Vecina Amerikanki zive same..

Divlja u srcu-nema statistike za muskarce-ali je broj muskaraca u USA priblizno jednak broj zena..
Zene zive duze i-dok kod djece ima vise muskaraca..
Evo statistike..

Sex ratio:
Definition Field Listing
at birth: 1.05 male(s)/female
under 15 years: 1.05 male(s)/female
15-64 years: 1 male(s)/female
65 years and over: 0.72 male(s)/female
total population: 0.97 male(s)/female (2006 est.)

Iz ovoga sledi da oko 48% muskaraca u USA zive sami...
 
divlja:
Ne sekiram se za Amere, nije istina da su neporodicni, naprotiv. Zene bre ne rade da bi cuvale decu ili rade neki posao iz kuce. A to sto vi mislite da je NY ili ne znam koji drugi grad cela Amerika, e pa nije. I sasvim je prirodno da se taj procenat povecava, zene su nezavisnije nego 50-ih i to je to. Jel' ima neka statistika za muskarce?

hehe.... a
koji procenat zhena je nezavisan u amish country, jel? :mrgreen:
 
Julian_Duranona:
Sto? Sta je bilo? Ja nisam citao...
Daj gigo, nemoj se sekiras. To je tamo daleko...

ma ja to zbog banshee ...

mada sada sam stvarno ljut ...bila na politici ...
pitam se ... i mislim... mi diskutujemo o amerikancima a imamo TO ovde, među nama... mislim na takve pojave koje žive, znaju da pišu ... truju forum ... bljak bre.

živeli vi meni 1000 godina. ne oni ali vi, da.
ajd pozz
 
Cuj ovako...amer dodje ovde pa mu nije jasno kako imamo vremena svaki dan sa de vidimo sa najboljim prijateljem i kako su kafici u sred dana puni i kako imamo vremena za druzenje.Jer na zapadu ako zelis sa nekim na kafu moras barem nedelju dana sa se najavis unapred i zakazes termin pa ako i ti i on/ona imate vremena,super...ako ne,jbg,sledeceg meseca....
I to nije normalno da zivis sam i da si skoncentrisam samo na posao i rad i radis od 9 do 9 pa u horizontalu.A nase devojke jesu lepe jer im je stalo do izgleda dok jednoj prosecnoj amerikanki od 90 kg nije....uhuhuhu...a komeje uopste i stalo do cele price.....
 
gigule:
ma ja to zbog banshee ...

mada sada sam stvarno ljut ...bila na politici ...
pitam se ... i mislim... mi diskutujemo o amerikancima a imamo TO ovde, među nama... mislim na takve pojave koje žive, znaju da pišu ... truju forum ... bljak bre.

živeli vi meni 1000 godina. ne oni ali vi, da.
ajd pozz
jao bre gigule sta je bilo?
sta sam napisala? :(
 
Vecina Ruskinja zive same..
U prvih 11 meseci prosle godine broj razvoda je bio preko 50% od broja sklopljenih brakova..

As of December 1, the country’s population was estimated at 142.2 million, Prime Tass said.

A total of 1,358,500 people were born in Russia in the first eleven months of the last year, and 1,995,700 died.

In the period under review, the birth rate went up by 17,100, while the death rate was down by 116,500 as compared to the same months of the previous year, Prime Tass said.

The number of marriages went up by 45,900 to 1,031,600, while the number of divorces grew by 35,500 to reach 584,800, Prime Tass went on to say.
 
LePiaf:
Zapravo, mozda je to i dobar znak. Obichno kad strejndzer ne moze da smisli shta bi lepo rekao za Srbistan, onda potegne to: "girls are beautiful". I devojke srecne shto su beautiful, i mushkarci srecni shto ih tako lepe jebedu...


A to shto se stranci chude druzhenju i izlascima... Chude se pre svega popunjenosti kafitja u sred working hours-a. Ulice su prepune onih shto grickaju plastichne kashichitze od produzhenesmlekom, i valjda od toga zhive, shta li...


ha ha ha ha :D :D
 

Back
Top