OCAJNICI...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

HELENA33

Buduća legenda
Poruka
27.231
Kakav stav imate prema ocajnicima kojih moramo priznati ima prilicno na forumu? Ne mislim samo na one koji proganjaju vecinu devojaka na forumu vec i sve druge vrste ocajnika... Primetila sam da ima i onih koji su tu samo da bi kukali, gotovo se utrkujuci sa drugima u prikazivanju svoje nesrece... Da li ih zalite, prezirete, mrzite ili jednostavno ignorisete? Da li mozda pokusavate da im pomognete i koliko uspevate u tome?
 
Ne zamjeram im....svako se snalazi kako moze...Malo mi smetaju , ali se trudim da ih ignorisem. A sto jeste jeste , ima ih jako puno na forumu. :shock:
Ovdje treba razgovarati, iznijeti svoje misljenje .....saliti se na svoj i tudji racun, jednostavno shvatiti ovo kao zabavu , ubijanje vremana, a ne kao izlaz iz neke kriticne situacije i savjetovaliste za mladjane, a i poneke starije Bog'me...
 
ja sam recimo prilicno alergicna na ovu prvu vrstu ocajnika... sto se tiche ovih drugih koji vole da se samozaljevaju, oni bude u meni prezir... postoje naravno i oni koji su ocajni usled usamljenosti, njih mi je zao...
 
®:
E... a ono... još je u zabuni... svako ko ne razumije
druze, tema se samo zove ocajnici sto ne znachi da su oni pozeljni na istoj... jedino ako zelish da se otvorish, da ti neko eventualno pomogne, onda da... ovako, da spamujesh temu i slicno da bi ublazio sopstveni ocaj, bolje nemoj...
 
HELENA33:
Kakav stav imate prema ocajnicima kojih moramo priznati ima prilicno na forumu? Ne mislim samo na one koji proganjaju vecinu devojaka na forumu vec i sve druge vrste ocajnika... Primetila sam da ima i onih koji su tu samo da bi kukali, gotovo se utrkujuci sa drugima u prikazivanju svoje nesrece... Da li ih zalite, prezirete, mrzite ili jednostavno ignorisete? Da li mozda pokusavate da im pomognete i koliko uspevate u tome?

Zasto biti iritiran osecanjima, ponasanjem ili misljenjem drugih ljudi? Zasto biti hedonista? U cemu je to dobro? ...i druga strana je osecajna na svoj nacin... Sta je to ljubav? :roll: Gde pociva pravo ili pravda? :roll: :roll: Ko danas *****? :roll: :roll: :roll: Koje je boje belo? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: i sl...... :shock:

Znas sta, ti si pocetnik u filozofiji i psiholoziji, pa citaj od pocetka - al' u sebi!
Gluuupa su ti piiitanja! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
guda:
Zasto biti iritiran osecanjima, ponasanjem ili misljenjem drugih ljudi? Zasto biti hedonista? U cemu je to dobro? ...i druga strana je osecajna na svoj nacin... Sta je to ljubav? :roll: Gde pociva pravo ili pravda? :roll: :roll: Ko danas *****? :roll: :roll: :roll: Koje je boje belo? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: i sl...... :shock:

Znas sta, ti si pocetnik u filozofiji i psiholoziji, pa citaj od pocetka - al' u sebi!
Gluuupa su ti piiitanja! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
nadje li se ti to nesto pogodjenim il mi se cini? :shock:
 
ja sam ocajnik ... misim ... ne moram ni da kazem vec se vidi :lol: i znas sta , zabole me cjoshak, jednog dana ce meni opet da sija sunce a ti ces biti 'ocajnk' pa ces malo drugacije razmisljati ;)
 
guda:
Zasto biti iritiran osecanjima, ponasanjem ili misljenjem drugih ljudi? Zasto biti hedonista? U cemu je to dobro? ...i druga strana je osecajna na svoj nacin... Sta je to ljubav? :roll: Gde pociva pravo ili pravda? :roll: :roll: Ko danas *****? :roll: :roll: :roll: Koje je boje belo? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: i sl...... :shock:

Znas sta, ti si pocetnik u filozofiji i psiholoziji, pa citaj od pocetka - al' u sebi!
Gluuupa su ti piiitanja! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mora da si umal' bila muško, pri začetju, svrdlorepa
Potroših krune, a pasovala bi ti jedna :D
:lol: :lol: :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top