Да ли Србија војно треба да брани КиМ?

Да ли треба и силом бранити КиМ или не?

  • Апсолутно да!

  • Не на тај начин

  • мало силом мало дипломатијом

  • КиМ је изгубљено .


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Мене није страх за Србију,
довољно је ми је било када сам видео да и деца у расејању бране своју част,
мелбурн аустралијан опен!
Србија је вечна док су јој деца верна.
КиМ се мора бранити на сваки начин,
у зависности од тога како је нападнут,
а не у зависности од зависности мислим на црту и лобе ЛСД односно лдп.
 
Pa šta?:
Мене није страх за Србију,
довољно је ми је било када сам видео да и деца у расејању бране своју част,
мелбурн аустралијан опен!
Србија је вечна док су јој деца верна.
КиМ се мора бранити на сваки начин,
у зависности од тога како је нападнут,
а не у зависности од зависности мислим на црту и лобе ЛСД односно лдп.

Ti porediš huligansku tuču na 5000 km odavde sa ulaskom u rat :roll:
Srbija je večna, dok ima šanse da uspeva i razvija se...Em smo ekonomski slabi, em bi neki hteli i biološki da nestanemo ulaskom u rat koji je unapred izgubljen.
 
filatelista:
Ti porediš huligansku tuču na 5000 km odavde sa ulaskom u rat :roll:
Srbija je večna, dok ima šanse da uspeva i razvija se...Em smo ekonomski slabi, em bi neki hteli i biološki da nestanemo ulaskom u rat koji je unapred izgubljen.

Глупости неће се развијати док не буде слободна!
Ја поредим дух тамо и овде,па та деца тамо живе у демократији и економски су ситурани а знају шта значи отаџбина,знају ко је пријатељ а ко не !
 
Srbija ne moze da brani Kosovo ni vojno ni bilo kako drugacije jer Srbija nije na Kosovu Srbija je mogla da ga brani 99. kada su NATO trupe usle na Kosovo a sada nema sta da brani kad ga ne kontrolise.Da bi nesto mogao da branis prvo moras da ga posedujes i to fakticki a ne formalno.To je isto ko ono sranje "ne damo Kosovo" a mi ga dali NATOu i siptarima pre 7 godina.
 
Pa šta?:
Глупости неће се развијати док не буде слободна!
Ја поредим дух тамо и овде,па та деца тамо живе у демократији и економски су ситурани а знају шта значи отаџбина,знају ко је пријатељ а ко не !

A ti misliš da će se razviti kad na nas konačno bace atomsku bombu?
Pa jel ti misliš da je reprezent srpske iseljeničke populacije uzorak 50 pijanih Srba i Grka protiv 30 tak pijanih Hrvata.
 
svetolik trpkovic:
Srbija ne moze da brani Kosovo ni vojno ni bilo kako drugacije jer Srbija nije na Kosovu Srbija je mogla da ga brani 99. kada su NATO trupe usle na Kosovo a sada nema sta da brani kad ga ne kontrolise.Da bi nesto mogao da branis prvo moras da ga posedujes i to fakticki a ne formalno.To je isto ko ono sranje "ne damo Kosovo" a mi ga dali NATOu i siptarima pre 7 godina.

То ти мислиш јер нас је неборисе тадић војно уназадио али у току је стварање Српске Армије,која неће сигурно примати наређења од дс и дсс и лдп итд
него од Српског народа и у зависности од Српских националних интересе,
господо драга спрема се ....
 
Формално или неформално званично или незванично Србија ће бранити КиМ
на сваки начин па и војно у зависности од потребе,
У Србији је ништа мање и ништа више него ког других увек било малодушних и квислинга али ови данашњи су најгори од свих!
 
Pa šta?:
То ти мислиш јер нас је неборисе тадић војно уназадио али у току је стварање Српске Армије,која неће сигурно примати наређења од дс и дсс и лдп итд
него од Српског народа и у зависности од Српских националних интересе,
господо драга спрема се ....
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Бачи дрогу, ђаволи је попили!!
 
Прича о војној надмоћи Шиптара је мени потпуно неразумљива. Ако се свет сагласи да смо у праву - прегазићемо их ко багер гов*о. То је цела суштина.

И понављам - није питање да ли Србија треба да брани своју територију - то је обавеза !
 
Ja tipujem da ce prvi da dezertira ako bude rata Pa Sta?, Ali ce mu Jerry Roppero biti tu odmah za petama. Otici ce u neku Nemacku ili Australiju i mrzece dusmane, ali ce biti ponosni na srpski junacki narod. I bice u ponekoj navijackoj tuci i tako dokazivati svoj patriotizam. Jer poznato je da jajare sto prizivaju ratove su najvece p*ickice koje imaju problema sa impotencijom i misle da ce je nadokanditi busanjem u grudi. A sto nam je Boris unazadio vojsku to i nije bio neki problem s obzirom da nije imao sta da unazadi. Mi smo sa celokupnom JNA popili po p*icki i to zbog takvih kao vi sto misle da je streljanje ratnih zarobljenika vrhunski vojni podvig. Idite na Kosovo i tamo kenjajte, a ne nama ovde da zagadjujete mentalni prostor.
 
