogodisnjeg finala, place Bagdatis sto je izgubio, place Federer sto je pobedio. Mislim sta reci :)
Jeste,stvarno smejurija...Obojica!Trebalo je da ih slikaju zajedno i da postave sliku negde sa pitanjem ko je pobedio,da malo zbunjuju ljude :D A sutra Federer-Rodik,bice interesantno.
 
Lana M.:
Ja ipak vise volim Nadala....Nadam se novom Federer-Nadal finalu...
Hehehee,koliko godina imas? :) Nadal je odlican,ali sam primetio da ga tinejdzeri obozavaju,pa zato pitam :D Izgubi covek danas,steta,bas sam se nadao jos jednom finalu Roze-Rafa!No videcemo,sad slede Mastersi,bice interesantno gledati ga...U finalu sa Rozeom ;)
 
Srlesrle:
Hehehee,koliko godina imas? :) Nadal je odlican,ali sam primetio da ga tinejdzeri obozavaju,pa zato pitam :D Izgubi covek danas,steta,bas sam se nadao jos jednom finalu Roze-Rafa!No videcemo,sad slede Mastersi,bice interesantno gledati ga...U finalu sa Rozeom ;)
16 god. i verovatno si mislio da ga tinejdzerke obozavaju :wink: .Tinejdzeri mu nisu nesto naklonjeni :wink: .Steta sto je izgubio danas,prizeljkivala sam novo finale sa Federerom.Verovatno cemo ih vidjati u Masters finalima na sljaci,ne verujem pre...Inace mislim da je Federerovo ime Rodzer,a ne Roze.Sam insistira da ga zovu Rodzer...
 
Lana M.:
16 god. i verovatno si mislio da ga tinejdzerke obozavaju :wink: .Tinejdzeri mu nisu nesto naklonjeni :wink: .Steta sto je izgubio danas,prizeljkivala sam novo finale sa Federerom.Verovatno cemo ih vidjati u Masters finalima na sljaci,ne verujem pre...Inace mislim da je Federerovo ime Rodzer,a ne Roze.Sam insistira da ga zovu Rodzer...
Da,da ime mu je Roger Federer sto bi se se reklo Rodzer,ali svi ga zovu po nadimku pa i ja hehehe....Mislim da ce da odvali Rodika u polufinalu....A sto se tice Nadala...Odlican je mali,moj brat navija za njega,zato jedva cekam meceve sa njim,da se prozivamo malo.
 
Kuku lele,ovaj Rodik je puko...Gadja kamermana,hahahaha...Ljudi,moj drug se video pre par dana sa Noletom....I kaze da se Federer uopste ne oznoji za vreme meca,pa vi vidite!A videli ste kako stize svaku lopticu...Cini mi se ponekad da izgubi neki gem samo da sebi napravi zabavu da se malo juri sa nekim :) Ovaj Rodik ce da dobije kompleks od Rozea,14 meceva,13 poraza protiv njega....
 
Lana M.:
Pregazice ga Federer u finalu...
E Lana,bas mi je drago sto ipak volis i Federera ;) Ali cemu taj znak Celzija,pa Arsenal je pravi klub....:D A da...Federer-Gonzales trenutni skor 9:0. Mislim da ce biti i deseta pobeda Federera,cistih 3:0.Ako ne bude ili ako izgubi,mogu samo da se pokrijem usima :(
 

Back
Top