Sejtanov Ratnik II

HYBRID:
pa pazi,efekti u prvom delu nisu toliko losi ako uzmemo u obzir da je to nas film
ali prica krajnje idiotska...

Piice je i trebala da bude krajnje idiotska.Sejtanov ratnik je radjen kao strogo zanrovski film po ugledu na Americke teen horor komedije 80ih godina a uostalom svaki film sa horor elementima ima manje ili vise retardiran zaplet.Ono sto je privuklo mene i veliki broj ljudi koji misle da je ovaj film dobar jeste ljubav sa kojom je ovaj film radjen.Jasno se vidi da je kako je to neko drugi spomenuo za razliku od ostalih nasih skorijih filmova ovaj film namenjen samo i iskljucivo za gledaoca a ne za nekog imaginarnog clana zirija nekog zapadnog filmskog festivala.

PS:Za one kojima se svidelo da su efekti najzad usli i u nasu kinematografiju.Savetnik za specijalne efekte u drugom delu Sejtanovog ratnika bice lik koji je radio efekte za gospodara prstenova.Naime on je sam na to pristao jer kad je gledao Sejtanovog ratnika bio je impresioniran sto je toliko lepih efekata uradjeno sa mizernim budzetom...
 
Ja mislim da film nije los, nesto sasvim novo za nase krajeve. Pretpostavljala sam da ce biti drugog dela. Ne dopada mi se samo ona scena na kraju kada demon krene da kasapi ono odeljenje. Preterase ga malo. Na kraju samo njih petoro ostalo u razredu.
 
mnooogo glup film....imam osecaj da su onu dechicu pokupili sa ulice da snimaju neke scene za dan shkole...ooo sto je ono...
pokusaj da ispadne PREoriginalan....ispade najdosadniji...
jos drugi deo...
sta,vraca se shejtan iz mrtvih ?
 

Back
Top