Pomeni Vojvodinu

nocna mora

Zainteresovan član
Poruka
338
Ako je neko sinoc slusao euforicni govor milog nam dramaturga{ako je uopste}povodom velicanstvene pobede na izborima i grandioznog rezultata od 5% {doduse nih petoro u koaliciji po 1% nesto slicno kao i romske partije} Izmedju ostalih glupih parola tipa" nista vise nece biti kao do sada, uhapsicemo Mladica Karadzica govorio je kako ce svima da pruzi ruku pomirenja pa nabraja Rumune Madjare Kosovo Makedoniju Albaniju itd itd u jednom trenutku debeli canak mu sapuce POMENI VOJVODINU !!!!!!! ali se suvise priblizio mikrofonu pa se to jasno i glasno cuje.?? Ceda ga je iskulirao i nije pomenuo Vojvodinu sa ostalim drzavama mada je Kosovo pomenuo.sto je verovatno veoma rastuzilo canka.
Dali je moguce da kako ceda kaze "nema problem da potpise nezavisnist Kosova" danas sutra na red dodje i Vojvodina i dali mislite da bi ceda ili canak imali PROBLEM da i tu teritoriju predaju pod neki protektorat ili sta vec naprednim svetskim zemljama kao sto su albanija madjarska sad???
Znate onu nasu ""Sto se babi snilo"" A canak ocigledno sanja svasta??!!
 
nocna mora:
Ako je neko sinoc slusao euforicni govor milog nam dramaturga{ako je uopste}povodom velicanstvene pobede na izborima i grandioznog rezultata od 5% {doduse nih petoro u koaliciji po 1% nesto slicno kao i romske partije} Izmedju ostalih glupih parola tipa" nista vise nece biti kao do sada, uhapsicemo Mladica Karadzica govorio je kako ce svima da pruzi ruku pomirenja pa nabraja Rumune Madjare Kosovo Makedoniju Albaniju itd itd u jednom trenutku debeli canak mu sapuce POMENI VOJVODINU !!!!!!! ali se suvise priblizio mikrofonu pa se to jasno i glasno cuje.?? Ceda ga je iskulirao i nije pomenuo Vojvodinu sa ostalim drzavama mada je Kosovo pomenuo.sto je verovatno veoma rastuzilo canka.
Dali je moguce da kako ceda kaze "nema problem da potpise nezavisnist Kosova" danas sutra na red dodje i Vojvodina i dali mislite da bi ceda ili canak imali PROBLEM da i tu teritoriju predaju pod neki protektorat ili sta vec naprednim svetskim zemljama kao sto su albanija madjarska sad???
Znate onu nasu ""Sto se babi snilo"" A canak ocigledno sanja svasta??!!
Преко милион људи је гласало за ту опцију.Значи да је могуће...
 
nocna mora:
Ako je neko sinoc slusao euforicni govor milog nam dramaturga{ako je uopste}povodom velicanstvene pobede na izborima i grandioznog rezultata od 5% {doduse nih petoro u koaliciji po 1% nesto slicno kao i romske partije} Izmedju ostalih glupih parola tipa" nista vise nece biti kao do sada, uhapsicemo Mladica Karadzica govorio je kako ce svima da pruzi ruku pomirenja pa nabraja Rumune Madjare Kosovo Makedoniju Albaniju itd itd u jednom trenutku debeli canak mu sapuce POMENI VOJVODINU !!!!!!! ali se suvise priblizio mikrofonu pa se to jasno i glasno cuje.?? Ceda ga je iskulirao i nije pomenuo Vojvodinu sa ostalim drzavama mada je Kosovo pomenuo.sto je verovatno veoma rastuzilo canka.
Dali je moguce da kako ceda kaze "nema problem da potpise nezavisnist Kosova" danas sutra na red dodje i Vojvodina i dali mislite da bi ceda ili canak imali PROBLEM da i tu teritoriju predaju pod neki protektorat ili sta vec naprednim svetskim zemljama kao sto su albanija madjarska sad???
Znate onu nasu ""Sto se babi snilo"" A canak ocigledno sanja svasta??!!

