Razne sprave, pomazu li??
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Razne sprave, pomazu li??

Obećava Debeli-Dorijan (avatar)
    Učlanjen
    05.01.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Razne sprave, pomazu li??

dobar dan ljudi hteo sam da vas pitam za ove sprave sto svakodnevno gledamo na tv npr butterfly da li one stvarno pomazu. jel ja imam druga koji je nosio butterfly i sad je ceo u misicima dok ostali kazu da to nevalja
    unapred hvala 8)

Aktivan član carolina 212 (avatar)
    Učlanjen
    26.02.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano Re: Razne sprave, pomazu li??

Ako vec hoces da kupis to cudo, kupi originalni pojas ab tronic, ja sam ga koristila pre par godina nekih mesec, dva i videla sam promenu na stomaku, koristila sam ga da ojacam misice

san svakog coveka... nista ne radis i napredujes... pa de to postoji

Zainteresovan član II PANTER II (avatar)
    Učlanjen
    02.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Postoji i na kratke staze izgleda da deluje dobro,u smislu dobijas misice ali koliko upropascavas misicne celije,zljezde nerve to je sasvim druga prica,dakle NIKAKO bolje biti debeo,il ne znam ni ja nego li koristiti to...

Dakle ako znas sta je elektroliza onda samo pretpostavi koliko moze dobro delovati pustanje struje kroz telo ,i to one koja nadjacava tvoje mozdane impulse(jer i oni se strujno prenose to jest elektro hemijskim putem)... nije dobro,nikako znam i devojku koja ima posledice zbog toga,npr ranije je mogla da radi desetine trbusnjaka a posle pauze i koriscenja tog cuda,vec na deset trbusnjaka javljao joj se jak bol i blokada u misicima...dakle moj savet dalje od elektro stimulansa,razvijajte unutrasnju snagu u dobrom drustvu,telo ce doci kao rezultat vezbanja..

pozdrav od Pantera
    Poslednji put ažurirao/la II PANTER II : 23.01.2007. u 15:27

Početnik
    Učlanjen
    16.01.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio II PANTER II
    ...dakle moj savet dalje od elektro stimulansa,razvijajte unutrasnju snagu u dobrom drustvu,telo ce doci kao rezultat vezbanja..

Sve je receno...

Obećava Debeli-Dorijan (avatar)
    Učlanjen
    05.01.2007.
    Reputaciona moć
    0

Pa panter verovatno si upravu ali ima kao sprava iz 2 dela i ti jedan guras rukama i savija ti se ceo stomak a ti se ne naprezes jel to ima efekta????

Zainteresovan član Boba_N_S (avatar)
    Učlanjen
    30.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

savetujem To da od tih stvari sa TVshop-a nabavis onaj tockic ... mislim ne moras preko njih ima toga svuda ,ali to je zakon ''spravica''

Zainteresovan član II PANTER II (avatar)
    Učlanjen
    02.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

TO DORIAN
    E to vec deluje,kod toga je fora da ti smanjuje napor to jest tezinu koju podizes,pa ako si u slaboj kondiciji to ti povecava sanse da ne odustanes brzo...dakle pomaze svakako...ali koliko ?
    To je isti princip koji radimo na yogi,dakle imamo lakse vezbe koje se redovno rade,drze telo dobrim(stim sto na yogi uvek radimo kontra vezbe npr ako se savijas napred kao u trbusnjacima onda trebas da imas i istezanje ledja,...takodje imas vezbe za jacanje i za istezanje i treba raditi i jedne i druge,i naravno da rade obe strane...)

Dakle to deluje ali ne kao sto prikazuju na TV,dakle sa tim tesko nabacis onolike misice i kockice...
    ali ces se bolje osecati to da...

a ona ROLER ,sprava sa tockicem...slazem se,dobra je,interesanta al ipak samo jedna sprava...
    vrlo jednostavno razgibavanje za celo telo,ubacis malo za jacanje i to ti je neka osnova... mogu ti bacim na mail vezbe koje radimo na yogi one su lagane i o.k. za pocetak dok se ne aktiviras...

samo se javi na ratnik13@panet.co.yu pa cu ti poslati da pogledas,takodje cu ti i odgovoriti na tri pitanja u vezi vezbi ako ih budes imao
    (cimam se,mozes da pitas koliko hoces)

Slične teme

1. srbi pomazu srbima
    Autor pdragan u forumu Azija, Afrika i Australija
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 18.07.2009., 03:31
  2. Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 26.01.2007., 02:40
  3. Zanimljive elektronske sprave - jeftino
    Autor jokam u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 23.10.2005., 17:22