Kulturna Srbijo...!

Buduca_Srbija

Zainteresovan član
Poruka
197
Znam da intelektualci imaju najviše egzistencijalnih preispitivanja i s pravom u sve sumnjaju, ali 'ajde se danas ujedinimo u jedom: IDEMO NA IZBORE!

Pod obrazovanim ne podrazumevam samo fakultetski obrazovane, jer za LDP glasaju i ljudi sa sela koji DOBRO KAPIRAJU!

NAPRED, SRBIJO! ;) :D ;)
АЈМО, АЈДЕ, СВИ У НАПАД!
 
Buduca_Srbija:
Znam da intelektualci imaju najviše egzistencijalnih preispitivanja i s pravom u sve sumnjaju, ali 'ajde se danas ujedinimo u jedom: IDEMO NA IZBORE!

Pod obrazovanim ne podrazumevam samo fakultetski obrazovane, jer za LDP glasaju i ljudi sa sela koji DOBRO KAPIRAJU!

NAPRED, SRBIJO! ;) :D ;)
АЈМО, АЈДЕ, СВИ У НАПАД!


Ахахаха........ово је добро шлихтање, цео пост латиницом а ПАРОЛА ЋИРИЛИЦОМ!:razz::razz::razz:
 
Buduca_Srbija:
Znam da intelektualci imaju najviše egzistencijalnih preispitivanja i s pravom u sve sumnjaju, ali 'ajde se danas ujedinimo u jedom: IDEMO NA IZBORE!

Pod obrazovanim ne podrazumevam samo fakultetski obrazovane, jer za LDP glasaju i ljudi sa sela koji DOBRO KAPIRAJU!

NAPRED, SRBIJO! ;) :D ;)
АЈМО, АЈДЕ, СВИ У НАПАД!

Al' si se obratio ciljnim grupama:lol:
 
Buduca_Srbija:
Има културе у Србији, има наде за Србију!
Ајмо, ајде, сви у напад!

za te tvoje seljake necemo da glasamo...
pazi vamo, kao kultura trte mrte, a koliko se secam, obozavate da razbacujete djubre po ulici...
da, one plakate sto cepate ne setite se da bacite u kantu, nego na sred ulice....
eee, i onda dodjes i pravis se pametan o kulturi....
 
Mozete da znate precizno kakvi ljudi vode i vodice G - 17 plus! To smo ja i Mladjen Dinkic. Sta kaze Mladjen slusajte od njega, a ja vam kazem da ce se u G 17 plus uvek povlaciti potezi direktno od vrha bez prevelikog racunanja na lokalne vlasti, jer ipak, svako ko je dobar u svom poslu taj se ispenje do vrha, da su bili dobri oni ne bi ostali na lokalnom nivou.Razmislite o tome, i glasajte za nas!!!!
 

Back
Top