Koštunica, poštenjačina

Koja poštenjačina je taj zar ne?

Posle toga, događaji se odvijaju brzo, i kad god je bilo nešto sumnjivo, prljavo (pokušaj ubistva pa hapšenje Miloševića…, isporuka u Hag...)... Koštunica je „bio na putu”, „neobavešten”...

Od tada datira ona moja prepiska s njim, najpre privatna, a zatim kad je se dočepao TV „24 časa” i objavio, počeo sam i ja da ih povremeno objavljujem na mreži. Tako sam se upoznao sa jednim Poljskim disidentom, koji je kao emigrant sreo Koštunicu u centrali MI6, gde je dotični (Koštunica) potpisao izvesni „formular o lojalnosti” koji je Poljak odbio ( «jer, iako sam emigrant, ipak sam Poljak»). To se desilo davne 1976.

Oni su ratni zločinci jer su se usudili da od NATO agresije brane svoju zemlju, a to kao primer za budućnost Srbije nije dobro.
Zato ih je „patriota” Koštunica „dobrovoljno” smestio u Hag,
pa ko preživi dobro će odrobijati svoju patriotsku obavezu

Ako se malo prisetimo, taj isti Koštunica je učestvovao u svim ključnim odlukama uništavanja države: nelegalno ukidanje SRJ, uništenje privrede (pa su i visoko-profitabilni Mobtel prodali strancima), uništenje banaka, lopovska privatizacija, ali uvek nekako sa strane, neprimetan, „neobavešten”. Prljavštine su uvek činili drugi (Đinđić, Mihajlović, Vuk, Mlađa, Velja, razni Hamovići...), ali je konce vukao on.

U toku njegove vladavine, do kraj je razorena Vojska, zemlja potpuno otvorena za defile NATO trupa, a Soroševa B92 nam je postala glavna televizija, dok su svi ostali patriotski mediji ugašeni. Isporučeno je znatno više Srba u Hag nego što je za to svojevremeno mimo znanja Koštunice Đinđolino radio.… Otišlo se i korak dalje u tom pravcu, pa su i sve naše državne tajne stavljene na izvolte…

Pravi manjinsku vladu sa najgorim ološem na srpskoj političkoj (i „business”) sceni. Mnogi se pitaju zašto? Odgovor je jasan. Da bi drugi prljali ruke, on ostao čist, a istovremeno odradio svoj zadatak za koji je odavno pripreman. Jer ako se isprlja, kao što je to učinio Đinđolino, postaće nepotreban gazdama, čak štetan, i proći će kao i on. Za razliku od Đinđolina koji je bio naivna budaletina, „neobavešteni” je mozak. Mozak, nažalost usmeren u pogrešnom smeru. Engleska škola vladanja i korišćenja „robova”. Jednom rečju: KOŠTUNICA, ZVER NAD ZVERIMA

http://www.srpskapolitika.com