Problem sa mailom

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

jomini

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.113
Na ptt (dial-up) koristim Outlook za primanje pošte, a na ADSL eunet koristim Thunderbird. Uz Thunderbird imam i Spamihilator zbog spama... E sad...
Na oba programa imam isti problem: kada imam više poruka (ovo važi za dial up ptt) krene primanje poruka, skine 5-6 i onda vrti u prazno, ne može da skine sve, da završi do kraja. Na ADSL imam jednu poruku koju ne mogu da skinem, stigne do 100% skoro (detekcija na Spamihilatoru), ali ne može da završi. Nit' je ubacuje u Spamihilator, nit' u Inbox. Kaspersky radi takođe, vrti ono pisamce dole, ali nikako da poruka/e stignu.
Šta da radim?

PS
Ako tema nije za ovde, stavite je gde treba.
Hvala
 
ja nemam pojma kako da ti pomognem osim da preporucim Spyware Terminator, koji ovih dana svi hvale da je dobar....ko zna mozda pomogne.....
meni se inace zakucavao Thunderbird bez nekog posebnog razloga......
 
ja zato koristim web gmail.....
za razliku od thinderbirda nikad do sad nije odlepio, osim sto ponekad strajkuje......

btw, probaj sa Spyware Terminatorom, nista te ne kosta....mada, eto, bas veceras sam imao slucaj gde on nije pomogao :)
 
@serife..

Pa majka mu stara.. Bar za mail uvijek imas na neki nacin alternativu.. Odes na web mail kako rece firer i pogeldas sta je to sto se ne da skinuti.. Vjerujem da je neki atacment koji pravi problem..

Ako jeste tako nesto i treba ti to. poruku preuzmes direktno sa web mail-a a kasnije je izbrises i naravno ostatak pokupis mail klijentom...

Kako vazi za jedan tako bi trebalo da vazi i da drugi nalog...

@Firer..

Zacudjujuce.. kazes da ti je Thunderbird zakucavao... Ja ga koristim vec od neke 0. nesto verzije i nikada nisam imao takav problem..
Autlok nikada i nisam koristio tako da i ne znam mnogo o njemu...

Pozzzz...zzzzz
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top