Чеда жели да затре Србе са Тадићем

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Norma Kampl:
Изјава је у Чедином стилу. А и уопште, прилично шашава. (Мало хиперболе-параболе, ваљда?)

Али, какве све то има везе с Тадићем, из наслова топика?

(А, уосталом, и са затирањем Срба?)
Pa nema.Ali paranoja je naj bolji nacionalni sport danas
 
sumnjivo lice:
Pa nema.Ali paranoja je naj bolji nacionalni sport danas
Овде није ствар о људским правима, него о томе да Чеда хоће да буде Срба што мање. То је евидентно. Тадић сав искежен изјавио како радо хоће са Чедом да влада.
 
kololoco:
Ja pozdravljam Cedini izjavu i jedva cekam kada dodju crnci i jos vise Kineza kod nas. Tako cemo mesanjem sa njima obogatiti nas genetski materijal koji je ocigledno malo ustajalo sto se vidi po spodobama iz Radikalne stranke.

Не можеш бити наш кад си ти *****. Срби се не мешају са говнима као што си ти. Радикали у својој странци имају многе различите националности, заједничко им је љубав према Србији и Српском народу.
 
Manjaca:
Овде није ствар о људским правима, него о томе да Чеда хоће да буде Срба што мање. То је евидентно. Тадић сав искежен изјавио како радо хоће са Чедом да влада.

Па наравно, то је свима добро позната ствар,

1. ЛДП-овци јавно изјављују да желе "другу" Србију СА СРБИМА ИЛИ БЕЗ ЊИХ...

2. а ДС-овци (Шутановац) да ће ВЛАДАТИ СРБИЈОМ УЗ ПОМОЋ МАЊИНА, тако
што ће у ствари злоупотребити одредбе закона које обезбеђују "позитивну
дискриминацију" мањинама.
 
Manjaca:
Овде није ствар о људским правима, него о томе да Чеда хоће да буде Срба што мање. То је евидентно. Тадић сав искежен изјавио како радо хоће са Чедом да влада.
Stvar je u tome da pokusavas da "zapalis" forum nekom senzacijom od izjave gospodina "udaraca po nosu".Jak je faktor Ceda.Upravo zbog takvih kao ti i privlaci nesto malo paznje.
 
Manjaca:
Знаш ти шта је Србин провокатору. Србин је за ослобаћање окупираних Српских огњишта и Србин није за издају Ратка Младића.

Po tvojoj definiciji Srbi su najmladji narod na svetu jer oni postoje tek od kad je Mladic trazen od Haga? Znaci Srbi postoje oko 10 godina kao narod. Ako neko ima neku drugu definiciju srpskog naroda i njegovih osnovnih karakteristika ja bih voleo da cujem?
 
Manjaca:
Знаш ти шта је Србин провокатору. Србин је за ослобаћање окупираних Српских огњишта и Србин није за издају Ратка Младића.
Ja sam za oslobadjanje srpskog ognjista(tacnije radijatora al aj' sad) mog burazera od tetke u Kvinsu,Njujork.
Dokle god njegova zgrada ne bude pod drzavno pravnim suverinitetom RS za mene Srbija nece biti slobodna.A ostalih 8 italo i hispano-americkih porodica kao i 1 afro-amerikanska i 2 ruske imaju prihvatiti to ili otici gde smatraju da im je bolje.Ko su oni da ne priznaju suverenitet Srbije kad u zgradi ima srpsko ognjiste.
 
eremita:
Ја мислим да је најбоље да ти прво нама даш СОПСТВЕНУ ДЕФИНИЦИЈУ... да видимо КО си и ЧИЈИ си .....д е ф и н и ш и с е ........ :lol: :lol: :lol:

Ja sam samo okvirno Srbin bez ikakvih vezivanja za to s obzirom da mislim da je nebitno. To je kao da kazem da imam smedju kosu, tj. nista o meni ne govori. Ja sam najveci patriota jer volim Srbiju i sve ljude u njoj i volim moj Beograd i zbog toga se borim protiv zla koje Vi predstavljate pokusavajuci da unistite ono sto je meni najlepse i najsvetije na planeti!
 
kololoco:
Ja sam samo okvirno Srbin bez ikakvih vezivanja za to s obzirom da mislim da je nebitno. To je kao da kazem da imam smedju kosu, tj. nista o meni ne govori. Ja sam najveci patriota jer volim Srbiju i sve ljude u njoj i volim moj Beograd i zbog toga se borim protiv zla koje Vi predstavljate pokusavajuci da unistite ono sto je meni najlepse i najsvetije na planeti!

Е па пошто си ти ОКВИРНИ СРБИН - онда се тако и понашај ... шта те боле за ове друге...

Ти си изгледа мал'ко на нечему... :roll: :roll: :roll: шта је то теби "најлепше и најсветије на планети"....... ???
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top