STA BI IMALI DA KAZETE O....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

demon hunter

Obećava
Poruka
62
Devojcice, da li osecate neko cudno trenje kada pomislite na Breda Pita?
Decaci, da li se cesto sami druzite sa svojim vrsnjakom iza zatvorenih vrata vase sobe,
dok na TVu gole cike i tete skakucu jedni po drugima? I ako je odgovor DA... da li ste nekada u tom trenutku izmerili sebi temperaturu?
:twisted:
 
bred_pitt.jpg



:roll: :arrow: :lol: :lol: :lol:
 
Pa da trenje to je otpor ako nisi znao, ako si to slucajno cuo od mene, a zato sto je otpor rec u kojoj nema dovoljno dodira onda kad se pomesa pojam otpor i pojam dodira onda se dobije pojam trenje.Meni se bas mnogo ne svidja Bred Pit i onda mi se javi osecaj trenja kad pomislim na njega.
 
Pa da trenje to je otpor ako nisi znao, ako si to slucajno cuo od mene, a zato sto je otpor rec u kojoj nema dovoljno dodira onda kad se pomesa pojam otpor i pojam dodira onda se dobije pojam trenje.Meni se bas mnogo ne svidja Bred Pit i onda mi se javi osecaj trenja kad pomislim na njega.

Luckasta, jesi li zagledala skoro Yuga 55 ?
 
The Legolas:
Luckasta, jesi li zagledala skoro Yuga 55 ?

Ha ha ha ha ha ha, zagladila? Ne znam na kog Juga mislis ali ako mislis na onog Juga :D u kome je kao mene vozio kuci Dusko Polic to nije bio Jugo, a to sto sam ja rekla da je to bio Jugo to moze da bude samo pokazatelj da meni nije stalo do auta nego do njega jer ja zaboravljam stvari do kojih mi nije stalo. :D Zaboravila sam koji je bio auto pa sam rekla Jugo :D
 
Ha ha ha ha ha ha, zagladila? Ne znam na kog Juga mislis ali ako mislis na onog Juga :D u kome je kao mene vozio kuci Dusko Polic to nije bio Jugo, a to sto sam ja rekla da je to bio Jugo to moze da bude samo pokazatelj da meni nije stalo do auta nego do njega jer ja zaboravljam stvari do kojih mi nije stalo. :D Zaboravila sam koji je bio auto pa sam rekla Jugo :D

Luckasta, a kako stojish sa tramvajima, odnosno gradskim saobracajnim preduzecem, poznatijim kao GSP. Jesi li zagledala skoro to. Kakvu manifestaciju ti daje ovo pitanje ?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top