da li kad kaze RAZVOD to i misli,ili se jos dvoumi?

vanjusica:
Ne, ne misli na razvod, jer to da misli, odmah bi otisao, ovako mu samo odgovara da maltretira, ponizava i da pored uloge mazohiste u kojoj godinama uziva, sada za promenu uziva malo u ulozi sadiste!!

Upravo tako!
Nemoj ni da razmisljas da li on hoce ili nece razvod.
Jos jednom mu ponovi da se kajes i pici....makar privremeneno dok ne vidi da se ne salis.
Draga, ako ostanes sa njim ima citav zivot da ti prodje u najgorim mukama.......
 
penelopa*:
Kako mogu da promenim nick :?:
A to za varijantu 1:1 sam prva,ali to vise ne moze biti 1:1,jer on vise nema nikakvu obavezu prema meni,pa i kad bi uradio,to vise nije isto po njegovom kao ono sto sam ja uradila...ima sad puno pravo da radi sta hoce.A i izjasnio se za razvod,samo sto nista ne pokrece i ne menja u nasem zivotu osim sto me kinji i nastoji da se distancira.Sve ostalo je po starom,cak mu se ni sex nije "ogadio".

AHAHAHAHAHA
Yebe se sa tobom a hoce da se razvodi!
Pa gdje ces vece licemjerje!


Ah, draga Penelopa, treba da legnes, da te yebe i suta naizmjenicno, da te kinji i samara, da te vara na tvoje oci...ti si ga prevarila...ima sad pravo da radi sta hoce!:roll: :roll: :roll: :roll:

 
Не може он да стан препише деци ако сте га стекли заједно!

Да не жели да сачува породицу већ би нешто предузео по питању развода, адвоката, деце, стана и свих тих папиролошких зајебанција!

Naravno da ti stvara taj osjecaj, jer hoce da vlada tobom....a jos gore je sto ti to prihvatas!

Можда би било згодно да размислиш о овој реченици.
 
penelopa*:
stepen moje nezrelosti,na nivou devojcice od 13 godina.
...
Ono što jes-jes. Menjaj avatar bwe.
Ja se nisam razvodila ali čini mi se da ako je imovina stečena dok ste bili u braku mora da se deli na oba partnera.
Ja mislim da ako ti prva potegneš pitanje razvoda, ali baš te ružne birokratske stvari i to kao da pravite bilo kakav drugi plan kao što ste (verovatno) radili dok je brak funkcionisao - neprijatno, ali mora se, elem, da će ona da se povuče i neće smeti više da ti preti.Nemoj da si uplašena trinaetogodišnjakinnja nego -> 8-) Jbg, pa svako bi iskoristio šansu, pretio i ucenjivao kad već deluje.
 
Stan jesmo stekli zajedno ali se vodi na njega,jer mi to nikada nije bilo vazno,pa ni sada ne razmisljam na taj nacin ,samo ne bih zelela da me odvoji od dece tako sto bih morala iz tog stana.
Nazovite me i glupacom,ali nije mi problem da trpim sve to kad bih znala zasto,tj.da ce ipak ostati. Nedavno mi je drugarica psiholog rekla da je bila iznenadjena kad je na testovima koje sam uradila videla stepen moje nezrelosti,na nivou devojcice od 13 godina.
Mozda je tu uzrok moje prevare??? Al to je sada sve nebitno..

Не може да те одвоји од деце! И не може да те избаци из стана! Није то тако лако и једноставно. Да је хтео јавно да прави циркус - то би већ урадио!

Не вреди лупати главу око узрока преваре, готово је.
И не звучиш ми нешто посебно незрело.

Разумем да те гризе савест и да себе кривиш због свега, али немој да му дозволиш да се ваш однос претвори у однос мучитеља и жртве. Прихвати своју одговорност и кривицу, али немој пристати на то да је испашташ цео живот.
 
citala sam temu... ne znam sta tvoj muz misli kada kaze da hoce razvod. znam sta bih ja mislila kada bih rekla da hocu razvod, ali to nije bitno ovde...

Hellen:
Прихвати своју одговорност и кривицу, али немој пристати на то да је испашташ цео живот.
ja bih ovo rekla na sledeci nacin: prihvati svoju odgovornost ali NE I KRIVICU.
krivica je neproduktivna glupost koja nijednom paru dobra nije donela....
ma ne samo paru, nijednom coveku. napravila si sranje - okej, ispravi to postupcima u buducnosti, ako ti muz da priliku. ali da se davis u krivici - NE, NIKADA.
 

Back
Top