Izlaznost na izbore-30.9% do 14 sati..

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
tamo gde sam ja radila,bas oko 30% upisanih je izaslo do otprilike dva,kada sam otisla...
to je osrednja izalznost...nista posebno...
ujutru uglavnom penzioneri,prvi je dosao u 10 do 7 pre nego sto se otvorilo :roll: posle od podneva su bili vise mladji,a tako ce da se nastavi verovatno i do kraja dana...
 
savin:
Promenio sam..
Izgleda da je CESID kasnio sa izmenom -stvarno sam prvo procitao do 10 sati-sada pise do 14..
Izvinjenje..

To nije dobar odziv biraca..

Савине, исти тај смрдљиви ЦЕСИД је објавио прво да нема никакве прогнозе а онда су објавили да ће излазности бити од 58-60% ... е па онда нека свако размисли ШТА У СТВАРИ РАДИ ТАЈ ЦЕСИД. Јер када се објави да ће бити велика излазност - већина људи у градовима УОПШТЕ И НЕЋЕ ИЗАЋИ НА ИЗБОРЕ.
Мања излазност = већа вероватноћа победе СРС-а на изборима. 8-)
 
savin:
Samanta_:
Na jedno biracko mesto dobili i mrtvi glas.
Svasta ovo ima samo u Srbiju. :confused:[/QUOTE
Biracki spiskovi su najvjerovatnije nesredjeni..
Izlaznost je daleko veca-ali formalno ima vise upisanih biraca..
U BiH je to jos drasticnije..
CIA tvrdi da u BiH zivi oko 4.5 miliona gradjana-dobro je ako zivi i 3.5 miliona..
Moj TATA je umro 12.03.2003 a dobio listic za glasanje.
Taki ljudi su nesposobni sto rade na taka mesta.
DOS sve je jasno.... :confused: :shock:
 
savin:
Samanta_:
Nije to nesposobnost-vec manipulisanje..
Svi zele na Balkanu da prikazu da imaju vise stanovnika..
Muslimani tvrde da u BiH ima preko 2 miliona Bosnjaka.Cifra je daleko manja..

Колико знам ЈЕДИНО ЈЕ СРБИЈА ЗА ВРЕМЕ ВК - ИМАЛА ПОПИС СТАНОВНИШТВА! А што нису сређени спискови то је крива ЛОКАЛНА САМОУПРАВА... а зна се да на локалној самоуправи све је мешовито што се тиче власти..........даклеМ........све је јасно!

п.с. Како би иначе било могуће објаснити да Борис Тадић ШАЉЕ ЉУБАЗНА ПИСМА ГОСПОЂАМА КОЈЕ СУ ОДАВНО ПРЕМИНУЛЕ ??? Говнаааааааааа......англосаксонска.............
 
Milošević i Mladić pozvani na glasanje
Subota, 20. januar 2007. 15:17

Pokojni predsednik Srbije Slobodan Milošević i najtraženiji haški begunac Ratko Mladić dobili su pozive za glasanje na parlamentarnim izborima u Srbiji, koji se održavaju u nedelju 21. januara, preneo je dnevnik Press.

Milošević je dobio poziv na glasanje u beogradskoj opštini Savski venac, dok je bivši general Vojske Republike Srpske optužen za genocid nad muslimanima u Srebrenici, pozvan da gradjansku dužnost obavi u opštini Čukarica.

"Formalno-pravno gledano, Milošević je živ jer njegova smrt nigde nije službeno upisana. To znači da Milošević može glasati. Poziv koji mu je poslan, prema svim zakonima Srbije je važeći jer ne postoji nijedan službeni dokument o njegovoj smrti", objasnili su opštinski činovnici beogradskom listu.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Tuzno.... :-( :-( :-( :confused:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top