Da li zakljucavate vrata od sobe...

lerdi:
uh dobro je.....meni niko od roditelja nije upadao....ja ih i ne zakljucavam,cim chuju glasnu muziku znaju o cemu se radi :)
Bilo bi mi uzasno glupo da moji roditelji sede u susednoj sobi, pa makar i da su vrata zakljucana. Moj bivsi je imao svoju sobu iznad dnevne, nikad se nisam opustila, sve sm zamisljala kako se dole trese luster.Takodje kad moj sin poraste ne zelim da znam da li sa drugaricom u sobi uci ili nesto drugo. I hvala Bogu, nikad nisam 'uhvatila' moje roditelje na delu.
 
Joya!:
Bilo bi mi uzasno glupo da moji roditelji sede u susednoj sobi, pa makar i da su vrata zakljucana. [/QUOTE


Isti slucaj. Nikad se nisam j*bala sa deckom u svojoj sobi, uopste mi ne bi bilo prijatno da znam da su mi roditelji i sestra u drugoj sobi. Sva sreca pa on zivi sam, tj. sa cimerom, ali on skoro nikad nije kod kuce, tako da imamo ceo stan za nas.
Al, uh, jbte, sad se setih da nam je naisao jednom, pre jedno mesec dana, gazda, tj. lik sto im izdaje gajbu. Nije nas bas zatekao na delu, al` zamalo..... :roll: :-? :lol:
 

Back
Top