skidanje video sadržaja s računala na CD-

Zoki 13...

Po ovakvom nacinu pisanja i trazenja rjesenja do sada bi neki drugi moderator vec davno obrisao ovu temu..

Vjerujem da si pocetnik u kompjuterima pa cu da progledam kroz prste.. Na temi koju si postavio u vezi uzimanja video materijala sa YouTube stranice ja ti napisah rjesenje a ti ni da potrazis...

Da krenemo redom:

YouTube Grabber je program pomocu kojeg mozes da uzimas materijal sa pomenute stranice..
Da bi preuzeti materijal snimio na CD/DVD, toliko tutorijala(uputstava) ima na internetu...

Forumi sluze da ljudi pomognu jedni drugima kada ne mogu sami da nadju rjesenje.. U ovom slucaju ti se nisi ni potrudio da nadjes bilo kakvo rjesenje preko www.google.com
cak sta vise jos pitas za neke sitnice..

Nije problem, ali ljudi koji vec dugo rade sa kompjuterima te stvari obavljaju gotovo zmireci, s tim da ne treba zaboraviti cinjenicu da si pocetnik, ali i kao pocetnik mogao si da se informises na svim mogucim mjestima, da citas, pa tek kad ne nadjes rjesenje da postavis pitanje...

Ljudi su omorni od pitanja na koje mozes da dobijes odgovor na svakom www.google.com cosku..

Ne zamjeri sto ovako pisem, ali i ovaj post moze da ima edukativni karakter na tebe kao pocetnika...

Dobro dosao na forum krstarice..

GZ...
 
Svaka cast GZ druze, srocio si to 100 puta bolje nego sto bih ja sa sve trudom ucinio. :)

Da, jesmo stvarno vec umnorni od pitanja na koja ne samo da se odgovori lako nalaze bilo gde na netu, vec i zdrava logika nalaze da pririsnemo ponekad F1 na tastaturi....
Ja se bavim jaaako dugo IT poslovima i dan danas mi se desi da satima "jurim" po internetu odgovor na neko pitanje i na kraju uvek nadjem. A ako i ne nadjem, ipak se pojavi dovoljna kolicina odrednica koja mi daje ideju sta bih mogao uciniti da problem resim, pa opet ok.
A mogao bih samo lagodno zviznuti pitanje na forum pa nek neko drugi trlja glavu, ja cu za to vreme da procitam novime i pogledam fudbal...

A najvise se nauci kad se trazi odgovor na neko pitanje, pri tome se provita i gomila stvari gde se jako mnogo nauci i o onome sto i nije bila tema pitanja..
 
Mogu da shvatim da neko ko je tek počeo da koristi računar ne zna za pretraživače, ali ako neko uspe da stigne do foruma, koji uzgred budi pripada sajtu koji uzgred budi rečeno je ujedno i pretraživač, onda se postavlja pitanje koliko je zaista truda uložio da bi sam našao rešenje. No to je priča koju imamo prilike da vidimo skoro svaki dan ovde na forumu. Ova je samo možda drastičnije i više upada u oči, ali suština je ista.
 
Ljudi nemojte da ste na kraj srca, on ne zna pa pita , šta bi bilo da ne zna a deli lekcije? Ja se na takve ljutim.
A sada postoji nekoliko programa za narezivanje bilo čega na bilo šta, samo je pitanje za šta ćeš da se opredeliš-ja koristim program nero verziju 7, ti možeš i verziju 6, sasvim je OK. Nero ima grafički meni koji je prilagođen za početnike, zove se NERO SMART, i mislim da ćeš, ako imalo koristiš engleski jezik, moći da se snađeš sa tim programom. Samo se postavlja pitanje, ako si početnik, da li ćeš uspeti da instaliraš bilo koji od pomenutih programa, a ako ćeš već nekog zvati da ti instalira program, kupi 10-ak praznih CD-ova, neka ti pokaže kako se reže, onda sedi i vežbaj. Ono što uspeš da narežeš, odlično, ono što ne prođe verifikaciju (nju ti preporučujem zbog toga što si početnik), možeš da koristiš kao podmetače za čaše. Nemoj samo da stavljaš nešto mnogo vruće, plastika je , da se ne zalepi.
 
UFFF
Jeste da je tema stara mesec dana , ali ima ovde jedna izjava za koju ja lično mislim da je baš bezveze
zlajat:
Ono što uspeš da narežeš, odlično, ono što ne prođe verifikaciju (nju ti preporučujem zbog toga što si početnik), možeš da koristiš kao podmetače za čaše. .
A sada ću i reći zašto : jer jednom narezan a ne zatvoren cd kako treba uvek može samo da baci , radio on verifikaciju 1000 puta na njemu ako je rezultat negativan taj cd neće biti za upotrebu. najbolji je test gurnuti isti taj cd natrag u računar i isprobati ga na licu mesta. verifikacija narezanih diskova je čisto gubljenje vremena.
 
snejks:
UFFF
Jeste da je tema stara mesec dana , ali ima ovde jedna izjava za koju ja lično mislim da je baš bezveze

A sada ću i reći zašto : jer jednom narezan a ne zatvoren cd kako treba uvek može samo da baci , radio on verifikaciju 1000 puta na njemu ako je rezultat negativan taj cd neće biti za upotrebu. najbolji je test gurnuti isti taj cd natrag u računar i isprobati ga na licu mesta. verifikacija narezanih diskova je čisto gubljenje vremena.
Ovo zahteva još jedan uređaj, u ovom slučaju čitač.

Verifikacija je ipak dobro rešene jer ako verifikacija prođe, onda bar taj drive može da pročita podtake kako treba. Znači niuje bez veze niti gublejnje vremena.
 
Nemojte biti takvi niko se pametan nije rodio. To ce uvek biti tako neko ndavno kupi kompjuter i postavi najlgjuplje pitanje za vecinu lcanova, jer su oni to odavno prosli.

Predlog za moderatora da stavi opciju prilikom registraicje novih clanova, "da li si pocetnik" ili "imas dovoljno znanja o koriscenju kompjutera" i da preusmeri na posebnu stranu koa se bavi samo jednostavnim pitanjima. Znam da je zeznuto uraidti ali onda cemo svi ikmati neki dobar razlog zasto prvo inje otisao na tu i tu stranicu pa onda postavio pitanje
 

Back
Top