SRS-DSS?

giovaniI

Domaćin
Banovan
Poruka
3.270
Cestitam radikalima na jos jednoj izbornoj pobjedi.
Ako bi mene neko pitao ja bih sada savjetovao SRS i DSS sledece:da radikali daju podrsku manjinskoj vladi koju bi formirala samo DSS.Znaci da bi u odnosu na sadasnji sastav vlade G17+ bio eliminisan.Takvoj vladi radikali trebaju dati 100 dana,kako bi se vidjelo koji to prijedlog rjesenja za Kosovo i Metohiju priprema "medjunarodna zajednoca" -citaj SAD.
 
A jesi ti slušao vesti, nemaju 52-54%:lol:
tačnije imaju pola od toga:lol:
Ja sam bio spreman da se kladim da ćeš se pokriti ušima i da te neće biti neko vreme, a sad bi da se hvataš za slamku spasa.
Neće bre NIKO sa radikalima8-)
28,7% - smešno.
 
18.01.2007., 14:41 #13 giovaniI vbmenu_register("postmenu_3610262", true);
Registrovan korisnik



Učlanjen:: 24.10.2006.
Lokacija: Hercegovina
Poruke: 1.542


icon1.gif
Re: IMA LI NADE ZA SRBIJU!?
JOJ,jos jedn tema ovih klovnova iz ldp-a,.....ha-ha-ha-hiiiiiiiiiiiiiiiii.
mnogo su smijesni.
a 21 ih nece biti ni za cenzus,pa ima da se razbjeze sa forima.
jedva cekam 22.
ZA SRS-SRS-SRS-SRES-SRS!!
ZA VOJU SESELJA ZA 50% + 1 glas!!!


:lol: :lol: :lol:
 
radikalna ekipa bi trebalo da se pokrije ušim i nestane sa foruma na makar mesec dana. toliko tupljenja o astronomskim procentima... kad ono. mandat MANJE nego na prošlim izborima :D

pogotovo su se isticali ćavez, paola, đogani, đeri... i pss samanta...
 
pa da li je moguce da 29% ti ne smatras pobjedom?
radikali su djelimicno uspjeli na ovim izborima,jer su najjaca stranka sa 1 152 854 glasaca,ali ipak nemaju 50% + 1 glas.
ja sada govorim o kombinatorici SRS-DSS.
 
giovaniI:
Cestitam radikalima na jos jednoj izbornoj pobjedi.
Ako bi mene neko pitao ja bih sada savjetovao SRS i DSS sledece:da radikali daju podrsku manjinskoj vladi koju bi formirala samo DSS.Znaci da bi u odnosu na sadasnji sastav vlade G17+ bio eliminisan.Takvoj vladi radikali trebaju dati 100 dana,kako bi se vidjelo koji to prijedlog rjesenja za Kosovo i Metohiju priprema "medjunarodna zajednoca" -citaj SAD.
sreca te tebe niko nist ne pita :)

ziveo vojvoda!

kako ste se izblamirali vi radikali.a jos se busate i hvalite po forumu.

fali vam 21 % plus tvoj glas :) ja mislila dobijate bar 107 posto.
 
giovaniI:
pa da li je moguce da 29% ti ne smatras pobjedom?
radikali su djelimicno uspjeli na ovim izborima,jer su najjaca stranka sa 1 152 854 glasaca,ali ipak nemaju 50% + 1 glas.
ja sada govorim o kombinatorici SRS-DSS.

kako će da materijalizuju tu pobedu?
imaju jednog poslanika manje nego u prošlom sazivu.
i nemoj ti, molim te, da govoriš o kombinatorici, idi na svaštaru imaš tamo igrice:lol:
 
Pa možda DSS ne bi pukao skroz, već bi se vrteli kao dans G17+, oko 7%
Liberalni deo kojeg ima u DSS bi prešao u DS, a tvrđe jezgro u SRS i doviđenja
Slikovito, Janković i Parivodić u DS
Šormaz i Ljušić u radikale
A Koštunica bi ostao čovek sa jakim kaolicionim potencijalom :-D
 
Pa još jedna od Tominih pogrešnih procena je da će morati svi da se ujedine protiv radikala.
Eto, biće lepa opozicija SRS, SPS, LDP i možda još neki poslanik od manjina...
Tomo igraj loto, super ti ide :grin:
 
giovaniI:
pa kombinatorika postoji,..ali pravi ce cirkus biti eventualni"dogovor"ds0dss-ldp-g17+!

ЛДП није потребан за такву већину.
ЛДП директно не жели са Коштуницом. ДСС индиректно не жели са Чедом ("нећемо са онима који су против Устава и територијалног интегритета"). Дакле од ЛДП-а у влади нема ништа.
Нека буду у опозицији са осталим екстремним партијама.
 
ДСС ће лако моћи да блокира иницијативе које би ишле на релативизацију Устава, приче типа "трчимо у ЕУ, заболе нас за Косово".
Најбитније да је пропао паклени план коалиције ДС + Г17 + ЛДП + СПО* + мањине
* наравно, СПО није ни прошао у скупштину, али ако су неки планирали, имали најлуђе влажне снове...
 

Back
Top