NOVI PREMIJER SRBIJE?

Ko će biti novi premijer Srbije?

  • Božidar Đelić

  • vojislav koštunica

  • neko treći


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
anti-balkan:
zato sto smatram da je balkan tumor Europe
Ја бих пре рекао - жал за домовином. Да би себи олакшао, пљује по својим змаљацима да се охрабри што мора да буде тамо - ко зна зашто мора ???

Чудо, да мене неко или нешто натера да одем да живим у иностранству, једва бих чекао да чујем познати језик. Ал ово, да пљујем своје, тешко.

Да је Балкан тумор Европе, болео би њих ђ*ка да ли ћемо се ми овде поклати или не. Него, лопови брате, хоће да нас уситне, посвађају, а онда узму шта им падне на памет.

Као да рецимо нас заболе нешто ако се покољу Корзиканци с Французима, или Баскијци с Шпанцима, или Ирци с Енглезима.
 
Bio sam i ja za "varijante raj na zemlji" dok se nije desio prokleti cunami .pa od raja nastane vodeni pakao ..
A Holandija je bas extra zemlja, ajmo od Srbije da pravimo Holandiju ,tako bi se trebala zvati neka nova politicka partija-stranka .

Steta sto 90% mladih nema nikakvih prilika da ode i vidi , posebno bi radikale slao da gledaju i posecuju takve drzave kao Holandiju ,vratili bi se prosveceni .
 
Lacibg:
Ја бих пре рекао - жал за домовином. Да би себи олакшао, пљује по својим змаљацима да се охрабри што мора да буде тамо - ко зна зашто мора ???

Чудо, да мене неко или нешто натера да одем да живим у иностранству, једва бих чекао да чујем познати језик. Ал ово, да пљујем своје, тешко.

Да је Балкан тумор Европе, болео би њих ђ*ка да ли ћемо се ми овде поклати или не. Него, лопови брате, хоће да нас уситне, посвађају, а онда узму шта им падне на памет.

Као да рецимо нас заболе нешто ако се покољу Корзиканци с Французима, или Баскијци с Шпанцима, или Ирци с Енглезима.

Uvek je sve neka zavera ,posvadjali nas... kao kada bih ja ,neko koga ti ne poznajes ,posvadjao tebe i tvog druga

Hteo je da kaze upravo ,ono sto sam ja napisao ,a to je da su se sve tri nacije ponasale krajnje bolesno i primitivno u poslednjih 20 godina .

Mnogo je glupo uporedjivati Britaniju ili Francusku sa Srbijom , pa imas li ti pojma gde smo mi od njih , pa mnogo daleko u svakom pogledu .
 

Back
Top