НЕ ЗНАМ ЧЕМУ СЕ СВИ РАДУЈЕТЕ ???

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
Ово је просто невероватно.
Сви се радују.
И сви су као добро прошли.
И сви су као победили.

ЈЕДИНО ШТО НИКОМ НИЈЕ ЈАСНО ТО ЈЕ ДА У ОВАКВОЈ ПОДЕЛИ - УОПШЕ НЕЋЕ МОЋИ БИТИ ФОРМИРАНА ВЛАДА.

Борис Тадић је већ вечерас почео са неодмереним и глупим изјавама - па је тако рекао ДА ЋЕ МАНДАТАР БИТИ ИЗ ДС-а - а то што не може да обезбеди ВЕЋИНУ У ПАРЛАМЕНТУ........ то ником ништа.

Дакле, прекините са "радовањем" - КРИЗА ТЕК ПРЕДСТОЈИ ! :roll: :roll: :roll:
 
eremita:
Ово је просто невероватно.
Сви се радују.
И сви су као добро прошли.
И сви су као победили.

ЈЕДИНО ШТО НИКОМ НИЈЕ ЈАСНО ТО ЈЕ ДА У ОВАКВОЈ ПОДЕЛИ - УОПШЕ НЕЋЕ МОЋИ БИТИ ФОРМИРАНА ВЛАДА.

Борис Тадић је већ вечерас почео са неодмереним и глупим изјавама - па је тако рекао ДА ЋЕ МАНДАТАР БИТИ ИЗ ДС-а - а то што не може да обезбеди ВЕЋИНУ У ПАРЛАМЕНТУ........ то ником ништа.

Дакле, прекините са "радовањем" - КРИЗА ТЕК ПРЕДСТОЈИ ! :roll: :roll: :roll:
Šta Ti misliš o Vladi SRS+DSS?
 
zelebp:
Šta Ti misliš o Vladi SRS+DSS?

прво: СРС је изјавио да НЕМА НАМЕРУ да иде са било ким у коалицију.

друго: мандатара за премијера предлаже председник Србије тј. Тадић, који
се већ изјаснио да ће премијер бити из ДС.

Дакле, ситуација је потпуно безизлазна.

п.с. Ја сам присталица Владе састављене од ДСС и СРС, али тако не мисли СРС.
 
eremita:
прво: СРС је изјавио да НЕМА НАМЕРУ да иде са било ким у коалицију.

друго: мандатара за премијера предлаже председник Србије тј. Тадић, који
се већ изјаснио да ће премијер бити из ДС.

Дакле, ситуација је потпуно безизлазна.

п.с. Ја сам присталица Владе састављене од ДСС и СРС, али тако не мисли СРС.
To, ko je šta izjavio u predizbornoj kampanji, to mačku o rep.
Toma: "jutro je pametnije od večeri"
Voja: "Ništa još ne možemo reći o budućem sastavu Vlade"
 
SRS ima mana kao i sve stranke, ali 2 koje su najuocljivije i koje ih dosta kostaju su:

1. Ona neuracunljiva budala u Hagu, koji iako ima dosta pametnih komentara nije dosta puta normalan sa svojim izjavama, jer one su vise kafanske nego sto prilice jednom politicaru koji predstavlja trecinu svoje nacije, a predstavljao bi verovatno i vise da je normalniji i umereniji sa komentarima.

2. SRS kao stranka nije normalna ako se konstantno kandiduje i misli da ce IKAD formirati vladu samostalno jer ce imati preko 50% birackog tela. Pa to jedva da ima partija u USA gde se u finalu kandiduju 2 partije, a ne gde je izbor kao u zemlji politicara - Srbiji.



SRS treba da oformi vladu sa DSS. Bilo bi dobro kad bi predsednik bio Nikolic, a premijer Kostunica - tako bi Srbija imala neku demokratsku vlast koja se zalaze prvenstveno za srpske interese i stavlja Srbiju ispred svega i tako predstavlja nacionalne interese ove drzave.
 
eremita:
прво: СРС је изјавио да НЕМА НАМЕРУ да иде са било ким у коалицију.

друго: мандатара за премијера предлаже председник Србије тј. Тадић, који
се већ изјаснио да ће премијер бити из ДС.

Дакле, ситуација је потпуно безизлазна.

п.с. Ја сам присталица Владе састављене од ДСС и СРС, али тако не мисли СРС.


..........PA TI SI DUPLI BOLID........ :D :D :D :D

Bajo, ti si , double trouble.......izgubljen u svemiru...... :D :D :D
 
Ja se ne radujem. Cak sam iskreno razocran. Radikali su tamo gde sam ih ocekivao, g17, DSS i LDP isto i to mi je sve ok. Jedino sam malo zanesen ocekivao oko 27% za Demokrate i da socijalisti ne udju u parlament. Znaci meni je tehnicki lose raspolozenje zbog 1% sps glasova koj su ih prebacili preko cenzusa i 4% ds glasova koji bi nacinili razliku izmedju njih i radikala simbolinom, a ujedno dramaticno povecali raazliku izmedju ds i dss i uticali pozitivno na formiranje vlade. Znaci kad bi mi rekli da mogu samo 5% da razmestim ja bih pevao. Sve jedno sam optimista jer ove godine gubimo Kosovo kako god i predajemo Mladica i posle toga nastupa preokret u politickom zivotu jer ce prava pitanja doci u prvi plan a ne stvari koje su ili zavrsene ili koje u svakoj varijanti moraju da se obave. Videcemo. Pozz
 
MOSKVA - Lider Koalicije DSS-NS Vojislav Koštunica izjavio je večeras za rusku državnu televiziju da je njegov telefonski razgovor sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom u ponedeljak uoči izbora bio izuzetno važan, gotovo istorijski, i ocenio da neće biti promena u odnosima između Srbije i Rusije.
U intervjuu za centralnu informativnu emisiju "Nedeljno vreme" na Prvom kanalu ruske državne televizije, Koštunica je značaj svog telefonskog razgovora sa Koštunicom objasnio činjenicom da je Putin potvrdio da je pozicija koju su usaglasili o pitanju Kosova i Metohije ostala neizmenjena.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ako nece biti promena u odnosu sa Rusijom -onda proruske partije ce formirati Vladu-
SRS i DSS..
Ko ce formirati ovu Vladu Polt ili Aleksejev?
Aleksejev moze da formira Vladu ako su DSS i SRS proruske partije..
 
Neki kao da su prolupali ili ne poznaju proceduru formiranja vlade.
Vladu formiraju stranke koje se dogovore a imaju skupstinsku vecinu.
Tadic bi trebao da "porazgovara" sam sa sobom, jer on ne odlucuje po ovom pitanju!
Predsednik Sbije ne moze uskratiti davanje mandata npr. radikalima, ili DSS, ako imaju skupstinsku vecinu za sastav nove vlade.
Procitace Tadic sutra Ustav SRBIJE, morace...i naucice.
 

Back
Top