da li kad kaze RAZVOD to i misli,ili se jos dvoumi?

Možda ipak da pitaš njega? Ili da odete na bračno savetovanje?

bug.gif
bug.gif
 
Aj da ti kažem ko žena ženi na savremenom muškarcu :roll:

Ti si njega prevarila, jel tako? I sve mu lepo priznala. I kaješ se do neba. (I nadevaš sebi ime Penelopa priželjkujući da si samo malo bila verna ko ona) I on ti je oprostio. Ali sad ima problem jer ne može da pređe preko toga. Pa ti ***** već mesecima i uslovljava te razvodom.

Sad lepo preuzmi odgovornost i spremi se da ako hoće da se razvede ima puno pravo na to, jer si ga povredila. A ako neće da se razvede pomozi mu pa zajedno prevaziđite.

Ipak imaj u vidu da iako si ti kriva (jbg ružna reč ali tako je), imaš pravo da ne budeš ucenjivana i uslovljavana razvodom. Ako hoće - hoće, ako neće - ćao.
 
parka:
Aj da ti kažem ko žena ženi na savremenom muškarcu :roll:

Ti si njega prevarila, jel tako? I sve mu lepo priznala. I kaješ se do neba. (I nadevaš sebi ime Penelopa priželjkujući da si samo malo bila verna ko ona) I on ti je oprostio. Ali sad ima problem jer ne može da pređe preko toga. Pa ti ***** već mesecima i uslovljava te razvodom.

Sad lepo preuzmi odgovornost i spremi se da ako hoće da se razvede ima puno pravo na to, jer si ga povredila. A ako neće da se razvede pomozi mu pa zajedno prevaziđite.

Ipak imaj u vidu da iako si ti kriva (jbg ružna reč ali tako je), imaš pravo da ne budeš ucenjivana i uslovljavana razvodom. Ako hoće - hoće, ako neće - ćao.
Ako je to u pitanju,od tvo braka nema nista,jer ce uvek biti prisutan crv sumnje kod njega i u svakoj prilici ce ti to nabijati na nos,jer si povredila njegovu musku sujetu.Ne znaci da on hoce stvarno razvod,a ti ako mozes da zivis tako,ostani sa njim i srecno.Ustvari je na tebi da odlucis,od tvog daljeg ponasanja zavisi ishod razvoda.
 
Zavisi jel ti muz bukvalista ili javorlista.

Egzemplar (koriscenje Francuskog jezika sa pokusajem da nekoj ćurki dokazem svoju kulturu i prefinjenost):

"Jebi se!"

Bukvalista to kad kaze zeli da te vidi na vibratoru (ili mobilnom telefonu sa ukljucenom vibracijom, menjacu, komsiji, kaktusu ili bilo cemu slicnom...)

Javorlista to kaze u prenesenom znacenju sa tajnom porukom koja se nalazi izmedju redova (tehnicki, izmedju reci posto je recenica suvise kratka, a samim tim i nema redove), a ta poruka glasi: Bezi mi izpred ociju dok te nisam spalio brenerom, bacio sa terase, a onda pregazio autom/traktorom/kamionom/autobusom/parnim valjkom sto zavisi od toga gde ti dragi radi i sa kog si balkona pala (najgore bi bilo da ti je muz masinovodja, jel...).

A sad da se vratimo na tvoj case du misterie (pogledati pod egzemplar):

Razvodi se

Ako je tvoj muz bukvalista onda on zeli da iz sebe istisnes svu vodu (ebi ga, mozda ga pale mumije, a mozda su zivlje od tebe...) sto moze da bude dosta problematicno, zato sto su ljudi (a samim tim i zene, jel) sastavljene od vode i malo nekvalitetnog mesa (doduse, ti mozda ne pripadas ljudskom rodu. Za vanzemaljce nemam informacije, ali svinje imaju ukusno meso...)...

Ako je Javorlista onda ti u prenesenom znacenju kaze isto ono sto ti javorlista kaze pod "jebi se" egzemplarom, samo sa dodatom cinjenicom da mu sad znacis isto koliko i onaj ciga sto prodaje satove i aparate za brijanje po stanovima... verovatno i manje...

PS ako se budes trebala razvoditi, verovatno ce tu tecnost iskoristiti da otcepi WC jer si ga zacepila svojim dlakama...

Pozdrav od Boba...

Sad... da li ja tebi kazem da je Alan Edgar Po zdrav, ili te pozdravljam... zavisi od toga da li si bukvalista ili javorlista... prekrij ostatak posta i pitaj nesrecnog muza sta on misli... eto... to ti je moj poklon tebi.... ovaj mali bukvalista/javorlista test... jer ces uz njega lako otkriti da li je bukvalista ili javorlista... eto...
 
Neverovatno kako je prevara neoprostiva kada je zena ta koja vara! Da je obrnuto, bilo bi "ma hajde slatka moja, zazmuri, oprosti, moras, pa svaki je neveran..." ali posto je obrnuta situacija onda je preki sud tu da odrubi glavu, a muz jos da ucenjuje razvodom. Mala li je vec kazna sto se zena sama kaje, vec joj treba muz sadista koji uziva da gleda kako se ona nervira, sekira i ponizava svakim pogledom koji moli za oprostaj? Pa joj jos treba i gomila frustriranih likova koji su bezgresni s druge strane monitora pa prosipaju svoju istinu, pravdu, kaznu.
@tema
Ne, ne misli na razvod, jer to da misli, odmah bi otisao, ovako mu samo odgovara da maltretira, ponizava i da pored uloge mazohiste u kojoj godinama uziva, sada za promenu uziva malo u ulozi sadiste!
I ne znam zasto sam sve ovo napisala, valjda me nikotinska kriza cini malo nervoznom.
Ma nemam pojma sta misli, muskarci uvek kazu bas ono sto misle!
 
brachno savetovanje...bolje se razvedite ko ljudi!

a kad kazhe mozhda misli a mozhda ne misli...ne znam podvrgni ga poligrafu!...il kad je pun mesec u kljuchalu vodu stavi mahovinu skinutu sa bukve...zatim toz od kafe koju je popila nerotkinja...testise pekinezera (ovo je mozhda problem al ako ga zaista volish ubitjesh pekinezera!)...to ti je staaaari narodni serum istine...onaj ko ga ispije chitavu notj ne zna lazh kasti...servirati ohladjeno najbolje pred spavanje recimo uz menjam zhenu il sve za ljubav...dodati cimet po zhelji...
 

Back
Top