Нема потребе за сИкирацију......РАДИКАЛИ СУ УБЕДЉИВО ПОБЕДИЛИ У ВОЈВОДИНИ И У БЕОГРАДУ А ДСС ЈЕ УБЕДЉИВО ПОБЕДИО У ШУМАДИЈИ И НА КОСОВУ И МЕТОХИЈИ - шта ћеш више од тога !
 
Kako mozete da lupetate o pobedi kad su demokratske snage ubedljivo potukle tvrde nacionaliste..

U Novom Sadu sa okolnim doseljenickim mestima gde je uporiste radikala osvojili ste 38 % ,a svi ostali koji su normalni 62 %.
 
sw-darthBEN:
Kako mozete da lupetate o pobedi kad su demokratske snage ubedljivo potukle tvrde nacionaliste..

U Novom Sadu sa okolnim doseljenickim mestima gde je uporiste radikala osvojili ste 38 % ,a svi ostali koji su normalni 62 %.

Радикали су освојили НАЈВИШЕ гласова и у Војводини и у Београду - и ту нема глупирања по систему - а сви остали. Па цео свет на тај начин извештава... сви пишу да су РАДИКАЛИ ОДНЕЛИ ПОБЕДУ али да неће моћи да формирају владу.... зато немој да трућаш ! Као што је ДСС ОДНЕО ПОБЕДУ У ШУМАДИЈИ И НА КИМ......... јер су добили највише гласова.
 
jedite_kod_Joa:
Пита се онај ко има власт.Радикали то нису...
Tu si u pravu vlast je vlast i kad se nepropisno prelazi ulica nije kriv onaj koji je prelazi nego je kriva ulica sto nema pesacki prelaz ???Naravno pod uslovom da je prelazi onaj koji je na vlasti. To za nas BAHATE nevredi platicemo kaznu.
 
Ne znam koliko vas hvata TV stanicu "Duga". E ta stanica je po meni simbol ove drzave i partije koja je dobila najvise glasova na ovim izborima.
Ako je tako, ja prvi dajem glas za otcepljenje Vojvodine, ako treba i predavanje Madjarskoj!!!!
 
up99:
Ne znam koliko vas hvata TV stanicu "Duga". E ta stanica je po meni simbol ove drzave i partije koja je dobila najvise glasova na ovim izborima.
Ako je tako, ja prvi dajem glas za otcepljenje Vojvodine, ako treba i predavanje Madjarskoj!!!!

U nekoj ozbiljnoj drzavi otvorena izdaja zemlje je tesko krivicno delo.Uclani se u LDP posto su oni nosioci politike da se vojvodina pripoji Madjarskoj.
 
up99:
Ne znam koliko vas hvata TV stanicu "Duga". E ta stanica je po meni simbol ove drzave i partije koja je dobila najvise glasova na ovim izborima.
Ako je tako, ja prvi dajem glas za otcepljenje Vojvodine, ako treba i predavanje Madjarskoj!!!!
Zasto tako,, jesi li razmisljao da se iselis u madjariju mada ni oni nebi bili srecni da vas prime.....
 
besniris:
U nekoj ozbiljnoj drzavi otvorena izdaja zemlje je tesko krivicno delo


"A nation can survive its fools and even the ambitious. But it cannot survive treason from within. An enemy at the gates is less formidable, for he is known and he carries his banners openly against the city. But the traitor moves among those within the gates freely, his sly whispers rustling through all alleys, heard in the very halls of government itself. For the traitor appears no traitor; he speaks in the accents familiar to his victim, and he wears their face and their garments and he appeals to the baseness that lies deep in the hearts of all men. He rots the soul of a nation; he works secretly and unknown in the night to undermine the pillars of a city; he infects the body politic so that it can no longer resist. A murderer is less to be feared. The traitor is the plague."

Marcus Tullius Cicero

From a speech to the Roman Senate.
 

Back
Top