Prvi poljubac!Jao kako cu sad!

ah da. sećam se kako je meni bilo za prvi poljubac. Imao sam 16 godina. Pola drugova me zajebavalo... Šupci...

No, uživaj, samo polako, jezik unutra, ja sam bio s ribom nedelju dana pre nego što sam skupio hrabrosti da je poljubim... Jbg.
 
Joj onda ako ovo cita neka klinka ove jedna zaista dobar savet!!!

Kada se ljubite nije potrebno raditi jezikom 200 na sat!!! :shock: Nego lagano, kao da se igrate..... ;)

Jednom sam se smuvao sa nekom ribom, bila OK imala dobre sise, a bila bas bas kllinka, i krene prvi poljubac i ona bre navali kao da treba sto brze da radi jezikom! :shock: Ej odma mi je preselo, znao sam da je nevina. :?

To me je potsetilo da mi je druigar jedna davno pricao kako se on smuvao sa nekom klinkom, ali dok smo jos bili mladji, pa je bilo primerenije, i da i ona isto tako... :roll: :? :?
 
W.A.S.P.:
ja se nerado secam svog prvog poljubca ... bila je ruzna ... sad kad pogledam ostale bar se dobro ljubila ...


Haha i ja. JOs sam isao u srednju skolu i upoznam neki bzvz ribu iz nekog sela i okoline NS :lol: i neko mi kaze da je bas rada da daa ;) i ja se tu smuvam sa njom. E to je bas bio lep poljubac!!! Mislim mi smo se ljubili bas jako dugo bili smo u nekom kao klubu i tebra ono prosloi je 5-6 pesama mi nismo prestajali! Bas je bilo kul, onako kkao sam zamisljao da treba da bude!!!

Ali bilo mi skenj kasnije nije nikakva riba a samo sex.. A nisam imao gde!

Pa sam je (budala) ispalio! :(



Eee tek sam kasnije video kako neki devojke stvarno nemaju pojma da se ljube :? A ova je bila iskusna a imala je ne vise od 15-16g... Hehe vidi se sta cini isustvo.

Ma bre kada vidis kako se devojka ljubi onda ti odma jasno SVE bukvalno i da li voli seH i kakva je.
 
Bilo mi je muka prvi put.
Laze onaj Jura Stublitj.

Evo savet..igrajte se usnama, jezicima...grickaj joj laganooo usnu, pa posle ovlas predjes jezikom. Ma sta da te savetujemo, to krene samo od sebe. Videces. Neces sigurno u tim momentima misliti o Krstarici i onom sto si na njoj procitao..;)
 
Aleksej_BASO:
Haha i ja. JOs sam isao u srednju skolu i upoznam neki bzvz ribu iz nekog sela i okoline NS :lol: i neko mi kaze da je bas rada da daa ;) i ja se tu smuvam sa njom. E to je bas bio lep poljubac!!! Mislim mi smo se ljubili bas jako dugo bili smo u nekom kao klubu i tebra ono prosloi je 5-6 pesama mi nismo prestajali! Bas je bilo kul, onako kkao sam zamisljao da treba da bude!!!

Ali bilo mi skenj kasnije nije nikakva riba a samo sex.. A nisam imao gde!

Pa sam je (budala) ispalio! :(



Eee tek sam kasnije video kako neki devojke stvarno nemaju pojma da se ljube :? A ova je bila iskusna a imala je ne vise od 15-16g... Hehe vidi se sta cini isustvo.

Ma bre kada vidis kako se devojka ljubi onda ti odma jasno SVE bukvalno i da li voli seH i kakva je.
hehehe i ja sam ljubio seljancicu prvi put samo je ova bila iz okoline sombora al smo bili mladji
 
Ma kakva priroda. Mene moj prvi dečko nežno, polako poljubio, pa kad je video da nemam pojma lepo seo, objasnio mi sve kako treba pa smo malo vežbali i bogami prošlo je celo to veče dok nisam usavršila. Bio neki strpljiv dečko...
 
Ma bre saveti su obicno s*ranje! Narocito kada se radi o necemu kao sto je ljubljenje. Te u krug, te ovako, te onako.....Ma nema, bre, pravila, radi ono sto ti prija i i uzivaj. Osim toga, sa svakom osobom je drugacije, ne postoje dva ista poljupca, tako da samo opusteno, experimentisanje uvek dozvoljeno!
 
Bas lepo sto nacinjete ovakve teme... vratim se u nekom proslom vremenu..bezbriznom..ala je lepo biti klinac.

Bio je mrak...bili smo van svog grada...neka sumica...neki camp...taj fazon. I on me poljubio...i sklonio se..a meni se dopalo, pa navalim. Mislila sam da ce zesce da se ismeje, a on mi je mali milion puta rekao.. "Kako se ti lepo ljubis"... I ljubili smo se jedno 4-5 sata :-) Bilo mi je preeediiivnooo...Iako je to bio drugar samo.
Ako se opustis...sve ce biti ok..i slatko i lepo.. Ako mnogo ocekujes, desice se kiks.

Ali ljudi, budite sigurni da postoje osobe koje zaista ne znaju da se ljube... Prosto ti se ogadi..
Meni se desilo skoro.. Lik ima 26 godine..pa on je meni hteo zube da polomi... navalio ko lud... Odvratno se ljubi, odvratno... U mnogim stvarima se slazemo, ali verujte pri pomisli na poljubac s njim...muka mi. Rekla sam mu u blazijoj varijanti... "Ej, mi nikako da se uklopimo.."
Ne da se hvalim, ali sam cesto dobijala komentare da se lepo ljubim..
Jednog klinca sam bila poljubila na moru...pa je skakao po plazi i vodi, i jurio me 24h tih deset dana..
Hehe..slatko..
Bas se raspricah:-)nu
 
Slušaj, bez panike to odradi. Čak i ako ne znaš, ako nisi vežbao one gluposti sa bombonicom i kockom leda, opušteno kreneš i samo pratiš njen "ritam". Brzo se ulazi u štos. Kada sam ja imao prvi poljubac, bio sam pravi dunster za te stvari. Nisam čak ni vežbao. Jednostavno sam pratio njene pokrete i kako je vreme odmicalo polako sam se usavršavao.

P.S. Ako je devojka zaljubljena u tebe, slobodno joj reci da nisi baš profesionalac u tom "zanatu" i sve će biti u redu.
 

Back
Top