A SAD DEVOJKE: KAKO ZELITE DA BUDETE ZAPROSENE?
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: A SAD DEVOJKE: KAKO ZELITE DA BUDETE ZAPROSENE?

Početnik
    Učlanjen
    08.01.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano A SAD DEVOJKE: KAKO ZELITE DA BUDETE ZAPROSENE?

Mislim bas me interesuje koji bi vam bio omiljeni nacin da vas decko zaprosi? Nesto sve u poslednje vreme se desava prica gde decko pita "E 'oces ti da se nas dvoje nesto kao uzimamo?" i to mu kao dodje prosnja...Mislim razumem ja danasnji brz zivot i sve,al' ovo mi je nekako iskreno bas kretenski...Zato devojke 'ajde u pomoc muskarcima - sta je za vas idealna prosnja? Ili npr. koja prosnja bi vas oborila sa nogu da jednostavno ne bi ste mogle da kazete "ne"?

Zainteresovan član Krtolica (avatar)
    Učlanjen
    20.12.2006.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano Re: A SAD DEVOJKE: KAKO ZELITE DA BUDETE ZAPROSENE?

Upravo ona koja mi se desila skoro....znaci , jedinstveno , neobicno i sto je najbitnije neocekivano....
    Bzvz su standardno klecanje na koljenima i ostala *ranja, treba biti unikatan u nekim stvarima....

Zainteresovan član gladiolica (avatar)
    Učlanjen
    27.06.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    32
    Reputaciona moć
    52

Pa ne znam,mene je moj zaprosio dok smo vodili ljubav...zaista ni sama nemam neku posebnu predstavu kako bi to trebalo da izgleda...u sustini vise obracam paznju na vencanja a ne prosidbe...
    Danas nema sunca, danas nema neba,
    ni sam sebe nemas ali tako treba...

Iskusan Zefirra (avatar)
    Učlanjen
    13.02.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    0

Zelim da me napije i odvede pred maticara.
    I to sutra.

Aktivan član
    Učlanjen
    16.01.2007.
    Reputaciona moć
    56

Ja bih volela u nekoj brvnari u Alpima.Sneg napolju pada,mi lezimo opusteno na tepihu uz kamin,iz kojeg pucketa vatra,oko nas svece,on izvadi dijamantski prsteni pita:ljubavi,da li bi htela da se udas za mene?

Poznat AntunTun (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    181

Citat Original postavio sleepy011
    Mislim bas me interesuje koji bi vam bio omiljeni nacin da vas decko zaprosi? Nesto sve u poslednje vreme se desava prica gde decko pita "E 'oces ti da se nas dvoje nesto kao uzimamo?" i to mu kao dodje prosnja...Mislim razumem ja danasnji brz zivot i sve,al' ovo mi je nekako iskreno bas kretenski...Zato devojke 'ajde u pomoc muskarcima - sta je za vas idealna prosnja? Ili npr. koja prosnja bi vas oborila sa nogu da jednostavno ne bi ste mogle da kazete "ne"?
    ljubav i sex je oduvek vazhila za mesto gde briljantni umovi dele svoja mishljenja sa drugima nalik sebi...

podigni kredit i odvedi je na neki vulkan na nekom ostrvu u sredjnoj americi...i dok sunce zalazi nad okeanom ti izrecituj neshto iz mletachkog trgovca...siguran sam da netje motji da te odbije...

to je jadno...to na filmovima kao proshenje je chista romantika...morash da to bude originalno i da ostavi utisak...zashto?...zastho bi "e ajde da se venchamo" trebalo da dobije neki megalomanski trip...pa proveshtjete zhivot zajedno to je i previshe vremena za romantiq...ranije se ishlo u proshnju povedesh dva vola i par dukata...pitash njenom matorog dal tje ti je da il da dovedesh josh jednog konja i josh neki dukat...podjednako je debilno sa zheljama o vatrometu nad jezerom u sumrak...neeeema shta da je obarash choveche...zar tjesh da imash decu s nekim koga treba da oborish???...pa jbteeee...zashto ne bi trenutak za pamtjenje bio neki sasvim obichan chetvrtak il neshto...e ne znam rastu mi umnjaci pa sam nervozan super si ti sjajna je tema...devojke samo napred...
    Voistinu.

Početnik
    Učlanjen
    08.01.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio AntunTun
    ljubav i sex je oduvek vazhila za mesto gde briljantni umovi dele svoja mishljenja sa drugima nalik sebi...

podigni kredit i odvedi je na neki vulkan na nekom ostrvu u sredjnoj americi...i dok sunce zalazi nad okeanom ti izrecituj neshto iz mletachkog trgovca...siguran sam da netje motji da te odbije...

to je jadno...to na filmovima kao proshenje je chista romantika...morash da to bude originalno i da ostavi utisak...zashto?...zastho bi "e ajde da se venchamo" trebalo da dobije neki megalomanski trip...pa proveshtjete zhivot zajedno to je i previshe vremena za romantiq...ranije se ishlo u proshnju povedesh dva vola i par dukata...pitash njenom matorog dal tje ti je da il da dovedesh josh jednog konja i josh neki dukat...podjednako je debilno sa zheljama o vatrometu nad jezerom u sumrak...neeeema shta da je obarash choveche...zar tjesh da imash decu s nekim koga treba da oborish???...pa jbteeee...zashto ne bi trenutak za pamtjenje bio neki sasvim obichan chetvrtak il neshto...e ne znam rastu mi umnjaci pa sam nervozan super si ti sjajna je tema...devojke samo napred...
    :shock: ??? Prijatelju ja sam zensko,necu ja da prosim...samo me interesovalo sta devojke imaju da kazu na ovu temu, jer je dosta mojih drugarica dozivelo pitanje "E a jel' 'oces da se mi kao nesto vencamo?" Iskreno ne mora sad moj decko da mi pise sonet,ali nesto romanticnije od ovako postavljenog pitanja bi mi sigurno prijalo...pa eto,samo me interesovalo sta i druge devojke imaju da kazu...I daj da mi sad lepo pocupamo te umnjake da ne bude vise nervoze 8)

Slične teme

1. Kako da budete zdravi zauvjek
    Autor miodragm2 u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 04.12.2008., 14:48
  2. Kako da budete uspesna i sretna?
    Autor HRABROST u forumu Žene
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 15.03.2004., 18:03

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor