MANJINSKA VLADA

L.1:
A lepo je kad se voziš putevima bez rupa?

Juce sam presao 1000 kilometara i bilo je katastrofa,cak i na auto putu.
A onaj deo auto puta od BGa prema NSu kuda sam cesto prolazio letos...je DALEKO BILO.
Nema 2 metra da prodjes a da nije krpljeno i to pre 15-20 i vise godina.
A kad mi auto uleti u brazdu vise imam osecaj da surfujem nego da vozim.
Stvarno su divni putevi. Mislim tih 100 km puta na magistrali prema Cacku su ok. Samo Cacak nije Rim,pa ne vode svi putevi ka tamo.
 
L.1:
Koštunica ostaje premijer.
Vlada će se formirati uz podršku SRS-a
Dakle
DSS+G17 jednako je VLADA.
Verujete u to?

Највећа странка да подржава трећу и четврту??!!!

1.150.000 људи да подржава 670.000 + 270.000 :confused:

СВАШТА! КОЈЕШТА! ГЛУПОСТИ!
 
Najveća stranka nema želju da participira u vlasti u periodu tranzicije .....
Obe vode Nacionalnu politiku.
Brojke u ovom trnutku nisu presudne.
Razmisli malo Strelo, nije glupost.
Naprotiv, to bi pokazalo da je SRS mudra stranka.
 
L.1:
Najveća stranka nema želju da participira u vlasti u periodu tranzicije .....Obe vode Nacionalnu politiku.
Brojke u ovom trnutku nisu presudne.
Razmisli malo Strelo, nije glupost.
Naprotiv, to bi pokazalo da je SRS mudra stranka.

Можда, али можда, пар људи у врху странке нема жељу (како кажеш, а ја мислим да је нешто друго ту по среди), да партиципира у власти, али огромна већина руководства, чланства и гласача - желе само оно што им припада и што су на изборима освојили, а то је право да као најјачи формирају владу уз помоћ ДСС!

Нека се с тим не шале ни пар људи у врху СРС, као ни остале странке!
 
Znaš dobro da nisam radikal, ali
Ućeđće u Vlasti bi u znatnoj meri polarizovalo članstvo, na taj način bi gotovo trećina sigurnih glasova bila izgubljena.
Sve dok ne ostvari cilj, a to je da može samostalno da formira Vladu SRS to neće učiniti.
Ako se situacija sa Kosovom , privatizacijom, socijalnom politikom i sl. pogorša.....taj cilj je realan u periodu od 2-4 godine.
Mogu da pričaju šta hoće, ali Vrh SRS-a ni najmanje nije glup.
Jako dobro vode stranku.
 
L.1:
Najveća stranka nema želju da participira u vlasti u periodu tranzicije .....
Obe vode Nacionalnu politiku.
Brojke u ovom trnutku nisu presudne.
Razmisli malo Strelo, nije glupost.
Naprotiv, to bi pokazalo da je SRS mudra stranka.
У овоме се слажем с тобом.Унапред су одбацили било какву сарадњу са ДСС-ом,па чак и са СПС-ом.Јасно је к`о дан зашто.Лепо је и овако...81 посланик,плате редовне и велике,а одговорност није на њима шта год да се дешава.Ваљда чекају да се још људи поотпушта(што је најјавио министар Лаловић),да ''демократски'' блок прихвати парчање земље,па да аих после за све окриве...Само,плашим се да мало не буде касно за такве калкулације.Није нико толико глуп...
 
prvo g17 ne bi bio u takvoj vladi...

drugo, kostunica bi izgubio kredibilitet,vladajuci sam ,uz podrsku radikala. kako kod, barem polovine sopstvenih biracha, tako i medjunarodni.

trece, sta bi radikali imali od toga?
 
Prvo g 17 bi bio u takvoj vladi jer nema direktnog učešća SRS
Drugo međunarodna zajednica je zainteresovana za stabilnost u regionu, a biračko telo SDS-a je progutalo SPS..zar ne?
Treće radikali bi ispali faktor stabilnosti u očima EU
 
L.1:
Prvo g 17 bi bio u takvoj vladi jer nema direktnog učešća SRS
Drugo međunarodna zajednica je zainteresovana za stabilnost u regionu, a biračko telo SDS-a je progutalo SPS..zar ne?
Treće radikali bi ispali faktor stabilnosti u očima EU
ДСС-ова и политика г17+(као и ДС-а пре њих) је допринела многиим отпуштањима.Статистика каже да је то негде око 600 000.Ове године најављују још око 68 000.Да ли мислиш да ће радикали подржати такву политику?
 
