SPS jedini pobednik

popularan je Milosevic,ali ne zbog sps-a vec zbog zasluga koje je imao u ocuvanju Srba sa ove strane Drine.
Velika je istina da bismo i od gledi umrli da njega nije bilo na celu tadasnje Srbije,..
a da je Tadic tada bio na vlasti,nisam siguran da li bi prezivjeli uopste.
Dobro da si rekao gde su isle nase pare dok ste vi pokusavali da pobijete komsije..
 
Obersturmfuehrer:
meni je najzabavnije to sto su oni dobili vise glasova od LDp koji je imao neuporedivo bolju i skuplju kampanju...
jebga, mrzelo me danas da idem da glasam , al da sam isao glasao bih za partizanski SPS...


Nije da sam ze Cedu . Nisam ni izlazio na izbore . Ali zar nije jasno da za matorace preko 30 god. predizborna kampanja nista neznaci - to je samo dodatni stimulans za njihov fanatizam .
 
Najveći pobednik je Srđan Šain. Ušao čovek u parlament i sada će da zastupa cigane. Njemu će da bude najveselije i najlepše. Ne bi me začudilo da da predlog u parlamentu da se himna promeni u "Prokleta je Amerika" ili "Đurđevdan"...........
 
Ne mogu da verujem da je otvorena ovakva tema o SPS-u.Ovo je smesno :-D
SPS-ovci se medju sobom na konvencijama nazivaju drugovima i drugaricama,prosek godina njihovog clanstva je 70,to je stranka senilnih penzionera koji verovatno ne kapiraju da sad nije '46 nego 2007. pa se nazivaju drugovima.
Neko ko nije posenilio od starosti treba da ima mozak kisne gliste da bi ih glasao.
Za mene je tragicno da neko misli pozitivno o stranci koja nas je uvela u ratove sa svima redom,na kraju i sa celim svetom,i ekonomski upropastila.Ali dobro,svasta cu ovde jos da cujem :-D
 
Torrente-BG:
Kako rece Dacic oni su jedini istinski pobednik izbora.Uz jednu od skromnijih kampanja usli su u skupstinu a nisu ostali duzni ni jednom tajkunu.
Prva stvar koju ce demokratska vlada uraditi bice izgleda oduzivanje tajkunima


:D
silno greshish sinko...

oni i vuk su jedini gubitnici!

ima mandate, al nema vlast iz senke...
NI U JEDNOJ KOMBINACIJI!!!
a ako se ovaj padajuci trend nastavi, nece imati ni mandate iduci put 8)
 
prof.Grof:
Najveći pobednik je Srđan Šain. Ušao čovek u parlament i sada će da zastupa cigane. Njemu će da bude najveselije i najlepše. Ne bi me začudilo da da predlog u parlamentu da se himna promeni u "Prokleta je Amerika" ili "Đurđevdan"...........
MISLIM DA TI ROMSKI POSLANICI NECE ZNAYI NI ZA GOVORNICU DA IZADJU,.
BICE CIRKUSA U SKUPSTINI SA NJIMA I SA LDPOM. :?
 
giovaniI:
MISLIM DA TI ROMSKI POSLANICI NECE ZNAYI NI ZA GOVORNICU DA IZADJU,.
BICE CIRKUSA U SKUPSTINI SA NJIMA I SA LDPOM. :?
:roll: Za Rome neće biti čudo zato što ste ih ti i tebi slični verovatno maltretirali kad god ste stigli, niste im dali da dišete i sada im se smeješ. Pa ni ti nisi znao da radiš na kompjuteru, dok ti ga nisu dali. Manje se podsmevaj drugima i gledaj svoja posla. Daleko od toga da sve znaš.
 
Torrente-BG:
Kako rece Dacic oni su jedini istinski pobednik izbora.Uz jednu od skromnijih kampanja usli su u skupstinu a nisu ostali duzni ni jednom tajkunu.
Prva stvar koju ce demokratska vlada uraditi bice izgleda oduzivanje tajkunima
Iskreno to je jedino sto nisam predvideo na ovim izborima jer sam ocekivao da zajedno za SPO odu u istoriju. Medjutim izgleda ima jos mnogo zivih partizana u Srbiji....
 
Englez:
:roll: Za Rome neće biti čudo zato što ste ih ti i tebi slični verovatno maltretirali kad god ste stigli, niste im dali da dišete i sada im se smeješ. Pa ni ti nisi znao da radiš na kompjuteru, dok ti ga nisu dali. Manje se podsmevaj drugima i gledaj svoja posla. Daleko od toga da sve znaš.
nemoj da se pravis "englez" :roll:
 

Back
Top