Da li vise volite ROCK ili RAP?

Da li vise volite ROCK ili RAP?

  • Rock

  • Rap

  • Nijedno od ponudjenih


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Rock4ever:
izvini ti,ali koliko sam ja uspela da primetim,rep i hiphop slusaju uglavnom oni ljudi koji nemaju nikakav osecaj za lepo(mislim na umetnost uopste),i uopste ne rade na sebi,niti imaju razvijeno apstraktno misljenje...(cast izuzecima ako ima takvih)...
Samo iz toga mogu da zakljucim da su rep i hiphop u istom rangu sa turbo-folkom i da nemaju prakticno nikakvu vrednost....
koje glupo neobjektivno sranje od mishljenja klinke koja nezna praktichno nishta niochemu,a kamoli o zhivotu i svemu shto rep predstavlja....al nema veze nemozhe svako da slusha rep razumem ja,treba ga razumeti shvatiti-razmishljati a to je vecini ljudi teshko.....vi zhivite za ono``odvrni promaju u mozgu``vazhno je samo da je lepo,a lepo nemate pojma ni shta je.....maaaaaaa....
 
Makijavelli:
koje glupo neobjektivno sranje od mishljenja klinke koja nezna praktichno nishta niochemu,a kamoli o zhivotu i svemu shto rep predstavlja....al nema veze nemozhe svako da slusha rep razumem ja,treba ga razumeti shvatiti-razmishljati a to je vecini ljudi teshko.....vi zhivite za ono``odvrni promaju u mozgu``vazhno je samo da je lepo,a lepo nemate pojma ni shta je.....maaaaaaa....


Ako rep predstavlja zivot,onda sam ja Marija Antoaneta....
Nije mi jasno kako si zakljucio da ja ne znam ''nista ni o cemu''kad si nepismen...
Sem toga koliko god godina da imas,verovatno imam vise iskustva od tebe bar sto se umetnosti tice,jer se time AKTIVNO bavim vise od 10 godina....
Ne znam ko zivi za ''odvrni promaju u mozgu'',ali ti mogu samo reci da ako je u mom mozgu promaja(a veruj mi,mnogi ce ti posvedociti da nije),tvoj je hermeticki zatvoren i truli u toj tvojoj jadnoj lobanji,pa si ocigledno nesposoban da razumes bilo sta sem repa(i hiphopa) i sve sto je kontardiktorno tvom nacinu razmisljanja uglavnom pljujes i psujes..(ali sta ces,i tebe treba razumeti)...
 
Rock4ever:
Ako rep predstavlja zivot,onda sam ja Marija Antoaneta....
Nije mi jasno kako si zakljucio da ja ne znam ''nista ni o cemu''kad si nepismen...
Sem toga koliko god godina da imas,verovatno imam vise iskustva od tebe bar sto se umetnosti tice,jer se time AKTIVNO bavim vise od 10 godina....
Ne znam ko zivi za ''odvrni promaju u mozgu'',ali ti mogu samo reci da ako je u mom mozgu promaja(a veruj mi,mnogi ce ti posvedociti da nije),tvoj je hermeticki zatvoren i truli u toj tvojoj jadnoj lobanji,pa si ocigledno nesposoban da razumes bilo sta sem repa(i hiphopa) i sve sto je kontardiktorno tvom nacinu razmisljanja uglavnom pljujes i psujes..(ali sta ces,i tebe treba razumeti)...
otprilike...nisi potrefila nishta u vezi makija...ni shta slusha...verovatno i to <<iskustvo>>...
e da...hip-hop nije vrsta muzike...
 