L.1:
Prvo g 17 bi bio u takvoj vladi jer nema direktnog učešća SRS
Drugo međunarodna zajednica je zainteresovana za stabilnost u regionu, a biračko telo SDS-a je progutalo SPS..zar ne?
Treće radikali bi ispali faktor stabilnosti u očima EU

g17 su izricito rekli da im je zao sto su bili i vladi koju je podrzavao sps, a da sa srs nema nikakve kombinatorike. podrska sigurno otpada; ne znam da li bilo ko ozbiljan moze da zamisli g17 u takvoj vladi.( kao ni radikale koji pdrzavaju dinkica)

ovo drugo pitanje da je i tebi jasno stsi zeleo da kazes.
medjunarodna zajednica je jasno dala do znanja sta vidi kao buducu vladu i stabilnost-demokratski blok. a to je jasno rekao i solana, pa nemacki mip, pa americki ambasador, uz sve prethodne posete zapadnih delegacija.

radikali ne mogu da ispadnu faktor stabilnosti u ocima eu ( da li to i oni zele?), jer rade direktno protiv procesa iz pakta za stabilnost i ps. sa sve liderom u hagu i njegovim testamentima...
kao sto bi i sve nashe komsije u regionu negativno reagovali na tako nesto.
 
Dobro Petre, aj' ti mi objasni kako vidiš rešenje ove gotovo bezizlazne situacije
LDP neće sa Vojom
DS i SDS će se poklati oko mandatara
.................o kom demokratskom bloku pričaš kad bi najradije jedni drugima oči povadili.....
 
L.1:
Dobro Petre, aj' ti mi objasni kako vidiš rešenje ove gotovo bezizlazne situacije
LDP neće sa Vojom
DS i SDS će se poklati oko mandatara
.................o kom demokratskom bloku pričaš kad bi najradije jedni drugima oči povadili.....

А Воја хоће са ЛДП-ом .... :-D :-D :-D
 
~Petar~:
g17 su izricito rekli da im je zao sto su bili i vladi koju je podrzavao sps, a da sa srs nema nikakve kombinatorike. podrska sigurno otpada; ne znam da li bilo ko ozbiljan moze da zamisli g17 u takvoj vladi.( kao ni radikale koji pdrzavaju dinkica)

ovo drugo pitanje da je i tebi jasno stsi zeleo da kazes.
medjunarodna zajednica je jasno dala do znanja sta vidi kao buducu vladu i stabilnost-demokratski blok. a to je jasno rekao i solana, pa nemacki mip, pa americki ambasador, uz sve prethodne posete zapadnih delegacija.

radikali ne mogu da ispadnu faktor stabilnosti u ocima eu ( da li to i oni zele?), jer rade direktno protiv procesa iz pakta za stabilnost i ps. sa sve liderom u hagu i njegovim testamentima...
kao sto bi i sve nashe komsije u regionu negativno reagovali na tako nesto.
А,ово је важније од воље народа у Србији? :confused: :confused: :confused:
Ти мислиш да би већина гласача ДСС-а више волела коалицију са ДС-ом него са СРС-ом?

А,оно за Динкића и као жао му... :roll: Па,после је*ања нема кајања. :lol:
Жао му...Ма дај,бре!Шта причаш...?
 
L.1:
Dobro Petre, aj' ti mi objasni kako vidiš rešenje ove gotovo bezizlazne situacije
LDP neće sa Vojom
DS i SDS će se poklati oko mandatara
.................o kom demokratskom bloku pričaš kad bi najradije jedni drugima oči povadili.....
Е,ту мислим да грешиш.ДСС ће пристати врло радо на све што год ови предложе само да би били у власти.
ДСС,ДС и г17 ће формирати владу.За будућу коалицију ДСС-ДС смо знали и пре избора...
 

Back
Top