Muzika i politika - IZBORI 2007- Dan D

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Liza Dennis

Domaćin
Banovan
Poruka
3.703
Druuuugaaaaaari! Gde ste vi meni danas? Dosao je dan izbora. Ja sam postovala izbornu tisinu, tako da se nisam oglasavala na mojoj prvoj temi “Muzika i politika”. Danas se zahuktavamo politicki, tako da moram da se oglasim. Vrlo dobro znate da ja obozavam da glasam. Da li i vi idete na glasanje??? Moja mama savetuje sve punoletne ljude da idu da glasaju. Mene ne mora da savetuje, jer ja to rado radim. Dobro razmislim koga cu zaokruziti, jer samo jedan zivot imamo. Zato pazljivo razmatram za sta se vredi boriti. I nikada ne pogresim. Drago mi je i sto nacionalne manjine mogu da glasaju, da svojim narodnim igrama i muzikom raspale nasu zabavnu scenu. Ja cu, naravno, povesti i muziku na moje izborno mesto. Odabrala sam patriotske pesme: "Oj, Moravo", "Moravac", "Sa ovcara i Kablara", "Zlatibore pitaj Taru" i "Exodus", kao i mnoge druge patriotske pesme "Kenozoik" od Idola, "Mi smo uvek ZAJEDNO", ali obradu Playboya i naravno, Dzeja. Nisam odabrala krajiske, zato sto to koristim u Hrvatskoj na izborima, kada tamo glasam, zato sto je Krajina tamo. Koju cete vi muziku slusati dok budete zaokruzivali vasu izbornu listu, odnosno broj? Dobro razmislite za koga cete glasati, jer, ako glasate za pravu “opciju” Liza Deli Paketice! 8)
 
jao, da daaaa ja cu glasati jer ja sam radikalac u srcu i dushi..... :lol: :lol: :lol:
salim se pre svega maloletna sam, a da nisam ne bi ni izlazila zato sto ne znam za koga.....nit me zanima...... i ne, ne bi nikakve pesme slusala dok zaokruzujem neki broj...lizo, ovo je bio bedan pokusaj uvodjenja politike u forum muzika :p
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top