Zasto se momci plase da pridju devojkama?!

Možda zato što si sebična?

bug.gif
bug.gif
 
Sebicna:
Dragi moji forumasi,to je pitanje koje me muci ovih dana (da ne kazem meseci)... :confused: Ne znam sta da vam kazem... A ako je devojka kojim slucajem, pored toga sto je lepa, i pametna, sposobna i ambiciozna...i preuzme inicijativu- jer ko ceka ostari cekajuci, pobegnu glavom bez obzira.... WHY?
Zato sto misle da ce morati da vode intelektualne razgovore sa tobom,a njima nije do toga.
 
Zato što su iskompleksirani. Ali napij se jednom u nekoj buvari, idi među one zakržljale "ni dan radnog staža" matorce, i da vidiš kako će da te vataju za dupe, ili idi u neki javni prevoz u čudno doba dana, pa kada ostaneš sama sa nekim prljavim maloletnim cigom, videćeš šta je samopouzdanje :) ... Još kad izvadi i kad počne da ga vitla ispred tebe, ništa bolje!
Uostalom, i oni su muškarci, zar ne? :)
 
Sebicna:
Dragi moji forumasi,to je pitanje koje me muci ovih dana (da ne kazem meseci)... :confused: Ne znam sta da vam kazem... A ako je devojka kojim slucajem, pored toga sto je lepa, i pametna, sposobna i ambiciozna...i preuzme inicijativu- jer ko ceka ostari cekajuci, pobegnu glavom bez obzira.... WHY?

jao pa to je barem prosto, ne prilaze im jer misle da takva devojka ima vec decka, a i ako nema, ona sigruno zeli nekog bogatog pored ostalih kvaliteta!... i tako, u glavnom, deluju nedostizno takve devojke, i takvu sliku odaju, retko kada su srdacne i otvorene za neobaveznu komunikaciju u kojoj ce ti dozvoliti da ih upoznas, zeleti da one tebe upoznaju... umesto toga, teraju te da ides na sve ili nista, da pridjes i ili dobijes broj fona ili korpu!, a takav rizik nikome ne treba, pogotovo jer je korpa izvesnija, jer ko se malo ne zbuni kada prilazi prelepoj devojci?
i ko je tu sada kriv, pa oba pola po meni, ali sa razlogom. ribe su takve da bi se ogradile od najezde luzera koji bi ih spopadali na ulici, faxu, skoli, gde god, ali opet takva slika ne prija ni normalnim momcima, jer su primorani da od starta dube na trepavici kako bi pokazali da nisu sabani, kako bi uopste imali sansu da nastave razgovor... i sada ti dubis a da te neko ispali... tesko to moze da potraje...
 
Pa ne mogu da verujem. Ajde Sebična priznaj da si postavila ovu temu na ovakav način ISKLJUČIVO da bi dobila masu ovakvih komentara (zastrašeni su, jadni, iskompleksirani, ali te sanjaju k'o ozebo Sunce) i uljuljkala se u nekakav osećaj samozadovoljstva.
Kad malo razmislim, ne znam ni jednu devojku u RL koja je preuzela inicijativu i doživela da pobegnu glavom bez obzira. Nerviraju me te priče i opravdanja koja nam se serviraju da bismo opravdali svoju usamljenost i bedu. Muškarci su kukavice, žene su sponzoruše. Muškarci ne znaju da vole, žene ne znaju da vole. Muškarci ne peru noge, žene puštaju brkove.
I niko se nikad ne zapita da nije možda problem u njemu samom.
 
1. Postavljaš pitanje zašto se muškarci plaše, a ne da li se plaše, ili koj im je qur, ili nešto peto

2. To pitanje postavljaš na jedan vrlo tendenciozan način: ja sam savršena, i nudim im se, i mi bismo sad prostom logikom trebali da zaključimo da su oni zastrašeni tvojom superiornošću i da ti to saopštimo.

3. Na osnovu tvojih namrgođenih postova ovde, a pomoću mog superiornog intelekta (btw, hvala što si to pomenula) mogu da te posavetujem da se u odnosima potrudiš da malo manje pokazuješ sposobnost i ambicioznost, a malo više toplinu i osećajnost, i da se ponekad nasmešiš. Valjda onda neće da beže.

Srećno dušo, i ne zaboravi da javiš ako nešto navataš. Ja od srca navijam za tebe.
 
Sebicna:
Dragi moji forumasi,to je pitanje koje me muci ovih dana (da ne kazem meseci)... :confused: Ne znam sta da vam kazem... A ako je devojka kojim slucajem, pored toga sto je lepa, i pametna, sposobna i ambiciozna...i preuzme inicijativu- jer ko ceka ostari cekajuci, pobegnu glavom bez obzira.... WHY?
Chik probaj mene da startuje$ tako lepa, pametna, sposobna i ambiciozna. Dvared bi te $akom u glavu i odma silovanje iza prve trafike
 
Ček' da počnem... da se smejem..... evo sad će......................................................................... strpite se.............................................................. još malo...................... ha.............................. uh, teško je................................... haha....................................... ha...

Uh bilo je dobro :)
 
parka:
1. Postavljaš pitanje zašto se muškarci plaše, a ne da li se plaše, ili koj im je qur, ili nešto peto

2. To pitanje postavljaš na jedan vrlo tendenciozan način: ja sam savršena, i nudim im se, i mi bismo sad prostom logikom trebali da zaključimo da su oni zastrašeni tvojom superiornošću i da ti to saopštimo.

3. Na osnovu tvojih namrgođenih postova ovde, a pomoću mog superiornog intelekta (btw, hvala što si to pomenula) mogu da te posavetujem da se u odnosima potrudiš da malo manje pokazuješ sposobnost i ambicioznost, a malo više toplinu i osećajnost, i da se ponekad nasmešiš. Valjda onda neće da beže.

Srećno dušo, i ne zaboravi da javiš ako nešto navataš. Ja od srca navijam za tebe.

Ok...... :lol:
1. Da li se plase- koji im je....ili nesto peto?
2. Daleko od toga da sam savrsena,i ne radi se ovde samo o meni, vec je to nesto sto se, primetno,sve cesce desava
3.Toplina i osecajnost preko Neta? Vazi. Uzivo,sto da ne. :)
P.S. Hvala na podrsci ! ;)
 

Back
Top