Lazarevac.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
e kada palim za bg mrzim taj tamo deo posle valjeva ( vozom kada palim ) ... tako da ono ne znam kaki je gradic mesto sta je vec... ajde pokaci neku fotku ako nije tesko... oces... ajde....

Cujemo se pozdrav...
 
Pa dodjite kad god hocete,samo mi se najavite pa idemo da pijemo.Inace Lazarevac je gradic sa oko 30 do 35.000 stanovnika,a sa okolinom oko 75.000.Razvijen privredno,jedan od narazvijenijih gradova u Srbiji,zahvaljujuci rudarskom basenu "Kolubara" koji zaposhljava 17.000 ljudi...Izvora ima dosta,ali u okolini Lazarevca,u gradu nema,samo po okolnim selima i brdima :D,a o kaficima da nepricam,na svakom coshku,nocni klubovi takodje....ma haos:D A ftoke imam,postavicu domacine,ali mi reci kako da ih postavim :D
 
Pa zakljucih da je Lazarevac mnogo dobro mesto moram jednom da dodjem tamo da ludujemo.... A kako da postavis slike pa jel ti ukljucen HTML... ? Ako nije ....onda.....nista mozes mi poslati na mejl ako nije problemcic.... ?
 
domacin_uzice:
Pa zakljucih da je Lazarevac mnogo dobro mesto moram jednom da dodjem tamo da ludujemo.... A kako da postavis slike pa jel ti ukljucen HTML... ? Ako nije ....onda.....nista mozes mi poslati na mejl ako nije problemcic.... ?
Pa da ti kazem,jeste dobro mesto,ali meni malo dosadilo,jbg. ceo svoj zivot sam ovde :)Dodji...samo se najavi,pa da idemo na cirku neku :)
A evo ti mail na pp pa cesh mi objasniti kako da okacim slike...
 
francisella:
ma super je taj lazarevac...i aj imam drugaricu iz srednjoskolskih dana tamo pa sam tako i upoznala jako puno lazarevcana...i uvek se radujem ponovnom odlasku tamo...
pozdrav za trecu mesnu
:)
Treca Mesna :D:D:D ,kao kineska cetvrt u New York-u,tako je Treca Mesna u Lazarevcu :D .....
 
u breeee
ko kineska cetvrt,ne zezaj
mozda ti ne primecujes lepotu svog grada jer si stalno tamo...
meni je strava tamo iako primecujem da su se ljudi u poslednje vreme generalno nesto smorili...ali mislim da je tu svuda tako...mislim u nasoj zemljici...
aj uzivajte,ne znam ni zasto dodjoh do ove teme..
lazarevac :D
 
francisella:
u breeee
ko kineska cetvrt,ne zezaj
mozda ti ne primecujes lepotu svog grada jer si stalno tamo...
meni je strava tamo iako primecujem da su se ljudi u poslednje vreme generalno nesto smorili...ali mislim da je tu svuda tako...mislim u nasoj zemljici...
aj uzivajte,ne znam ni zasto dodjoh do ove teme..
lazarevac :D
Pa nekako kako da ti kazem,Trecak je kao izolovan skroz od Lazarevca,kao da je za sebe posebno :)A to je najvece stambeno naselje ovde.Pa jeste stalno sam ovde u zadnjih godinu i po,tako da ... ima istine u tome shto kazesh :DLjudi se jesu smorili,to je cinjenica :( ,a opet si upravu svuda je tako u Srbiji,sem Bg-a i recimo Novog Sada!Ma tema je IN zar ne :D ?
 
Whitesnake:
Hmmmm...koje je god. ? mozda je znam :D ,uglavnom pozdravi je mnogoooooooo kad je vidish od RaDomIra iz Lazarevca...poZz..:)

lol....pa napisala sam da mi je "ex drugarica"....:D inace, je 86 god...vratila se i studira na BK...ja sam ostala u torontu....
tako da mozes ti nju da pozdravis ako je ikada sretnes...

poz
 
bebidoll:
lol....pa napisala sam da mi je "ex drugarica"....:D inace, je 86 god...vratila se i studira na BK...ja sam ostala u torontu....
tako da mozes ti nju da pozdravis ako je ikada sretnes...

poz
Vratila se iz Toronta ??? Jbt. !!! A naravno pozdravicu je,ako je sretnem :D,al od koga ?Od BebiDol :D ?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top