Србије КиМ је Срце Србије!Срби су војно способнији народ од већине на овим просторима,
и са Младићем и без Караџића свака тараба у Србији зна више о војевању од ....
Србија не треба да брине за своју будућност док год су јој деца верна Србија је вечна!
 
Pa šta?:
Србије КиМ је Срце Србије!Срби су војно способнији народ од већине на овим просторима,
и са Младићем и без Караџића свака тараба у Србији зна више о војевању од ....
Србија не треба да брине за своју будућност док год су јој деца верна Србија је вечна!

Lupetas care :lol: Iskarali nas u 3 rata, a ti jos pricas bajke.
 
filatelista:
Pa tebe sam čekao Sinđeliću
Samo se opaši sa 20 kg TNT i pravo na SAD ambasadu
Stavićemo ti sliku na novčanicu od 20 dinara

Kukavice uvek nadju neko opravdanje da iza njega sakriju svoj kukavicluk. Te "mnogo su jaki, izgubljeno je to unapred, nemam mi tu sta sad" i slicno. Ni prva ni poslednja kukavica koja je koristila ove metode.
 
kololoco:
Ja tipujem da ce prvi da dezertira ako bude rata Pa Sta?, Ali ce mu Jerry Roppero biti tu odmah za petama. Otici ce u neku Nemacku ili Australiju i mrzece dusmane, ali ce biti ponosni na srpski junacki narod. I bice u ponekoj navijackoj tuci i tako dokazivati svoj patriotizam. Jer poznato je da jajare sto prizivaju ratove su najvece p*ickice koje imaju problema sa impotencijom i misle da ce je nadokanditi busanjem u grudi. A sto nam je Boris unazadio vojsku to i nije bio neki problem s obzirom da nije imao sta da unazadi. Mi smo sa celokupnom JNA popili po p*icki i to zbog takvih kao vi sto misle da je streljanje ratnih zarobljenika vrhunski vojni podvig. Idite na Kosovo i tamo kenjajte, a ne nama ovde da zagadjujete mentalni prostor.

Ко ти је то причао,
да ниси то гледао на сиенену УУУУУУ!
Или ти је тата био официр ЈНА па си зато ....
КиМ је Срце Србије!
 
kololoco:
Ja tipujem da ce prvi da dezertira ako bude rata Pa Sta?, Ali ce mu Jerry Roppero biti tu odmah za petama. Otici ce u neku Nemacku ili Australiju i mrzece dusmane, ali ce biti ponosni na srpski junacki narod. I bice u ponekoj navijackoj tuci i tako dokazivati svoj patriotizam. Jer poznato je da jajare sto prizivaju ratove su najvece p*ickice koje imaju problema sa impotencijom i misle da ce je nadokanditi busanjem u grudi. A sto nam je Boris unazadio vojsku to i nije bio neki problem s obzirom da nije imao sta da unazadi. Mi smo sa celokupnom JNA popili po p*icki i to zbog takvih kao vi sto misle da je streljanje ratnih zarobljenika vrhunski vojni podvig. Idite na Kosovo i tamo kenjajte, a ne nama ovde da zagadjujete mentalni prostor.

Ne sudi o drugima po sebi. Ako si ti jajara, izdajnik i kukavica to ne znaci da smo i mi takvi. Sto se tice "pijelja po picki" to nam se desilo jer ste takvi kao ti na zalost vecina u srpskom narodu. Da su casni i hrabri vecina sve bi smo ratove kao i nasi preci dobili. Ovako smo luzeri jer ste vi ***** ogromna vecina trenutno. No to ne znaci da mi treba da prestanemo da se borimo. Prvo treba da se borimo da od Srba napravimo opet narod hrabrih i casnih a ne narod pickica i kukavica zatim ce sve ostalo doci na mesto samo po sebi.
 
kololoco:
Ja tipujem da ce prvi da dezertira ako bude rata Pa Sta?, Ali ce mu Jerry Roppero biti tu odmah za petama. Otici ce u neku Nemacku ili Australiju i mrzece dusmane, ali ce biti ponosni na srpski junacki narod. I bice u ponekoj navijackoj tuci i tako dokazivati svoj patriotizam. Jer poznato je da jajare sto prizivaju ratove su najvece p*ickice koje imaju problema sa impotencijom i misle da ce je nadokanditi busanjem u grudi. A sto nam je Boris unazadio vojsku to i nije bio neki problem s obzirom da nije imao sta da unazadi. Mi smo sa celokupnom JNA popili po p*icki i to zbog takvih kao vi sto misle da je streljanje ratnih zarobljenika vrhunski vojni podvig. Idite na Kosovo i tamo kenjajte, a ne nama ovde da zagadjujete mentalni prostor.
Леле !!!! Коколоко - овде си толико глупости напричао да потпуно верујем у твој загађени ментални простор. Није теби лако.
 

Back
Top