Cistim kamenac sa zuba

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
sinmbad:
Aco u čemu je štos! :shock: jel ovo što napisa za devojke? pa misliš sa njima da obavljaš čišćenja ili je ovo čisto komercijalni oglas! :roll: :lol: :lol: :lol:

Jok brate ultra zvukom , ulepsavam devojacki osmeh a i muski :) A de ne govorim da to sprecava enormno paradontopatiju da ti prevedem na jezik obicnih ljudi kako ja to volim da kazem smanjuje sanse da sa jednog dana sa 50 godina dodjes u situaciju da ti na rucku ispadne proteza iz usta. Pitanje je da li vredi sa 20 i nesto dati 2000 godisnje da sutra ne bi imao protezu ustima sa 50 60.
 
E, a ja sam se bas pitao kako bih reagovao da dodjem u situaciju da se sretnem s tobom u ordinaciji...
Ono kao predam knjizicu, udjem - i ugledam Acu!
Bilo bi ono:
"E, cao Aco! 'De si bre ti... Ma cuo sam da si ovde poceo da radis, pa sam samo svratio da te pozdravim. 'Ajd, vidimo se... Sestro, moju knjizicu molim!"
 
Julian_Duranona:
E, a ja sam se bas pitao kako bih reagovao da dodjem u situaciju da se sretnem s tobom u ordinaciji...
Ono kao predam knjizicu, udjem - i ugledam Acu!
Bilo bi ono:
"E, cao Aco! 'De si bre ti... Ma cuo sam da si ovde poceo da radis, pa sam samo svratio da te pozdravim. 'Ajd, vidimo se... Sestro, moju knjizicu molim!"

Kolega stariji ne kenjaj molim te.
 
AcaBg82:
Kolega stariji ne kenjaj molim te.
Sto si takav? Odmah ostro... Ja sam prva osoba na Forumu kojoj si tako nesto rekao. Uvek si bio vaspitan...
I ja sam ti istinu rekao. Verujem da ni sam sebe ne bi prepustio sebi u ruke, da si u stanju da sa nase distance citas svoje postove.
Pa da li bi dozvolio da ti po zubima ceprka neko ko nije u stanju da resi ni jedan svoj problem? Dakle, sve ti je neresivo...
Ali nije samo stvar u tebi... Ni ti meni verovatno ne bi prepustio nesto tako znacajno, mislim kad bih se ja razumeo u bilo sta od vitalnog interesa.
Eto, da ti bude lakse, ja ne bih mogao da se prepustim WdW da mi leci dusu... Jednostavno, mogu da zamislim scenu u kojoj lezim kod nje na kaucu i pricam pricu o svom detinjstvu:
"... I tako, kad sam bio mali, imali smo bas ovakve, zute tapete...
- Kako mislis zute?!
- Pa ovakve, zuckaste... kao ove.
- To nije zuckasto, to je oker!
- Pa dobro, oker... sta je znam.
- Nije sta ja znam, vec oker, lepo sam ti rekla. Jezivo me nervira kad neko tako dodje i pocne da lupa gluposti... Nemoj da mi se pojavljujes vise ovde. Ae bezi!"
 
Julian_Duranona:
Sto si takav? Odmah ostro... Ja sam prva osoba na Forumu kojoj si tako nesto rekao. Uvek si bio vaspitan...
I ja sam ti istinu rekao. Verujem da ni sam sebe ne bi prepustio sebi u ruke, da si u stanju da sa nase distance citas svoje postove.
Pa da li bi dozvolio da ti po zubima ceprka neko ko nije u stanju da resi ni jedan svoj problem? Dakle, sve ti je neresivo...
Ali nije samo stvar u tebi... Ni ti meni verovatno ne bi prepustio nesto tako znacajno, mislim kad bih se ja razumeo u bilo sta od vitalnog interesa.
Eto, da ti bude lakse, ja ne bih mogao da se prepustim WdW da mi leci dusu... Jednostavno, mogu da zamislim scenu u kojoj lezim kod nje na kaucu i pricam pricu o svom detinjstvu:
"... I tako, kad sam bio mali, imali smo bas ovakve, zute tapete...
- Kako mislis zute?!
- Pa ovakve, zuckaste... kao ove.
- To nije zuckasto, to je oker!
- Pa dobro, oker... sta je znam.
- Nije sta ja znam, vec oker, lepo sam ti rekla. Jezivo me nervira kad neko tako dodje i pocne da lupa gluposti... Nemoj da mi se pojavljujes vise ovde. Ae bezi!"

to je zato sto aca misli da si crncuga
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top