NOVI PREMIJER SRBIJE?

Ko će biti novi premijer Srbije?

  • Božidar Đelić

  • vojislav koštunica

  • neko treći


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Сувише сте се брзо одрекли Радикала, што нема Томе у анкети? Можда се (не)пријатно изненадите па ДСС и СРС ипак направе нешто... Никад се не зна. А не дај боже да нам дерикожа буде премијер... :D
 
ШЕШЕЉ:
Сувише сте се брзо одрекли Радикала, што нема Томе у анкети? Можда се (не)пријатно изненадите па ДСС и СРС ипак направе нешто... Никад се не зна. А не дај боже да нам дерикожа буде премијер... :D

Toma nema kvalifikacije. Za ovo radno mesto se trazi vise nego samo SSS.
Inace,sve sto radikali mrze,ja VOLIM!
 
ШЕШЕЉ:
Сувише сте се брзо одрекли Радикала, што нема Томе у анкети? Можда се (не)пријатно изненадите па ДСС и СРС ипак направе нешто... Никад се не зна. А не дај боже да нам дерикожа буде премијер... :D


Ipak je ovo zemlja Srbija gde je sve moguće
 
ajde stavio sam boza djelic, po logici stvari.
sta i kako ce se ponashati onaj shto niti smrdi nit' mirishe, sveta krava voja, videcemo.
u svakom slucaju treba da je svestan da mu pravljenje problema oko demokratske vlade zbog njegovih ambicija nece nishta pozitivno doneti. moze samo da mu se smanji i ovako nevelik procenat.
za koaliciju sa radikalima nema herca,a ovamo bi da muti...:roll:
 
~Petar~:
ajde stavio sam boza djelic, po logici stvari.
sta i kako ce se ponashati onaj shto niti smrdi nit' mirishe, sveta krava voja, videcemo.
u svakom slucaju treba da je svestan da mu pravljenje problema oko demokratske vlade zbog njegovih ambicija nece nishta pozitivno doneti. moze samo da mu se smanji i ovako nevelik procenat.
za koaliciju sa radikalima nema herca,a ovamo bi da muti...:roll:

Па пошто је он "света крава" онда ви из ДС-а извол'те па тражите подршку на неком другом месту - може код неког "светог вола" и да га још повучете за вола.
8-)
 
voja je daleko o idealnog partnera, ali takva je situacija. oni sami se svrstavaju kao u neki demokratski korpus.

slobodno neka pravi koaliciju sa radikalima; jel mu neko brani?:confused:
a videcemo shto ce da je napravi, u qari..

znachi, samo se cenka, neugodno mu je da bude drugi...yebiga, shta da se radi. sto nije turbo folk koalicija osvojila vise? znam da je tesko kad sebe posmatras kao 'ujedinitelja, ustavotvorca', sta li se vec tripuje...a na kraju zavrsis sa toliko glasova :D
 
Onaj konc je bio njena indirektna kandidatura.
Bas me zanima da li ce i sledece godine,ako ne bude izbora biti onako "velelepan" docek.
Zao mi samo sto Bijesovi nisu svirali ranije,a i usrani Pink je prekinuo program cim je Bora mortus alkos zavrsio svoje nikada vice ponizavanje.
 

Back
Top