Nije mi bio cilj da pogadjam bilo sta o ''Makiju'' ,prosto jer smatram da je nemoguce doznati bilo sta o bilo kome za kratko vreme na forumu i biti siguran u istinitost podataka...A ono sto sam napisala bio je cist zakljucak iz ponudjenog teksta
Hiphop sam stavila u zagradu kao dopunu ,da neki ne bi bili uvredjeni,a to sto si pogresno shvatio,tvoj problem...
a o tom iskustvu mi nemoj pricati zato sto verovatno neces imati prilike u zivotu da dozivis ista slicno,tako da delujes pametnije bez komentara....
 
rock!!!!!!!!!!!!!!
ne volim rep i hip-hop(mozda volim outkast ali su oni mjesavina bluza,dzeza i hip-hop-a).Da budes reper dovoljno je da te 9 puta izbuse pistoljem,da si bivsi diler ili da maltretiras zene,drogiras se,razvodis se pa da postanes reper,hiphoper(Eminem kao primjer).Mada ima izuzetaka i postujem ljude koje voli rep ili hip hop.Public Enemy su bili dobri jer su se oni borili za ljudska prava,a ovo gore necu da komentarisem.Takodje, DMC nije los jer je re-mixovao Walk This Way kao rep-rok verzija sa Aerosmithom(koji su kreatori pravog Walk This Way-a mislim da to svi znamo...bla,bla...bla).
 
Rock4ever:
Ako rep predstavlja zivot,onda sam ja Marija Antoaneta....
Nije mi jasno kako si zakljucio da ja ne znam ''nista ni o cemu''kad si nepismen...
Sem toga koliko god godina da imas,verovatno imam vise iskustva od tebe bar sto se umetnosti tice,jer se time AKTIVNO bavim vise od 10 godina....
Ne znam ko zivi za ''odvrni promaju u mozgu'',ali ti mogu samo reci da ako je u mom mozgu promaja(a veruj mi,mnogi ce ti posvedociti da nije),tvoj je hermeticki zatvoren i truli u toj tvojoj jadnoj lobanji,pa si ocigledno nesposoban da razumes bilo sta sem repa(i hiphopa) i sve sto je kontardiktorno tvom nacinu razmisljanja uglavnom pljujes i psujes..(ali sta ces,i tebe treba razumeti)...
o boze....ajde bre mozhesh ti to i bolje.....vazhno je da si ti mene izvredjala:|.....verujem da je tvoje mishljenje o umetnosti veoma objektivno,s`obzirom kolko si za pochetak ogranichena pa umesto neke kontradikcije na moju teoriju ti si samo tipichno izvredjala mene,moju inteligenciju i dovela u pitanje moje poznavanje umetnosti.....a neznash praktichno nishta o meni.....a kao shto sam vec rekao samo da napravim kratku rekonstrukciju,ako se neshto kod umetnika trazhi to je sloboda izrazhavanja,o bilo kome,i o bilo chemu,nije bitan predmet vec nachin izrazhavanja.....a ti si o5,previshe ogranichena(ovo nije uvreda,i ne odnosi se na tvoju inteligenciju),da bi uopshte dala sebi za pravo da kritikujesh umetnost.....a rap je umetnost:D.....ajde,imaj dostojanstva i preskochi vredjanje nego probaj da nadjesh neku razumnu teoriju,pokushaj da me ubedish da nisam u pravu.....
 
haha...
ja sam iznela svoje argumente na sta si ti mene izvredjao....
vrati se malo unazad pa razmisli...Samo sam ti vratila istom merom...
A ti na moje argumente nisi odgovorio sem sto si kazao da sam samo ''klinka koja nema pojma o zivotu a najmanje o repu''
Secas se??
Cekam tvoj odgovor da mi dokazes da ja nisam u pravu...
 
Slusam rap aktivno i isto toliko i rock a zasto? zato sto je to crnacka muzika, a svaka crnacka muzika je kvalitetna... zasto se sad prepucavate... ?! I rap i rock ima svoje kvalitete a i mane tako da mozmo da se pljujemo do sutra s time...

^^^ "Nije sve u roku, al' cu i da repam" ...

:D :D :D :D
 
jeee
vodimo :lol:
_ducky__by_gadgetsguru-1.png
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top