Windows licenca . Koliko to kosta.

Нећеш ваљда да дајеш новац за токво смеће као што
је виндовз?
Исто ти је купила оригинал или разбијену верзију.
Него пређи боље на неку од многих верзија Линукса
који не мораш плаћати, а бољи је у сваком погледу
од виндовса. А и прост је за коришћење. :-)
 
Ako iz nekog razloga bas moras da ga kupis imam ja Win XP Home Edition koji prodajem totalno ispod cene, jer sam se zeznula sto sam ga uzela i nikad ga nisam instalirala, dakle nalepnica nije skidana i cd sam nije pipnut, a bez veze mi stoji na polici izvukla bih makar neku kintu za njega. Dakle 60eur za tebe pa napisi ako ga zelis.
 
Red_Zmaja:
Anonymous:
AxeZ:
Koliko god da je ne vredi toliko!
E posto nam je AxeZ toliko pametan sacekacemo da napravi svoju verziju O.S.-a koja ce biti savrsena i nece kostati nista pa AxeZ napred ceka se tvoj besplatni i savrseni O.S. :twisted:
Zaboravi da se ulogujem...AxeZ ovo ti je od mene i kusur za motike :twisted:


Ne pada mi na pamet da izmisljam toplu vodu pored zivog Linuxa i FreeBSD-a.
A sto se tice motike, imas ti jos mnogo da kopas.
 
AxeZ:
Red_Zmaja:
Anonymous:
AxeZ:
Koliko god da je ne vredi toliko!
E posto nam je AxeZ toliko pametan sacekacemo da napravi svoju verziju O.S.-a koja ce biti savrsena i nece kostati nista pa AxeZ napred ceka se tvoj besplatni i savrseni O.S. :twisted:
Zaboravi da se ulogujem...AxeZ ovo ti je od mene i kusur za motike :twisted:


Ne pada mi na pamet da izmisljam toplu vodu pored zivog Linuxa i FreeBSD-a.
A sto se tice motike, imas ti jos mnogo da kopas.
nadam se da ce da ti naplate Linux posto je to jedina rec koju znas ali ajde sta cemo kad se nema vremena za ucenje pored kopanja.......... :twisted:
I svaki put kad pomenes Linux da mi das jednu tvoju motiku posto moje ne rade.........
 
Red_Zmaja:
nadam se da ce da ti naplate Linux posto je to jedina rec koju znas ali ajde sta cemo kad se nema vremena za ucenje pored kopanja.......... :twisted:


Pa ne znam samo ko ce to da mi naplati protiv moje volje...:)
U krajnjem slucaju napravicu svoj Linux...:)


I svaki put kad pomenes Linux da mi das jednu tvoju motiku posto moje ne rade.........


Naravno, samo kazi i dobices....meni vec odavno ne trebaju motike nego samo stoje i skupljaju prasinu. Bolje da ih ti pametno iskoristis... :twisted:
 
AxeZ:
Red_Zmaja:
nadam se da ce da ti naplate Linux posto je to jedina rec koju znas ali ajde sta cemo kad se nema vremena za ucenje pored kopanja.......... :twisted:


Pa ne znam samo ko ce to da mi naplati protiv moje volje...:)
U krajnjem slucaju napravicu svoj Linux...:)


I svaki put kad pomenes Linux da mi das jednu tvoju motiku posto moje ne rade.........


Naravno, samo kazi i dobices....meni vec odavno ne trebaju motike nego samo stoje i skupljaju prasinu. Bolje da ih ti pametno iskoristis... :twisted:
Stas zajebano je kad covek motiku zameni kompom. c c c c ne bi trebalo to da radis trebao bi da se vratis motici nema leba bez motike bar za tebe Axez :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 

Back
Top